انجام پروژه اسکچاپ sketchup

 

انجام پروژه اسکچاپ sketchup به صورت تخصصی با گروهی از فارق التحصیلان رشته معماری از برترین دانشگاه های کشور با بهترین قیمت و ضمان پشتیبانی کامل پروژه.

با کیفیت ترین پروژه های اسکچاپ را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه اسکچاپ ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه اسکچاپ قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه اسکچاپ

1 – سفارش انجام پروژه اسکچاپ

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه اسکچاپ

انجام پروژه های اسکچاپ

ما در سایت انجام پروژه ماهان با استفاده از تیمی متخصص و باتجربه در زمینه انجام پروژه اسکچاپ sketchup برآنیم تا برترین کیفیت را با مناسبترین قیمت به شما عزیزان ارائه کنیم تا با خیالی آسوده پروژه خود را از ما دریافت کنید. همچنین با ارائه ضمانت پشتیبانی درصورتی نیاز به تغییرات در پروژه خود داشتید بدون مشکل تغییرات لحاظ گردد.

انجام پروژه های اسکچاپ

ارائه پروژه اسکچاپ تخصصی

محققانی که در زمینه اسکچاپ و طراحی های معماری فعالیت می کنند دارای تجربه زیاد در این زمینه هستند. رزومه این افراد برای ما ارسال شده و در نهایت پس از بررسی های انجام شده و ارائه یک پروژه آزمایشی درصورت قبولی توانسته اند با ما همکاری داشته باشند.

انجام پروژه اسکچاپ در سایت ماهان با دقت بالایی انجام خواهد شد و مطمئن باشید کیفیت پروژه ها در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

گردهم آوردن محققان باتجربه در زمینه نرم افزار اسکچاپ کار ساده ای نیست و نیازمند صرف زمان و دقت کافی در بررسی رزومه این عزیزان است. این اتفاق فقط حاصل تجربه و تلاش مستمر خواهد بود. این تلاش باعث شده تا بتوانیم پروژه هایی با کیفیت بالا را برای شما انجام دهیم و بتوانیم رضایت شما را جلب کنیم.

انجام پروژه اسکچاپ

مناسبترین قیمت انجام پروژه اسکچاپ در کنار تخصص

ما در کنار استفاده از محققان متخصص و باتجربه سعی کرده ایم قیمت های اعلام شده از سوی ما مناسب و با رعایت انصاف باشد. به صورت طبیعی افزایش کیفیت مستلزم صرف زمان بیشتر و در نهایت افزایش قیمت خواهد شد و این مسئله از دید کاربر چندان جالب به نظر نمی رسد. ما برای برطرف کردن این مشکل راهکاری در نظر گرفته ایم تا هم کیفیت کار در سطح عالی قرار بگیرد و هم قیمت اعلام شده کاملا رقابتی باشد.

برای اینکه بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی به شما عزیزان اعلام کنیم، روند تعیین قیمت را به شیوه مناقصه ای برگذار میکنیم. این مناقصه بین محققان خبره و باتجربه در حوزه اسکچاپ برگذار میشود و پایین ترین قیمت برنده مناقصه خواهد بود. این راهکار باعث می شود قیمتها کاملا رقابتی باشد و از طرفی این رقابت بین محققان باعث ایجاد انگیزه شده و سرعت خدمات رسانی را نیز افزایش داده است.

برای اطلاع از قیمت پروژه خود همین حالا درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه اسکچاپ چقدر زمان بر است؟

پروژه های اسکچاپ بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه ها اسکچاپ به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

کاربردهای نرم افزار اسکچاپ

نرم افزار اسکچاپ یک نرم افزار 3 بعدی، هوشمند و بسیار قدرتمند در زمینه طراحی میباشد که افرادی که با ساختمان و طراحی داخلی سر و کار دارند باید با این نرم افزار آشنا باشند.

با کمک این نرم افزار می توانید طراحی های بسیار زیبا و دقیق انجام دهید و طرحی مطابق نظر خود ترسیم کنید. این طراحی های متواند شامل نمای ساختمان و همچنین محیط سازی بیرونی ساختمان باشد . همچنین می توانید دیزاین داخلی خانه را با تمام جزئیات مد نظر خود طراحی کنید.

دلیل اصلی استفاده از این نرم افزار این است که شما طرح نهایی مد نظر خود را که قرار است اجرا کنید . قبل از پیاده سازی نهایی و صرف هزینه های بسیار بالا ابتدا با کمک این نرم افزار طراحی کنید و خروجی کار را ببینید . ممکن است خروجی نهایی حتی طبق نظر شما در نهایت جذابیت لازم را نداشته باشد. این نرم افزار به شما کمک می کند بدون اینکه کمترین ضرری ببینید اصلاحات مد نظر خود را روی طرح خروجی پیاده کنید و در نهایت طرح مطلوب و زیبایی که ایجاد شده است را پیاده کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار اسکچاپ کتابخانه های بسیار متنوعی هست که می توانید پس از نصب نرم افزار آنها را دانلود کنید و در نرم افزار خود از آنها استفاده کنید. این کتابخانه کمک میکنند که از طرح هایی از پیش آماده شده استفاده کنید که باعث میشود سرعت طراحی را بسیار بالا ببرد و بسیاری موارد کاربردی دیگر که در ادامه باهم بررسی میکنیم.

ضمانت پشتیبانی از پروژه های اسکچاپ

همواره یکی از دغدغه های اصلی درخواست کنندگان بحث حمایت و پشتیبانی از پروژه ها ی انجام شده است.

چراکه می خواهند مطمئن باشند پس از اینکه پروژه خود را تحویل می گیرند اگر مشکلی بود برطرف می شود؟

یا اگر پروژه پس از ارائه به استاد نیازمند تغییر بود و استاد در نظر داشت بخش هایی از پروژه تغییر کند شامل پشتیبانی سایت می شود؟

این نگرانی ها کاملا طبیعی هست و حق شما کاربران عزیز سایت ماهان است که با پرداخت هزینه توقع پشتیبانی نیز داشته باشید. ما این پشتیبانی را به شما ارائه خواهیم کرد و تا زمانی که نیازمند تغییرات در پروژه خود بودید این پشتیبانی در کنار شما خواهد بود.

فقط مسئله ای که در بحث پشتیبانی باید در نظر گرفته شود رعایت انصاف است. چراکه بعضی کاربران از ما تقاضای پشتیبانی در مواردی را دارند که در ابتدا ذکر نکرده اند. حتی این موارد هم پشتیبانی خواهد شد اما به دلیل اینکه قیمت اعلام شده متناسب با توضیحات ارائه شده از سمت شما است تحت این شرایط مبلغی به عنوان افزایش قیمت در نظر گرفته می شود که از سمت شما عزیزان باید پرداخت گردد.

اما اگر فقط در حیطه توضیحات ارائه شده درخواست پشتیبانی داشته باشید بدون هیچ افزایش قیمتی پشتیبانی را برای شما انجام خواهیم داد.

اطمینان از کیفیت = ارائه پشتیبانی قوی

چه پروژه هایی در زمینه نرم افزار اسکچاپ پشتیبانی می کنید ؟

سایت ماهان همانطور که قبلا هم اشاره کردیم با کمک محققان باتجربه در زمینه رشته معماری و نرم افزار اسکچاپ این توانایی را دارد که انجام پروژه اجرایی و انجام پروژه دانشجویی اسکچاپ را برای شما عزیزان با بهترین کیفیت انجام دهد .

اگر در زمینه نرم افزار اسکچاپ هر پروژه ای دارید با خیالی آسوده برای ما ارسال کنید ما تمام پروژه های شما را پشتیبانی خواهیم کرد .

با ارسال پروژه اسکچاپ خود برای ما منتظر کاری با بالاترین سطح کیفیت باشید .

آیا ماهان به موقع پروژه را تحویل می‌ دهد؟

خدمت دیگری که تیم تخصصی ماهان به آن اهمیت ویژه داده و پایبندی به آن را سرلوحه کار خودش قرار داده است، تحویل به موقع انواع پروژه‌ ها می‌ باشد. به همین دلیل است که معمولاً هنگام تحویل گرفتن پروژه از شما می‌ خواهند که زمانی را به آن ها اعلام کنید. پس بهتر است شما حداکثر زمانی را که در اختیار دارید، در فرم ثبت نام خود اعلام کنید.

البته کارشناسان ما پس از بررسی کردن موضوع پروژه مدت زمان مشخصی را برای آن اعلام می‌ کنند که بستگی به موضوع پروژه، پیچیدگی آن و مواردی از این قبیل دارد. به همین دلیل انجام برخی از پروژه‌ ها زمان بر است و ممکن است شما زمان طولانی‌ تری را منتظر تحویل گرفتن آن باشید. گاهی نیز شما زمان بسیار کمی را در اختیار دارید و باید در اسرع وقت پروژه خودتان را تحویل بگیرید، در این حالت تیم ماهان تمام وقت و خودش را به انجام پروژه شما اختصاص می‌ دهد. اما موضوع این است که در چنین مواقعی هزینه‌ های انجام پروژه مقداری بیش تر خواهد بود.

ماهان چه خدماتی را ارائه می‌ دهد؟

تیم ماهان برای آن که بتواند رضایت کاربران و دانشجویان خودش را در خصوص انجام پروژه‌ های مختلف جلب کند، خدمات مختلف و متفاوتی را به آن ها ارائه می‌ دهد، از جمله:

·       ارتباط موثر قبل و بعد تحویل پروژه

یک ویژگی مثبت و خوبی که تیم ما از آن برخوردار می باشد، این است که کاربران می‌ توانند قبل و بعضی از انجام پروژه با کارشناسان ما در ارتباط باشند. این ارتباط موثر پیش از انجام پروژه موجب می‌ شود تا کاربر اطلاعات کافی و لازم در خصوص روند انجام پروژه در اختیار داشته باشد. کاربر می‌ تواند ایده‌ ها و پیشنهادات خودش را جهت بالا بردن کیفیت پروژه به کارشناسان ما اعلام کند. پس از انجام پروژه نیز باعث می‌ شود در صورت بروز هر گونه خطا و یا سوالی کاربر موضوع را با کارشناسان مطرح کرده و جواب‌ های لازم را به دست بیاورد. برای انجام پروژه‌ های اسکچاپ حتی می‌ توانید ایده‌ ها و طرح‌ های خودتان را در خصوص طراحی‌ های مدرن معماری با کارشناسان ما در میان بگذارید.

·       پشتیبانی‌ های ۲۴ ساعته

تیم ماهان پشتیبانی ۲۴ ساعته را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده است، یعنی شما جهت اعلام پیشنهادات، انتقادات و نظرات خودتان هیچ‌ گونه محدودیت زمانی ندارید و می‌ توانید مشکلات به وجود آمده را با کارشناسان سایت مطرح کنید. از طرفی با مراجعه به قسمت نظرسنجی کاربران می توانید به کیفیت و دقت بالای تیم ما پی ببرید. هدف ما بر این بوده است که با ارائه دادن نمونه کارها انجام دادن پروژه‌ های مختلف از جمله انجام پروژه اسکچاپ به کاربران رضایت کاربران را جلب کنیم و به آن ها کمک کنیم تا استانداردها و الگوهای خوب و قابل قبولی را با روند پروژه‌ های خودشان دنبال کنند و حتی در صورت نیاز بتوانند از تجربیات دیگران در این زمینه بهره لازم را ببرند.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه اسکچاپ

فضاسازی و نماسازی با اسکچاپ – انجام پروژه اسکچاپ مکانیک – انجام پروژه طراحی صنعتیانجام پروژه راینو – طراحی و ترسیم اجزای داخلی ساختمان با اسکچاپ – طراحی و ساخت ماکت با اسکچاپ – انجام پروژه مکانیکانجام پروژه اتوکد – انجام پروژه اسکچاپ پروژه عمران – انجام پروژه اسکچاپانجام پروژه فتوشاپ – انجام پروژه تری دی مکس – انجام پروژه اسکچاپ معماری – ترسیم نقشه های فاز 1 و فاز 2 رشته معماری – انجام پروژه معماریانجام پروژه رویتانجام پروژه Lumion

یک پاسخ بگذارید