انجام پروژه عمران

 

انجام پروژه عمران به دست برترین مهندسین عمران از برترین دانشگاههای کشور با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت.

با کیفیت ترین پروژه های رشته ی عمران را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه دانشجویی عمران ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه های عمرانی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه های عمران

1 – ثبت سفارش انجام پروژه عمران

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه های عمرانی

انجام پروژه عمران با نرم افزار متلب

انجام پروژه های دانشجویی عمران با نرم افزارهای گسترده ای صورت میگیرد که این گستردگی در نرم افزار ها برای مهندسین بسیار سخت و سردرگم کننده است و یکی از نرم افزارهایی که مهندسان عمران را بسیار کلافه میکند نرم افزار متلب است.

اما نگران نباشید انجام پروژه متلب عمران تخصص ماست ، این پروژه ها را به راحتی انجام میدهیم و با بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان به شما تحویل خواهیم داد. کافی است سفارش خود را برای ما ارسال کنید.

انجام پروژه عمران

انجام پروژه های عمرانی سازه بتنی

پروژه بتن رشته عمران در واقع برای طراحی سازه های بتنی هست همراه طراحی فونداسیون مناسب با سازه هست. که این پروژه برای مهندسین برای بار اول میتواند بسیار سخت و دشوار باشد، اما نگران نباشید متخصصان ماهان در کنار شما هستند تا انجام پروژه بتن شما را به عهده گرفته و با کیفیت بالا به شما تحویل دهند.

حتی اگر بخواهید خودتان پروژه بتن خود را بزنید و نیاز به مشاوره داشته باشید روی ما حساب کنید. درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان مشاوران با شما تماس بگیرند و کار پروژه شما شروع شود.

پروژه عمران

پروژه های عمران سازه های فولادی

پروژه فولاد رشته عمران نیز مانند پروژه بتن برای طراحی سازه و فنداسیون می باشد اما مناسب برای سازه های فولادی است. این پروژه ها نیز برای مهندس عمران بسیار سخت و زمان بر خواهد بود و دشواری های بسیار زیادی برای مهندسین خواهد داشت.

متخصصان ماهان در زمینه انجام پروژه فولاد در کنار شما خواهند بود تا به بهترین شکل ممکن پروژه شما متناسب با صورت پروژه شما انجام شود و بالاترین نمره را از این درس بگیرد.

انجام پروژه عمران

خدمات ماهان در زمینه انجام پروژه دانشجویی عمران

همانطور که گفته شد رشته مهندسی عمران دارای گرایش های زیادی است که ابتدا آن ها نام بردیم. هر کدام از این گرایش ها در زمینه های مختلفی کاربرد دارند. مجموعه ماهان خدماتی را برای شما عزیزان در رابطه انجام پروژه عمران در نظر گرفته است.

این خدمات شامل انجام پروژه در تمامی مقاطع، انجام پروژه های نرم افزاری، ارائه خدمات ترجمه تخصصی عمران، مشاوره در رابطه با پروژه های اجرایی، آموزش و تدریس دروس این رشته و شبیه سازی مقالات عمران و … می باشد.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه دانشجویی عمران چقدر زمان بر است؟

پروژه های عمرانی بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های تیپی مانند سازه های فولادی و بتنی به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

انجام پروژه عمران فوری

متخصصان ما در تنها مرکز رسمی انجام پروژه عمران می کوشند تا پروژه ای در سطح کیفیت عالی با همراه با آموزش ارائه دهند. شما در تمامی مراحل انجام پروژه با کارشناسان ما همراه خواهید بود و می توانید نظرات خود را بیان کنید. با این شرایط مطمعنا اشکالات احتمالی به صفر می رسد و رضایت شما نیز حاصل خواهد شد.

هر پروژه در مدت زمانی قابل به انجام است و واحد پشتیبانی مجموعه ماهان مدت زمان انجام آن را به همراه هزینه به شما اعلام خواهند کرد. اگر زمان اعلام شده توسط تیم ماهان طولانی بود و شما در مدت زمان کمتری باید پروژه را تحویل میدادید، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید در فرم ثبت پروژه نیز زمان خود را اعلام کنید. از آنجایی که برای انجام پروژه های عمران زمان مشخصی را نمی توان برآورد کرد لذا پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که در فرم ثبت سفارش پروژه حداکثر زمان خود را یادآوری کنید . تا متخصصان عمران ما تمرکز کافی برای انجام پروژه را داشته باشند.

البته لازم به ذکر است انجام پروژه دانشجویی عمران به صورت فوری شامل هزینه بیشتر خواهد شد زیرا متخصصان عمران ما باید سایر پروژه ها را رها کرده و پروژه شما را در اولویت قرار دهند. این هزینه زیاد نیست و در صورت درخواست شما می تواند در دو نوبت پرداخت شود.

مشاوره و آموزش پروژه های عمرانی

مجموعه ماهان می تواند  تا از تمام مراحل انجام پروژه برای شما آموزشی را تهیه کند. حال این آموزش می تواند در قالب فیلم باشد یا به صورت آموزش مجازی ارائه گردد. شما در طی مراحل پروژه با متخصص یا متخصصان ما در ارتباط خواهید بود و می توانید در تمامی مراحل نظرات خود را بیان کنید.

 

همچنین کسانی که در رابطه با انجام پایان نامه عمران با مجموعه ماهان همکاری می کنند، امکان یکسری نقطه نظرات از طرف استاد راهنما وجود دارد که با در میان گذاشتن آن ها با کارشناسان ما مورد بررسی قرار می گیرد.

ماهان فرصتی برای تازه کارها

همانطور که اشاره کردیم متخصصان پایه مجموعه ماهان از تجربه بالایی برخوردارند. مدیران مجموعه ماهان فضایی را مهیا کرده اند تا جوانان کم تجربه و تازه کار وارد محیط کار واقعی شده و انجام کار حرفه ای را لمس کنند.

متخصصان پایه ماهان موظف اند در انجام هر پروژه این جوانان را به کار بگیرند و تجارب چندین ساله خود را به آن ها منتقل کنند. شما پس از ورود به مجموعه ماهان ابتدا در به عنوان کاراموز شرکت دارید و با انجام قسمت هایی از پروژه با گروه همکاری می کنید.با گذشت زمان و حرفه ای شدن شما در انجام پروژه عمران مسئولیت های شما بیشتر خواهد شد.

مجموعه ماهان با ایجاد این فضا به نوعی کارآفرینی را گسترش داده و جوانان را تشویق به آموختن می کند. در پایان همکاری شما با مجموعه باعث افتخار ما خواهد بود و سعی داریم با جلب اعتماد شما عزیزان هر چه بیشتر این مجموعه را گسترش دهیم.

انجام پروژه عمران در گرایش های مختلف

انجام پروژه تری دی مکس 3d max – انجام پروژه گمز – انجام پروژه sap – انجام پروژه آباکوس – انجام پروژه خاک و سازه – انجام پروژه هيدروليک پيشرفته – تحليل و طراحی سازه‌های بتنی و فولادی با استفاده از – نرم‌افزارهای SAP، ETABS، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرايی انجام پروژه اتوکد – انجام پروژه دانشجویی متلبانجام پروژه رویتانجام پروژه اسکچاپ – انجام پروژه عمران با ايتبس – انجام پروژه فرترن فلوئنت – انجام پروژه فولاد – انجام پروژه مهندسی پی پيشرفته (تحليل استاتيکی و ديناميکی پی ها) – انجام پروژه مهندسی پی پيشرفته (تحليل استاتيکی و ديناميکی پی ها) – انجام پروژه های مترهانجام پروژه های سیفانجام پروژه راهسازی (تحليل و طراحی) – انجام پروژه عمران با اتوکد – انجام پروژه بتن – انجام پروژه نقشه برداري – انجام پروژه پل‌سازی (تحليل و طراحی) – انجام پروژهانجام پروژه های ایتبس – انجام پروژه راهسازی با civil 3d – انجام پروژه متره و برآوردسازه – انجام پروژه آب و سازه – انجام پروژه بارگزاری بر اساس مبحث ششم مقررات ملی ساختمان – انجام پروژه‌های EXCEL + ماکرونويسی در اکسل

یک پاسخ بگذارید