انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه طراحی صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست بهترین مهندسین رشته مکانیک.

با کیفیت ترین پروژه های طراحی صنعتی را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه طراحی صنعتی ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه طراحی صنعتی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه طراحی صنعتی

1 – سفارش انجام پروژه طراحی صنعتی

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه طراحی صنعتی

متخصصان مجرب طراحی صنعتی ماهان آمادگی دارند انجام پروژه های طراحی صنعتی را با بهترين کيفيت، مناسب ترين قيمت و در کوتاه ترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند. انجام پروژه طراحی صنعتی با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید.

انجام پروژه های طراحی صنعتی

پروژه طراحی صنعتی با تری دی مکس (3D MAX)

قطعا نرم افزار تری دی مکس (3D MAX) یکی از بهترین ها در زمینه طراحی سه بعدی به شمار می آید. معماران و گرافیست ها می توانند از این نرم افزار برای طراحی نمای ساختمان و نمای داخلی آن استفاده کنند. این نرم افزار به صورت 3 بعدی تصور دقیقی از آنچه ساخته خواهد شد را به کاربر می دهد. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که در این محیط 3 بعدی حرکت کنید و خود را در محیط فرض کنید. مهندسین معماری بی شک از این نرم افزار استفاده های زیادی خواهند کرد.

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه طراحی صنعتی با نرم افزار فتوشاپ (photoshop )

نرم افزار فتوشاپ (photoshop ) بسیار مناسب برای طراحی گرافیکی و ویرایش عکس است. این نرم افزار دارای قابلیت های بی شماری در این زمینه هاست و کمی یادگیری آن دشوار است. این نرم افزار در بین رقبای خود جزء محبوبترین ها به حساب می آید. فتوشاپ ابزارهای بی شماری دارد که به کمک آن ها ایجاد هر طرح گرافیکی ممکن می شود. اگر شما به فتوشاپ مسلط شوید قطعا کار کردن با دیگر نرم افزارها برای شما آسان خواهد بود.

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه طراحی صنعتی با نرم افزار سالیدورک (SolidWorks)

نرم افزار سالیدورک (SolidWorks) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود. این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آنها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه طراحی صنعتی چقدر زمان بر است؟

پروژه های طراحی صنعتی بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های طراحی صنعتی به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه Cad Cam – انجام پروژه تصویر سازی – انجام پروژه اتوکدانجام پروژه سیف – انجام پروژه Catia – انجام پروژه فتوشاپانجام پروژه رویتانجام پروژه اباکوس – انجام پروژه Rhino Ceros – انجام پروژه Corel Draw – انجام پروژه اسکچاپ – انجام پروژه solid work – انجام پروژه 3dmax – انجام پروژه فلو تری دی – پروژه طراحی صنعتی با 3dmax – انجام پروژه دانشجویی – نرم افزار تری دی مکس (3D MAX) – انجام پروژه پاورپوینت

یک پاسخ بگذارید