انجام پروژه شیمی

 

انجام پروژه شیمی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست برترین مهندسین رشته شیمی

با کیفیت ترین پروژه های شیمی را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه شیمی ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه شیمی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه شیمی

1 – سفارش انجام پروژه شیمی

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه شیمی

انجام پروژه  های شیمی

متخصصان مجرب مهندسی شیمی ماهان آمادگی دارند انجام پروژه های شیمی را با بهترين کيفيت، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند. انجام پروژه شیمی با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید.

انجام پروژه های شیمی

انجام پروژه شیمی با نرم افزار انسیس (Ansys)

نرم افزار انسیس (Ansys) محصولی از شرکت ANSYS Inc می باشد. انسیس یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند. مهندسان و طراحان با کمک این نرم افزار قادر اند تا به سادگی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌ هایشان گام به گام اعمال کنند. انجام پروژه شیمی در سایت ماهان توسط افراد متخصص انجام می شود.

انجام پروژه های شیمی

انجام پروژه های شیمی با نرم افزار اسپن (Aspen)

به کمک نرم افزار اسپن (Aspen) که نرم افزار شبیه ساز است، می توان واحدهای پیچیده ای همچون پالایشگاه ها را نیز مدل سازی و شبیه سازی کرد. از کاربردهای نرم افزار Aspen در صنعت می توان به طراحی، توسعه، بهبود شرایط عملیاتی و بهینه سازی فرآیندهای پتروشیمیایی و پالایشگاهی اشاره کرد. نقطه قوت این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای شبیه سازی، بانک اطلاعاتی قوی این نرم افزار در زمینه خواص فیزیکی و شیمیایی جامدات، مایعات و گازها می باشد.

انجام پروژه شیمی

انجام پروژه شیمی با نرم افزار الگا (Olga )

نرم افزار الگا (Olga ) كه ابتدا توسط شركت Statoil در سال 1983 توسعه يافت مي‌تواند جريان چندفازي را كه يك پديده ديناميك است مدل‌سازي كند. شبكه‌هاي خطوط لوله كه داراي تجهيزات فرآيندي مانند پمپ، كمپرسور، مبدل حرارتي، تفكيك‌ كننده، شير، و … است به راحتي به صورت ديناميك قابل شبيه‌سازي شدن هستند . این نرم افزار یکی از قویترین نرم افزارهای موجود برای شبیه سازی جریان درون خطوط لوله نفت و گاز است و قابلیت شبیه‌سازی دینامیک لوله‌ها در شرایط مختلف را دارد.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه شیمی چقدر زمان بر است؟

پروژه های شیمی بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های شیمی به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هماهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

انجام پروژه شیمی با نرم افزار فلوئنت (fluent)

نرم افزار فلوئنت (fluent) یک نرم افزار مهندسی کمک رایانه ای است که در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) در جهت مدل کردن و نمایش دادن جریان های سیال و همچنین انتقال حرارت در هندسه های پیچیده شبیه سازی شده است.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه شیمی

انجام پروژه پینچن – طراحی کارت ویزیت – مبدل های حرارتی و نانو سیالات – انجام پروژه فرایند بیولیچینگ و لیچینگ – طراحی آزمایش با نرم افزار design expert – انجام پروژه – مهندسی شیمی – انجام پروژه هایسیس (Hysys) – انجام پروژه انسیس – انجام کلیه های پروژه های کنترلی – طراحی مبدل های حرراتی با PV Elite و Aspen – انجام پروژه کار با GC – انجام پروژه با نرم افزار Carrier – انجام پروژه های مهندسی شیمی – انجام پروژه اسپن – انجام پروژه OLGA – انجام پروژهای تحلیلی و مدل سازی دروس ترمودینامیک، انتقال جرم، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، سینتیک و راکتو – انجام پروژه بتنانجام پروژه های آباکوس – انجام پروژه کراکینگ – انجام پروژه cfd – انجام پروژه های شبیه سازی با Aspen – انجام پروژه Petro-sym – شبیه سازی با Hysys, PV Eliteانجام پروژه گمبیت – انجام پروژه فولاد – انجام پروژه سنتز کاتالیست – انجام پروژه های مهندسی شیمی با نرم افزار cfx – فلوئنت(fluent) – انجام پروژه مکانیک انسیس

یک پاسخ بگذارید