انجام پروژه مکانیک

 

انجام پروژه مکانیک با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست بهترین مهندسین رشته مکانیک.

با کیفیت ترین پروژه های مکانیک را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه مکانیک ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه مکانیک قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه مکانیک

1 – سفارش انجام پروژه مکانیک

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه مکانیک

انجام پروژه مکانیک

متخصصان مجرب مهندسی مکانیک ماهان آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی مهندسی مکانیک را با بهترين کيفيت، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند. انجام پروژه مکانیک با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید.

انجام پروژه مهندسی مکانیک

پروژه های مکانیک با نرم افزار انسیس (Ansys)

نرم افزار انسیس (Ansys) محصولی از شرکت ANSYS Inc می باشد. انسیس یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند . مهندسان و طراحان با کمک این نرم افزار قادر اند تا به سادگی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌ هایشان گام به گام اعمال کنند.

انجام پروژه های مکانیک

پروژه های مکانیک با نرم افزار آباکوس (Abaqus)

نرم افزار آباکوس (Abaqus) یک نرم افزار تجاری برای تحلیل المان محدود و مهندسی به کمک کامپیوتر (Computer Aeided Engineering) است . این نرم افزار در سال ۱۹۷۸ به منظور حل یک مساله المان محدود، به زبان فورترن در ۱۵۰۰۰ خط نوشته شد. از این نرم افزار برای مدل سازی اجزای مکانیکی و مجموعه های مونتاژی (assembly) و نشان دادن نتایج تحلیل المان محدود استفاده می شود. این نرم افزار از ۱۱ ماژول مختلف تشکیل شده است که در هر یک بخشی از فرآیند شبیه سازی انجام می شود.

انجام پروژه مکانیک

انجام پروژه مکانیک با نرم افزار سالیدورک (SolidWorks)

نرم افزار سالیدورک (SolidWorks) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود . این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آنها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود. این نرم افزار بسیار پرکاربرد در زمینه انجام پروژه طراحی صنعتی می باشد.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه مکانیک چقدر زمان بر است؟

پروژه های مکانیک بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های مکانیک به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

نرم افزار کامسول (Comsol )

نرم افزار کامسول (Comsol ) همه منظوره بوده و با استفاده از روش­های حل عددی پیشرفته اقدام به مدل­سازی و شبیه سازی مسائل فیزیک ­محور می کند . با استفاده از این نرم ­افزار شما قادر خواهید بود که پدیده­ های شامل چند فیزیک و یا پدیده­ های جفت شده به هم (coupled) رابه کمک بیش از ۳۰ ماژول موجود در این نرم ­افزار تحلیل کنید .

اگر به دنبال سرعت و کیفیت بالای پروژه خود جهت کسب بالاترین نمره هستید به بهترین سایت مراجعه کردید.

پشتیبانی فنی

مجموعه ماهان خدمات زیادی را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. یکی از این خدمات پشتیبانی ما برای پروژه های انجام شده است. شاید برای سوال باشد که اگر پس از تحویل پروژه سوال داشتید یا اشکالی در پروژه وجود داشت باید چکار کنید؟

خب طبیعتا هر تیم انجام پروژه این موضوع را در نظر خواهد گرفت و مجموعه ما هم در این باره فکرهایی کرده است. پس از تحویل پروژه شما 72 ساعت زمان دارید تا پروژه را به دقت بررسی نموده و در صورت وجود اشکال احتمالی و یا درخواست تغییر در آن به تیم پشتیبانی ما مراجمه نمایید.

در این 72 ساعت ، پشتیبانی ما کاملا رایگان بوده و پس از تماس با واحد پشتیبانی همکاران ما ارتباط شما با کارشناسان انجام پروژه مکانیک برقرار کرده و آن ها پروژه را مجددا بررسی خواهند کرد. تا زمانی که رضایتمندی شما حاصل نشود همکاران ما در تصحیح پروژه کوشا هستند.

معرفی متخصصان ماهان

همکاران متشکل از بهترین افراد در حوزه تحصیلی و کاری خود هستند. ما از کسانی در مجموعه ماهان دعوت به عمل آورده ایم که تخصص آن ها در انجام پروژه مکانیک ثابت شده است. مهندسان ما هر کدام در یکی از گرایش مکانیک دانش آموخته هستند و مجموعه ما برای انجام هیچ پروژه ای مشکلی نخواهد داشت.

همکاران ماهان در بهترین دانشگاه های سطح کشور تحصیل کرده و برخی از آن ها در حال تدریس هستند. قطعا این چنین تیمی در کنار یک دیگر بهترین نتیجه را حاصل خواهند کرد. متخصصان ما برای راه یابی به این مجموعه از فیلترهای سختی گذر کرده اند که قبول شدن در این فیلترها کار هر کسی نخواهد بود!

این فیلترها توسط افراد پایه مجموعه ماهان طراحی شده اند و نتیجه و انتخاب افراد بر اساس تخصص افراد سنجیده می شود. اعضای تیم ما منتظر ثبت پروژه های شما هستند تا در اسرع وقت به درخواست های شما رسیدگی کنند.

هزینه ای توافقی

پس از ثبت پروژه و شرح توضیحات تیم انجام پروژه مکانیک به بررسی درخواست شما می پردازند. پس از بررسی همکاران ما هزینه و زمان احتمالی انجام پروژه را به شما اطلاع خواهند داد. این هزینه بر اساس حجم پروژه ، زمان و نکاتی که باید در پروژه رعایت شود صورت می گیرد که شما اصلا نگران این هزینه نباید باشید.

شما برای پرداخت هزینه در مجموعه ماهان نیاز به نگرانی نخواهید داشت زیرا این هزینه توافقی خواهد بود و همچنین خدمات زیادی را برای پرداخت ها در نظر گرفته ایم. پروژه هایی که در حجم بالا هستند و زمان طولانی را برای انجام نیاز دارند ، می توانند در چند نوبت پرداخت ها را انجام دهند.

برای سایر پروژه ها نیز یکی از خدماتی که ما برای شما در نظر گرفتیم ، چند سطحی بودن آن ها می باشد. پروژه ها در مجموعه ماهان در سطوح متوسط ، خوب و عالی انجام می شوند تا کسانی که توان مالی کمتری دارند بتوانند با ما همکاری داشته باشند. البته این سطوح به معنی بی کیفیت بودن پروژه ها نخواهد بود.

کیفیتی تضمینی

تا اینجام مقاله با متخصصان و مهندسان ما آشنای کامل دارید و مطمعننا با چنین گروهی کیفیت نتیجه کار تضمینی است. کسانی که با مجموعه ما کار می کنند حتما از کیفیت پروژه های ما مطلع اند اما با حرف چیزی را نمی تان ثابت کرد و باید در عمل متوجه آن شد.

ما برا تضمین کیفیت و اثبات به شما خدماتی را در نظر گرفته ایم. پس از تحویل پروژه اگر از پایان کار  رضایت نداشتید مجموعه ماهان انجام پروژه مکانیک شما را به گروه دیگری خواهد سپرد. اگر پس از انجام پروژه توسط تیم دوم باز هم رضایت شما حاصل نشد هزینه پرداختی بدون هیچ کسری برگردانده خواهد شد.

ما برای اثبات کار و حرفه ای بودن مهندسان مجموعه تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم. لازم به ذکر است که این خدمات فقط برای جلب اعتماد شما عزیزان است و تا اینجای کار مجموعه چنین برخوردهایی اتفاق نیفتاده است و همگی به عنوان احتمال در نظر گرفته می شود.

ماهان در گذر زمان

در طی چندسالی که مجموعه ماهان شروع به کار کرده است در حوزه های مختلفی به شما عزیزان خدمات رسانی کرده است. در ابتدا خانواده ماهان دارای 2 عضو بود اما به مرور زمان و با حمایت های شما عزیزان در حوزه های مختلف ما به این موفقیت ها دست پیدا کردیم و توانستیم مجموعه بزرگ ماهان گسترده تر کنیم.

در حال حاضر ده ها نفر در کنار یگدیگر در این مجموعه مشغول به کار هستند که هر کدام در رشته و تخصص خود به عنوان بهترین شاخته می شود. افراد ما در سراسر ایران با ما همکاری داشته و فقط محدود به یک شهر و استان نمی باشیم.

مجموعه ماهان در هر رشته ای و تخصصی از و متخصصان و مهندسان برای همکاری با این ما  بزرگ تر کردن این مجموعه دعوت به عمل می آورد. ابتدا مطمعن شوید که تخصص لازم را دارا هستید و می توانید به عنوان یک متخصص وارد یک مجموعه شوید.

مشاوره و آموزش

یکی دیگر از خدمات ما در مجموعه ماهان مشاوره و آموزش است. برخی از پروژه ها هستند که به دلیل حجم بالای ، نیاز به چند مشاور دارند تا برای بخش های پیچیده تر به شما کمک کنند. مجموعه ماهان در این امر آمادگی کامل دارد و می توانید از شروع تا پایان پروژه روی حمایت مهندسان ما حساب کنید.

همچنین ما در تدریس دروس تخصصی نیز می توانیم همیار شما باشیم. این آموزش ها می تواند در قالب کلاس های مجازی و به صورت آنلاین باشد و همچنین به صورت ویدئو به شما ارائه خواهیم داد. آموزش دروس تخصصی هم در پایه های هنرستان و هم در دروس دانشگاه تحویل شما شود.

البته همکاران و متخصصان ما موظف اند تا در طی روند انجام پروژه مکانیک نیز آموزش های لازم را به شما ارائه دهند. در هر مرحله شما باید از جزییات کار باخبر باشید و معمولا این توضیحات در قالب سند و داکیومنت آماده می گردد.

برای انجام پروژه مکانیک از چه نرم افزارهایی می توان کمک گرفت؟

یکی از نرم افزارها برای انجام پروژه مکانیک ، نرم افزار انسیس (Ansys) است که به عنوان ابزاری برای تحلیل است که از روش اجزا محدود برای مدل ساطی و تحلیل استفاده خواهد کرد.

آباکوس (Abaqus) یکی دیگر از نرم افزارهاست که به عنان یک نرم افزار تجاری شناخته می شود و برای حل یک مساله المان محدود مورد استفاده قرار می گیرد.

نرم افزار های سالیدورک (SolidWorks) و نرم افزار کامسول (Comsol) نرم افزارهای دیگری هستند که در این رشته پرطرفدار مورد استفاده قرار می گیرند.

انجام پروژه مکانیک

بیشتر افرادی که با مجموعه ماهان همکاری دارند هستند و این همکاری برای انجام پروژه های درسی خواهد بود. برخی هم برای بررسی و ترجمه مقالات و کتب مرجع مربوط با این رشته با با همکاری دارند.

ما در انجام  وسواس بیشتری به خرج می دهیم و زمان بیشتری را صرف می کنیم. همچنین مهندسان ما پروژه را بر اساس دستوالعمل های استاد راهنما پیش خواهند برد و می توانند هر مرحله از کار را با ایشان در میان بگذارند و مشورت کنند.

ما تا زمان جلسه دفاعیه با شما عزیزان همراه خواهیم بود و آموزش های لازم به شما داده خواهد شد. پس از جلسه دفاع اگر نیاز به تغییرات بود تمامی تغییرات به رایگان برای شما عزیزان انجام خواهد گرفت و شما پشتیبانی مهندسان ما را تا زمان تحویل کامل خواهید داشت.

معرفی رشته مکانیک

از رشته مهندسی مکانیک می توان به عنوان بخشی ار علم فیزیک نام برد . شما برای تحصیل در این رشته باید از طریق رشته ریاضی اقدام کنید و با ریاضی رابطه خوبی داشته باشید. در این رشته با استفاده از علوم ریاضی و فیزیک حرکت اجسام را بررسی خواهید کرد و نیروهای وارد بر آن ها را محاسبه می کنید.

می توان گفت که رشته مهندسی مکانیک، رشته پیاده سازی علم فیزیک است زیرا حرکت خودروها و موامل موثر در آن به علم فیزیک مربوط است اما چگونگی این حرکت بر عهده مکانیک است.

معمولا هرجایی که صحبت از مهندس مکانیک می شود اشخاص ماشین  فردی با دست های کثیف را به خاطر می آوردند اما این ذهنیت اشتباه مردم است. مهندس مکانیک هیچ ارتباطی با ماشین ندارد با اصول طراحی و طریقه کار اجزای مختلف در اتومبیل آشنا خواهند شد نه تعمیر آن.

گرایش های رشته مکانیک

به عنوان مهمترین گرایش های رشته مکانیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهندسی مکانیک سیالات

مهندسی مکانیک جامدات

مهندسی مکانیک خودرو

مهندسی مکانیک ساخت و تولید

پشتیبانی ما برای سفارش انجام پروژهای  دانشجویی مکانیک

ما یک تیم پشتیبانی حرفه‌ای برای سفارش انجام پروژه دانشجویی مکانیک داریم که به شما در تمام مراحل پروژه کمک می‌کند. ما از افراد متخصص و تجربه‌دار در زمینه مهندسی مکانیک تشکیل شده‌ایم که توانایی انجام پروژه‌های مختلف را دارند.

همکاران ما آماده‌اند تا با شما در مورد جزئیات پروژه صحبت کرده و نیازها و اهداف شما را درک کنند. با ارائه اطلاعات لازم، از جمله موضوع و محتوای پروژه، زمانبندی، و دیگر نیازمندی‌ها، ما می‌توانیم یک پیشنهاد قیمت مناسب برای انجام پروژه به شما ارائه دهیم.

همچنین، در طول فرآیند انجام پروژه، شما می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید و به روزرسانی‌هایی دریافت کنید. ما از ابزارهای ارتباطی مختلفی مانند ایمیل، تلفن و چت آنلاین پشتیبانی می‌کنیم.

جهت سفارش پروژه مهندسی مکانیک چه باید کنم؟

برای سفارش پروژه مهندسی مکانیک، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • تعریف نیازمندی‌ها
  • جستجوی تیم مهندسی
  • بررسی و انتخاب تیم
  • ارائه جزئیات پروژه
  • قرارداد و قیمت‌گذاری
  • انجام پروژه و ارتباط مداوم
  • بازبینی و تحویل
  • تسویه حساب

با رعایت این مراحل، شما می‌توانید پروژه مهندسی مکانیک خود را به صورت مرتب و سازماندهی شده سفارش دهید و با تیم مهندسی همکاری کنید تا پروژه را با کیفیت و به موقع انجام دهید.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه مکانیک

یک پاسخ بگذارید