انجام پروژه اندروید

 

سایت ماهان انجام پروژه اندروید را با تکیه بر متخصصین برنامه نویسی اندروید باتجربه و حرفه ای در زمینه های مختلف از قبیل طراحی اپلیکیشن، پنل کاربری، طراحی و ساخت بازی های اندرویدی و هر پروژه اندرویدی که مد نظر شما باشد.

با کیفیت ترین پروژه های اندروید را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه های اندروید ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه اندروید قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی اندروید

1 – سفارش انجام پروژه اندروید

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه اندروید

چرا انجام پروژه اندروید خود را به ماهان واگذار کنیم؟

فریلنسرهایی که در سایت ما فعالیت میکنند دارای رزومه ای قوی و حرفه ای هستند و تجربه و مهارت زیاد در برنامه نویسی اندروید دارند. برنامه نویسان ما در بخش های مختلفی از قبیل طراحی اپلیکیشن اندروید، ایجاد فرم ثبت اطلاعات، طراحی اپلیکیشن های هیبریدی، تجربه کار با فلاتر و بخش های دیگر برنامه نویسی اندروید آشنایی و تسلط کامل دارند.

اگر می خواهید از خدمات حرفه ای سایت ما در زمینه انجام پروژه دانشجویی اندروید بهره مند شوید هم اکنون سفارش خود را برای ما ثبت کنید

انجام پروژه های اندروید

قیمت پروژه های اندروید چقدر است؟

قیمت پروژه های اندروید تابعی از مشخصات پروژه شما و درخواست شما می باشد. برای تعیین قیمت عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار هستند از جمله حجم کار که قرار است اپلیکیشن اندرویدی طراحی شود یا صرفا یک فرم ثبت اطلاعات باشد یا پروژه اجرایی و بسیاری عوامل دیگر در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

برای تعیین قیمت پروژه خود ابتدا پروژه را از طریق فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان در خواست شما را بررسی کنند و قیمت را به شما اعلام کنند.

اگر می خواهید از قیمت انجام اندروید خود در کمتر از یک ساعت مطلع شوید همین الان در خواست خود را برای ما ثبت کنید. 

انجام پروژه اندروید

ویژگی سایت ماهان در بخش پشتیبانی پروژه های اندروید

مهم ترین فاکتور انجام هر پروژه ای بحث پشتیبانی از پروژه ها می باشد. به دلایل مختلفی هر پروژه ممکن است نیازمند تغییراتی باشد از قبیل تغییراتی که استاد اعمال خواهد کرد یا اینکه کارفرما پس از اتمام کار تمایل دارد بخش هایی از پروژه را تغییر دهد.

در هر صورت به دلایل گوناگونی ممکن است هر پروژه ای نیازمند تغییرات باشد و نیاز به پشتیبانی برای تغییرات داشته باشد، که این امر در سایت ما به خوبی اتفاق می افتد و پس از تحویل پروژه تمام تغییراتی که مد نظر شما باشد اعمال خواهد شد تا رضایت شما حاصل گردد.

انجام پروژه اندروید

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست انجام پروژه اندروید من پاسخ داده شود؟

پس از اینکه در خواست انجام پروژه دانشجویی اندروید خود را برای ما ثبت کنید در کمتر از یک ساعت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد و قیمت پروژه را به شما اعلام خواهیم کرد و می توانید از روند پروژه خود مطلع شوید.

اگر برای پروژه خود عجله دارید قطعا به بهترین سایت مراجعه کردید و ما میتوانیم انجام اندروید شما را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهیم و با خیالی آسوده از حیث کیفیت و سرعت عمل پروژه را از ما تحویل بگیرید.

همین امروز باید پروژه اندروید خود را آماده کنید؟ نگران نباشید فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید و پروژه را کامل از ما تحویل بگیرید

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه اندروید چقدر زمان بر است؟

انجام پروژه های دانشجویی اندروید بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های اندروید به صورت معمول 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

کاربرهای برنامه نویسی اندروید

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش کارایی گوشی های هوشمند برنامه نویسی اندروید و محیط ANDROID بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و بیشتر از قبل مورد استفاده قرار گرفته است.

اپلیکیشن های اندرویدی به دلایل مختلفی طراحی می شوند تا نیازهای مختلف را پاسخ دهند . اما انجام اندروید و پروژه های اندرویدی کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و مهارت لازم را دارد، تا بتوانید پروژه مورد نظر خود را طراحی کنید.

ما در زمینه انجام پروژه اندروید دارای تخصص لازم هستیم تا بتوانم سفارش پروژه اندروید شما را با کیفیت بالا انجام دهیم و به شما تحویل دهیم. همچنین در زمینه انجام پروژه کامپیوتر نیز فعالیت میکنیم و میتوانیم پروژه کامپیوتری شما را با بهترین کیفیت انجام دهیم.

طراحی اپلیکیشن اندروید نیازمند توانایی های زیادی می باشد که بتوانید یک اپلیکیشن کامل و کاربر پسند داشته باشید. یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در طراحی اپلیکیشن اندروید زیبایی بصری میباشد تا کاربر را هرچه بیشتر در اپلیکیشن نگه دارد و شما را به هدف طراحی خود برساند. برای ایجاد زیبایی در اپلیکیشن خود بهتر است از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، ایلیستریتور و این چنین نرم افزار ها بهره ببرید. شما می توانید جهت انجام فتوشاپ پروژه خود از خدمات سایت ما بهره مند شوید.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه اندروید

یک پاسخ بگذارید