انجام پروژه جاوا java

 

انجام پروژه جاوا در سایت ماهان به دست برترین برنامه نویسان با بالاترین کیفیت و دقت و پایین ترین قیمت

با کیفیت ترین پروژه های جاوا را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه جاوا ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه جاوا قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه جاوا

1 – سفارش انجام پروژه جاوا

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه جاوا

پوشش کامل زبان های برنامه نویسی به ویژه جاوا

ما تمام پروژه های برنامه نویسی جاوا را به صورت کامل پشتیبانی خواهیم کرد. هر طرح و ایده ای در زمینه برنامه نویسی جاوا داشته باشید به دست برنامه نویسان باتجربه تیم ماهان قابل انجام می باشد. حتی ممکن است در برنامه یا طرح خود که بر مبنای جاوا است از زبان های دیگر نیز بهره ببرید. نگران نباشید هر زبانی نیاز داشته باشید به طرح خود اضافه کنید تا طرح شما هرچه بهتر کامل شود می توانید روی ما حساب کنید.

حتی اگر در زمینه انجام پروژه طراحی سایت نیاز به کمک دارید و در طرح سایت خود باید از کدهای جاوا به عنوان مکمل بهره ببرید ، نگران نباشید ما در کنار شما هستیم تا به بهترین شکل ممکن طرح نهایی مد نظر شما پیاده سازی شود .

اگر می خواهید از خدمات حرفه ای سایت ما در زمینه انجام پروژه جاوا بهره مند شوید هم اکنون سفارش خود را برای ما ثبت کنید.

انجام پروژه های جاوا

پشتیبانی قوی از انجام پروژه جاوا

سایت ماهان با داشتن تیمی قوی و باتجربه در زمینه برنامه نویسی به زبان های مختلف این تضمین را می دهد که تا حصول رضایت شما در کنارتان خواهد بود.

هر پروژه ای که در زمینه جاوا دارید چه پروژه های اجرایی و چه پروژه های بزرگ می توانید روی تیم قدرتمند ما حساب کنید و با خیالی آسوده کار پروژه خود را به ما واگذار کنید. یکی از مواردی که همیشه دغدغه ی اصلی شما حساب می شود این است که آیا پس از تحویل پروژه بازهم از پروژه من پشتیبانی خواهد شد یا خیر؟

همانطور که قبلا هم گفتیم تمام پروژه هایی که در سایت ما انجام میشود دارای ضمانت و پشتیبانی کامل می باشد و اگر چناچه پس از اتمام کار از بخش هایی از پروژه خود رضایت نداشتید می توانید موارد را به ما اطلاع دهید تا به سرعت پیگیری کنیم و مشکلات را برای شما برطرف کنیم.

انجام پروژه جاوا

هزینه پروژه جاوا چقدر است؟

همانطور که قبلا هم توضیح دادیم زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان شی گرا و بسیار گسترده می باشد. شما به کمک این زبان برنامه نویسی طرح های متنوع و زیادی میتوانید کد نویسی کنید که هر کدام پیچیدگی و دردسرهای خود را دارد.

فلزا تعیین قیمت پروژه هایی که در زمینه جاوا می باشد کار ساده ای نیست و نیازمند بررسی از سوی کارشناسان ما می باشد. پس اگرچناچه می خواهید از قیمت انجام پروژه جاوا خود مطلع شوید از بخش ثبت سفارش سایت درخواست خود را برای ما ارسال کنید. ما در کوتاهترین زمان ممکن طرح شما را برای کارشناسان خود ارسال می کنیم و پس از بررسی نهایی قیمت را به شما اعلام خواهیم کرد.

لطفا از تماس جهت تعیین قیمت پروژه خودداری کنید و پس از ثبت درخواست خود منتظر تعیین قیمت از سوی ما باشید.

انجام پروژه جاوا

چه تضمینی بر کیفیت کار پروژه های جاوا دارید؟

سایت ماهان در زمینه انجام پروژه جاوا از برنامه نویسان باتجربه و زبده ای بهره می برد که دارای رزمه ای درخشان هستند. پس مطمئن باشید درخواست شما به افرادی باتجربه و کاربلد واگذار خواهد شد.

در کنار بهره مندی از افراد باتجربه در این زمینه، ما همواره در کنار شما هستیم تا طرح مد نظر شما به بهترین شکل انجام شود. درواقع زمانی که پروژه به اتمام رسید و پس از تسویه حساب فایل پروژه خود را تحویل گرفتید و تمایل داشتید در بعضی قسمت ها تغییراتی ایجاد شود، می توانید تغییرات مد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا با ارسال به محقق مربوطه این تغییرات اعمال گردد.

همواره در کنار شما هستیم تا پروژه خود را با بالاترین کیفیت ممکن تحویل بگیرید.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه جاوا چقدر زمان بر است؟

پروژه های جاوا بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. انجام پروژه جاوا به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

کاربردهای برنامه نویسی جاوا Java

زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان شی گرا سطح بالا محسوب می شود که مانند c و ++c می باشد. اما پیچیدگی این زبان ها را ندارد و کاربرد راحت تری دارد.

مخترع زبان برنامه نویسی جاوا جیمز گاسلینگ این زبان را زمانی که از کار کردن با زبان برنامه نویسی ++C خسته شده بود اختراع کرد. درواقع گاسلینگ به دنبال یه زبان کاربردی تر بود که ساختار ساده تری نیز داشته باشد. درواقع ساختار زبان جاوا برگرفته شده از زبان های C و ++C می باشد اما با امکانات کمتر و توابع ساده تر اما بسیار ایمن تر می باشد.

در حال حاضر زبان برنامه نویسی جاوا طرفداران زیادی دارد و از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد. شما با کمک این زبان برنامه نویسی می توانید برنامه های مختلفی را مانند برنامه های دسکتاپ نظیر antivirus و یا برنامه های تحت وب و یا حتی برنامه های کاربردی سازمانی نظیر بانک ها طراحی کنید.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه جاوا Java

یک پاسخ بگذارید