انجام پروژه مدیریت

 

انجام پروژه مدیریت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست بهترین مهندسین رشته مدیریت.

با کیفیت ترین پروژه های مدیریت را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه مدیریت ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه مدیریت قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه مدیریت

1 – سفارش انجام پروژه مدیریت

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه مدیریت

آشنای با متخصصان انجام پروژه مدیریت

در مجموعه ماهان تیم انجام پروژه های مدیریت متشکل از کارشناسان برجسته این رشته است. تمامی افراد از بهترین دانشگاه های سطح کشور فارغ التحصیل شده اند و پژوهشگرهای حرفه ای به حساب می آیند. این افراد برای ارائه خدمات به شما عزیزان در هر حوزه ای آمادگی کامل دارند.

مجموعه ای که دور هم جمع کرده ایم در انواع مختلفی از زمینه های رشته مدیریت فعالیت کرده و از تمامی موضوعات آگاهی کامل داشته و می توانند هر پروژه در هر سطحی را مدیریت کنند. کارشناسانی که با همکاری می کنند شاید تجربه کافی در این رشته را نداشته باشند اما حتما محقق و متخصص خبره ای هستند که توسط ماهان انتخاب شده اند.

محققان ما منتظرند تا شما سفارشان انجام پروژه مدیریت خود را در سایت ماهان ثبت کنید تا با تمام توان با نیروهایی سرحال و توانمند روی خواسته های شما تمرکز کنند. برای آن ها تفاوتی ندارد که سفارش شما در روند معمولی باشد یا فوری ، به هرحال آن ها انتخاب شده اند چون بهترین هستند.

انجام پروژه رشته مدیریت

انجام پروژه  مدیریت

کارشناسان مجرب مدیریت ماهان آمادگی دارند انجام پروژه های مدیریت را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . رشته مدیریت دارای گرایش های مختلفی است، از قبیل مدیریت‌ بازرگانی، مدیریت‌ صنعتی، مدیریت‌ دولتی، مدیریت سازمانی، مدیریت بازاریابی، مدیریت‌ گردشگری، مدیریت‌ بیمه و گرایش های دیگر که در مورد بعضی از آن ها در پایین توضیح داده ایم. اگر برای انجام پروژه های مدیریت نیاز به مشاوره دارید با ما در تماس باشید.

از این شته می توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین رشته در سطح کشور نام برد که طرفداران زیادی دارد، از این رو ما در بین متقاضیانی که برای همکاری با مجموعه ماهان اعلام آمادگی کرده بودند ، کارشناسانی که فعالیت لازم را در هر زمینه داشتند انتخاب کردیم.

ارائه خدمات ما در رابطه با انجام پروژه مدیریت شامل انجام پروژه مدیریت ، ویرایش مقالات رشته مدیریت و ترجمه های تخصصی این رشته که با گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی ، مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت فناوری اطلاعات و … در ارتباط هستند، می باشد.

انجام پروژه های مدیریت

تیم پشتیبانی آنلاین پروژه های مدیریت

معمولا وقتی قرار است با یک مجموعه کار کنید اولین سوالی که به ذهنتان می رسد این است که اگر پس از انجام پروژه سوالی داشتید یا پروژه مشکلی داشت با تقاضای تغییر داشتید باید چکار کنید؟ آیا این تیم پس از تحویل پروژه پاسخگوی شما خواهد بود ؟ سوال بسیار به جا و درستی است.

مجموعه دان گستر برای پاسخ به این سوالات خدمتی را تحت عنوان پشتیبانی 72 ساعته ارائه داده است. به این ترتیب که پس از تحویل پروژه شما 72 ساعت زمان دارید تا پروژه مدیریت را کاملا بررسی کنید و اگر به مشکل احتمالی برخوردید با واحد پشتیبانی ما تماس گرفته تا به کارشناسان انجام پروژه مدیریت ارجاع داده شوید.

همچنین تیم پشتیبانی موطف است ارتباط شما با محقق یا محققان ما را برقرار کند تا در طول انجام پروژه مدیریت شما در جریان فعالیت ها باشید. هر مرحله ای برای شما سوال بود ، از محققان ما درخواست پاسخ کنید و در صورت درخواست تغییرات با مشورت با تیم تغییرات صورت خواهد گرفت.

انجام پروژه مدیریت

هزینه مناسب انجام پروژه مدیریت

بسیار اتفاق افتاده است که شما عزیزان با پرداخت هزینه های بالا پروژه ای که تحویل گرفته اید از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده است. یا اینکه آنقدر قیمت پایین است که مطمعن نیستید که نتیجه رضایت بخشی خواهد داشت یا خیر. ما سعی کرده ایم هزینه ها را طوری برآورد کنیم که برای شما عزیزان سنگین نباشد.

وظیفه ما و تمامی اعضای جامعه کمک و همیاری شما عزیزان است. شما برای آینده کشور تلاش می کنید و ما با کمک به شا در واقع به آینده کشور خدمت رسانی کرده ایم. از این رو ماهان چاره ای اندیشیده است.

ما انجام پروژه مدیریت را در چند سطح ارائه داده ایم تا افرادی که از توان مالی پایین تری برخوردار هستند بتوانند با مجموعه ما کار کنند. البته چند سطح بودن به این دلیل نخواهد بود که سطح کیفیت آن ها متفاوت است. ما فقط در تلاش هستیم تا خدمت رسانی به شما عزیزان را در اولویت مجموعه قرار دهیم.

انجام پروژه های مدیریت

تضمینی که ما به تیم ماهان برای انجام پروژه مدیریت اعتماد کنیم

 1. تجربه و مهارت:

تمامی متخصصان ما از مهارت های بالایی در  انجام پروژه مدیریت برخوردار هستند و از سوابق کاری، تحصیلات عالی، تخصص در حیطه مربوطه و انجام پروژه های مدیریتی برخوردار هستند.

 1. نمونه کارها و مرجع‌ها:

نمونه کارهای با کیفیت  پروژه های قبلی می تواند به شما کمک کند تا به تیم حرفه ای ما اعتماد کنید و پروژه های خود را به ما بسپارید.

 1. بررسی بازخوردها و نظرات:

بررسی بازخوردها و نظرات مشتریان یا همکاران قبلی می‌تواند به شما در فهمیدن نحوه عملکرد تیم کارت پروژه کمک کند. شما می توانید این کار را از طریق نظراتی که برای تیم انجام پروژه ما ثبت می شود بررسی کنید.

 1. قرارداد مشترک:

امضای یک قرارداد کتبی و مشخص کردن جزئیات پروژه، شرایط پرداخت و دیگر مسائل مربوط به همکاری می‌تواند به شما اطمینان بیشتری در مورد همکاری با تیم پروژه بدهد. در این قرارداد،ما می توانیم مسئولیت‌ها، منابع، زمانبندی و سایر جزئیات را تعیین کنیم.

5. ارتباط مستمر:

برقراری ارتباط مستمر با تیم ماهان پروژه و پیگیری پیشرفت کار می‌تواند به شما کمک کند در جریان تغییرات و روند پروژه باشید.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه مدیریت چقدر زمان بر است؟

پروژه های مدیریت بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه ها مدیریت به صورت معمول 4 تا 6 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

خدمات سایت ماهان برای  انجام پروژه مدیریت

سایت انجام پروژه ماهان برای پروژه های مدیریت یک سرویس جامع و حرفه‌ای است که در زمینه مدیریت و انجام پروژه‌ها به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. ما توانایی انجام پروژه‌های مختلف در حوزه مدیریت را داریم و به صورت سفارشی و با کیفیت بالا به نیازها و خواسته‌های مشتریان پاسخ می‌دهیم.

برخی از خدمات ما شامل موارد زیر می‌شود:

 1. مشاوره مدیریت:

تیم ما از متخصصین مدیریت تشکیل شده است که در زمینه‌های مختلف از جمله مدیریت پروژه، مدیریت استراتژیک، مدیریت منابع انسانی و مدیریت عملیات تجربه کافی دارند. ما مشاوره‌هایی ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کند در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی موثرتر عمل کنید و به بهبود عملکرد سازمان خود بپردازید.

 1. انجام پروژه‌های مدیریتی:

اگر پروژه‌ای در زمینه مدیریت دارید که نیاز به انجام آن دارید، ما آماده هستیم تا آن را برای شما انجام دهیم. این شامل پروژه‌های مختلف از جمله برنامه‌ریزی استراتژیک، بهینه‌سازی فرآیندهای کسب و کار، تحلیل داده‌ها و مدیریت تغییرات است.

 1. طراحی سیستم‌های مدیریتی:

ما می‌توانیم به شما در طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریتی موثر کمک کنیم. این شامل سیستم‌های مدیریت کیفیت، سیستم‌های مدیریت پروژه و سیستم‌های مدیریت منابع انسانی می‌شود.

 1. مدیریت پروژه:

شما می‌توانید پروژه‌های خود را در سایت ثبت کنید و به صورت آنلاین آن‌ها را مدیریت کنید. این شامل تعریف وظایف، برنامه‌ریزی زمانبندی، پیگیری پیشرفت و هماهنگی با اعضای تیم می‌شود. همچنین سایت امکان نمایش گزارش‌ها و نمودارهای پیشرفت پروژه را نیز فراهم می‌کند.

 1. ابزارهای مدیریت پروژه:

سایت انجام پروژه مدیریت از ابزارهای مختلفی برای کمک به مدیریت پروژه استفاده می‌کند. این ابزارها شامل برنامه‌ریزی زمانبندی، مدیریت وظایف و پیشرفت، مانیتورینگ منابع و هزینه‌ها و گزارش‌دهی است.

با تیم ما در سایت انجام پروژه  ماهان ، شما می‌توانید از تجربه و تخصص ما بهره‌برداری کنید و به دستیابی به اهداف مدیریتی خود نزدیک‌تر شوید. سایت انجام پروژه مدیریت یک پلتفرم آنلاین است که خدمات متنوعی در زمینه مدیریت پروژه‌ها ارائه می‌دهد

معرفی گرایش های رشته مدیریت برای انجام پروژه های مدیریتی

رشته مدیریت، دارای گرایش‌های مختلفی است که در انجام پروژه مدیریت نقش مهمی ایفا می‌کنند. در زیر، به برخی از گرایش‌های رایج در رشته مدیریت  که ما در تیم متخصص خود پروژه آن را انجام می دهیم می‌پردازم:

 1.  مدیریت استراتژیک: این گرایش بر توسعه و اجرای استراتژی‌های سازمانی تمرکز دارد.
 2.  مدیریت منابع انسانی: این گرایش بر مدیریت منابع انسانی در سازمان تمرکز دارد.
 3.  مدیریت عملیاتی: این گرایش بر بهبود عملکرد و کارایی فرآیندهای عملیاتی سازمان تمرکز دارد.
 4.  مدیریت مالی: این گرایش بر مدیریت منابع مالی و مالیاتی سازمان تمرکز دارد.
 5. مدیریت بازاریابی: این گرایش بر تحقیق و تحلیل بازار، تعیین استراتژی بازاریابی و مدیریت روابط با مشتریان تمرکز دارد
انجام پروژه دانشجویی مدیریت

تضمین کیفیت با ما!

تا اینجای مقاله که همراه ما بودید حتما فهمیده این که ما از چه افرادی استفاده می کنیم و چه خدماتی را ارائه می دهیم. از این ها می تواند نتیجه گرفت که مجموعه ما هیچگاه پروژه ای تحویل شما عزیزان نمی دهد که کیفیتی سطح پایین دارد. هیچ گروهی اعتبار خود را با این کار به خطر نمی اندازد.

اما با حرف نمی توان چیزی را ثابت کرد باید پایان و نتیجه کار را دید. دوستانی که با مجموعه ماهان کار کرده اند حتما می دانند که پروژه تحویلی ما بهترین سطح کیفیت را دارد. در صورتی هم که از پایان کار رضایت کامل را نداشتید باز هم ما چاره ای را اندیشیده ایم.

در صورت نارضایتی شما ، انجام پروژه مدیریت به گروه دیگری واگذار خواهد شد. اما اگر باز هم رضایت شما حاصل نشد تمامی مبلغ پرداختی بدون کسری به شما برگردانده می شود. تا اینجای کار برای مججموعه ما این چنین اتفاقی نیفتاده است اما تمامی این خدمات برای جلب رضایتمندی شما عزیزان است.

پروژه فوری

شما در فرم پروژه ای که در سایت پر می کنید می توانید تمامی توضیحات را درج کنید و زمانی را برای پروژه خود مشخص کنید. پس از آن محققان مدیریت ما بررسی خواهند کرد که انجام این پروژه در این مدت امکان پذیر است یا خیر.

اما گاها پیش می آید که استاد شما تایم کمی را مشخص کرده است و باید در زمان محدودی پروژه مدیریت خود را تحویل دهید. اینجاست که می توانید از خدمات پروژه فوری استفاده کنید. محققان ما با تلاش و همکاری با یکدیگر انجام پروژه شما را دست گرفته تا در زمان مشخص شده آماده تحویل کنند.

چون شما پروژه را در زمان محدودی می خواهید و متخصصان ما باید فشرده فعالیت داشته باشند ، احتمالا هزینه پرداختی شما کمی بالاتر خواهد بود ، زیرا تیم انجام پروژه مدیریت تمامی فعالیت های خد را متوقف کرده و فقط روی پروژه شما تمرکز کرده اند.

پروژه تان را مدیریت کنید

همانطور که قبلا اشاره کردیم شما می توانید توسط تیم پشتیبانی با متخصصان ما در رابطه باشید. شاید این ارتباط به صورت مستقیم نباشد و تیم پشتیبانی ما به عنوان واسطه عمل کند اما شما می توانید توسط این واسطه از تمامی مراحل پروژه مطلع باشید و حتی در هر مرحله درخواست گزارش کنید.

در این حالت شما از تمامی مراحل خبر دارید و اگر جایی از پروژه را خواستید می توانید تغییر دهید. تمامی این خدمات برای جلوگیری از هر اشکال یا دوباره کاری بعد از اتمام و تحویل پروژه است. رضایتمندی شما اعتبار ما خواهد بود.

انجام پروژه های مدیریت

بیشتر کسانی که با مجموعه ما همکاری دارند از قشر پرتلاش اساتید هستند. ما در این مجموعه سعی داریم تا با انجام پروژه مدیریت شما عزیزان را از سردرگمی نجات دهیم. انجام پروژه مدیریت در هر سطحی از هر گرایش از رشته مدیریت انجام شده.

همکاری در انجام پروژه های مدیریتی

از آنجایی که یکی از اهداف مجموعه ماهان کارآفرینی برای جوانان است ، از تمامی محققینی که در زمینه رشته مدیریت و گرایش های آن تخصص دارند برای همکاری دعوت به عمل می آورد. این همکاری ابتدا با ارسال رزومه و شرح تخصص شما عزیزان شروع می شود.

سپس آزمونی در سطح رزومه برای شما تهیه می گردد که پس از قبولی در آزمون همکاری شما با مجمعه  ماهان آغاز خواهد شد. این همکاری اول با فعالیت های کوچک شروع شده تا به پروژه های بزرگ و گروهی ختم شود.

دلیل این کار کسب تجربه کافی و آشنایی با فضای کاری است. ما به تمامی جوانب اندیشیده ایم و در تلاشیم تا همه کسانی که به نحوی با مجموعه ما در ارتباط هستند از خدمات ما بهره مند شوند. ما برای کسب اولین رتبه در انجام پروژه مدیریت به حمایت شما دستان نیازمندیم.

چرا ماهان ؟!

با توجه به شرایط کنونی کشور در رابطه مقابله  با ویروس کرونا ماهان تمامی خدمات خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می دهد. تمامی پرداخت ها از درگاه شتاب صورت می پذیرد. خدمات متنعی را به شما عزیزان ارائه می دهیم و سعی می کنیم پروژه ها را در کمترین زمان تحویل دهیم.

در ادامه می توانیم به قیمت های توافقی در مجموعه اشاره کنیم و کیفیتی که در بهترین سطح ممکن ارائه می دهیم. تمامی پروژه های مجموعه ماهان دارای گارانتی و ضمانت هستند و تا 72 ساعت پشتیبانی ما در خدمت شما خواهد بود. در این بین می توانیم به تخفیفات ویژه ماهان نیز اشاره کنیم.

ما در انجام هر پروژه موظف شده ایم که آموزش هایی را برای شما عزیزان آمده کنیم تا از جزییات آن مطلع باشید. همکاری ما با شما در 24 ساعت شبانه روز ادامه دارد و بدون تعطیلی در کنار شما دوستان همیشگی خواهیم بود. این است دلایل انتخاب مجموعه ماهان.

آموزش و مشاوره در انجام پروژه مدیریت

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم مجموعه ما وظیفه دارد از تمامی مراحل انجام پروژه برای شما گزارش تهیه کرده و به شما آموزش دهد. همچنین این آموزش می تواند آنلاین و مجازی صورت پذیرد و یا به صورت فیلم ضبط شده نیز ارائه شود.

متخصصان و محققان ما نیز آماده هستند تا در پروژه هایی که از حجم بالایی برخوردارند ، به شما دوستان مشاوره دهند. البته لازم به ذکر است که ان مشاوره کاملا رایگان است.

چه اطلاعاتی برای ثبت پروژه مدیریت مورد نیاز است؟

برای ثبت انجام پروژه مدیریت ، اطلاعات زیر را نیاز دارید:

 1.  مشخصات مشتری: نام و نشانی شرکت یا شخص حقیقی که پروژه را سفارش می‌دهد. همچنین، شماره تماس و ایمیل ارتباطی با مشتری نیز لازم است.
 2.  توضیحات پروژه: شرح کاملی از پروژه مدیریت را ارائه دهید. شامل اهداف، دستاوردهای مورد انتظار، زمانبندی، بودجه و هر نیاز خاص دیگری که در پروژه وجود دارد.
 3.  تیم پروژه: تعیین کنید که چه اعضایی برای انجام پروژه استخدام خواهند شد. این شامل نام و تخصص اعضا، مسئولیت هر فرد و نیازمندی‌های دیگری که در ارتباط با تیم می‌باشد است.
 4.  بودجه: محدودیت‌های بودجه را مشخص کنید. ارائه دقیق بودجه می‌تواند به تیم پروژه ما کمک کند تا برنامه‌ریزی مناسبی انجام داده و منابع را به طور اثربخش تخصیص دهد.
 5.  زمانبندی: تعیین کنید که پروژه در چه بازه زمانی باید تکمیل شود.
 6.  نیازمندی‌های ویژه: در صورت وجود هر نیاز خاصی که در پروژه باید مورد توجه قرار بگیرد، آن را همراه با توضیحات کامل وارد کنید. مثلاً نیاز به امنیت بالا، تطبیق با قوانین و مقررات خاص یا هر نیاز دیگری که باید در نظر گرفته شود.
 7.  سایر اطلاعات: در صورت وجود هر اطلاعات دیگری که برای پروژه مهم است، مانند نیاز به اداره پروژه، تجربه قبلی مشابه یا هر نکته مربوط به پروژه، آن را نیز ارائه کنید.

با داشتن این اطلاعات، می‌توانید یک برنامه مدیریت مناسب را برای پروژه خود ایجاد کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه مدیریت

یک پاسخ بگذارید