انجام پروژه طراحی سایت

 

انجام پروژه طراحی سایت در ماهان با بهترین فریلنسرهای حوزه طراحی سایت باتجربه زیاد و متخصص دلیلی بر تضمین کیفیت انجام طراحی سایت شما خواهد بود.

هم اکنون سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان به در خواست شما پاسخ دهیم.

چرا انجام پروژه طراحی سایت ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه طراحی سایت قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه طراحی سایت

1 – سفارش انجام پروژه طراحی سایت

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه طراحی سایت

انجام پروژه طراحی سایت کاملا تخصصی در ماهان

سایت ماهان انجام پروژه طراحی سایت را با تکیه بر فریلنسرهای طراحی سایت باتجربه و حرفه ای که مسلط به زبان های PHP و CSS و JAVASCRIPT و AJAX و زبان های مرتبط با طراحی سایت هستند با کیفیت بالا انجام میدهیم و به شما تحویل خواهیم داد.

پروژه طراحی سایت خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن قیمت را به شما اعلام کنیم و روند کار پروژه شما آغاز گردد.

انجام پروژه های طراحی سایت

چرا انجام طراحی سایت ؟

شاید از خود بپرسید چرا به انجام طراحی سایت نیاز داریم؟ باتوجه به پیشرفت های زیادی که در زمینه بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در فضای مجازی بوده برای پیشرفت کسب و کار خود فراتر از شهر و استانی که در آن زندگی میکنیم نیاز به داشتن سایتی مناسب و زیبا هستیم.

اگر می خواهید در زمینه کسب و کار خود موفق باشید و در سطح کشوری کسب و کار خود را گسترش دهید بهترین پیشنهاد برای شما طراحی سایت حرفه ای و کاربر پسند می باشد. زمانی که شما در جستجوهایی که کاربران در فضای مجازی انجام می دهند دیده شوید قطعا مشتریان زیادی خواهید داشت که می توانید این مشتریان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید و موفقیت کسب و کار خود را تضمین کنید.

اگر برای انجام پروژه طراحی سایت خود ایده دارید و نیازمند مشاوره هستید که چگونه باید این ایده را راه اندازی کنید میتوانید از مشاوره تلفنی ما استفاده کنید، یا اگر تمایل دارید سفارش طراحی سایت خود را واگذار کنید میتوانید همین الان پروژه طراحی سایت خود را برای ما ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

انجام طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

شرکت هایی که تمایل دارند پیشرفت سریعتر و موفقیت بیشتری در کسب و کار خود داشته باشند همواره برای جذب مشتریان خود دنبال تاثیرگذارترین تبلیغات هستند. یکی از تاثیرگذارترین روش تبلیغات ، طراحی سایت حرفه ای و کاربر پسند می باشد، سایت فضایی بسیار گسترده به شرکت ها ارائه میکند تا تبلیغات خود را در سطح کشوری یا حتی جهانی انجام دهند و با سرعت چند برابر موفقیت کسب و کار خود را تضمین کنند.

برای ثبت پروژه طراحی سایت خود همین حالا اقدام کنید تا با تمایز نسبت به رقبا از آن ها پیشی بگیرید.

انجام پروژه طراحی سایت

سفارش طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس بسیار پرکاربرد هست و سایت های زیادی با وردپرس طراحی شده اند. wordprees این قابلیت را دارد که سایت خود را با قالبی زیبا و کاربر پسند خیلی سریع طراحی کنید و مشتریان را به سایت خود جذب کنید.

سایت های نوپا بیشتر از وردپرس استفاده میکنند و باتوجه به کدنویسی پیشرفته ای که در وردپرس استفاده شده خیلی سریع میتوانند پیشرفت کنند و به موفقیت نزدیک شوند.

سایت ما توانایی طراحی سایت با وردپرس را دارد و سایتی مناسب کسب و کار شما را با وردپرس طراحی میکند و همچنین می توانیم پشتیبانی سایت شما را نیز داشته باشیم و در کنار شما باشیم.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه طراحی سایت چقدر زمان بر است؟

پروژه های طراحی سایت بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. به طور کلی پروژه های طراحی سایت به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

انجام طراحی سایت

افراد محصل در رشته کامپیوتر یکی از مواردی که باید به خوبی یاد بگیرند و بتوانند انجام دهند پروژه طراحی سایت می باشد . ولی به دلیل اینکه این پروژه ها بسیار سخت و زمانگیر است سعی می کنند پروژه خود را به شرکتها واگذار کنند تا در مدت زمان کوتاهتری برایشان انجام دهند.

فریلنسرهای سایت ما امادگی دارند تا پروژه انجام طراحی سایت شما را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت دقیقا مطابق درخواست شما انجام دهند و در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل دهند.

پروژه طراحی سایت خود را همین حالا ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت انجام دهیم و به شما تحویل دهیم.

سفارش طراحی سایت با php

سایت ها با ابزارهای مختلفی طراحی می شوند و هر کدام ویژگی ها و معایب خود را دارند . یکی از متداولترین روش های طراحی سایت با زبان php است. اما چرا طراحی سایت با php؟

مزیت های روش طراحی سایت با زبان php نسبت به مثلا طراحی سایت با وردپرس این قابلیت را میدهد که می توانید قالب اختصاصی خود را داشته باشید و هر زمان می خواهید هر تغییری تمایل دارید در سایت خود لحاظ کنید و کنترل کاملی روی سایت خود دارید.

طراحی سایت با php بیشتر برای سایتهایی توصیه میشود که قصد دارند سایت خود را خیلی توسعه دهند و ویژگی های بسیار مختلفی در آن ایجاد کنند یا دسترسی های خاصی در بخش های مختلف سایت به کاربر خود دهند.

اما اگر نمی خواهید سایت خیلی بزرگی داشته باشید و روال کاری سایت مشخص هست و با دسترسی های معمول قرار است طراحی گردد توصیه می کنیم از طراحی سایت وردپرسی استفاده کنید. چراکه در طراحی سایت وردپرسی سرعت بیشتری دارید و هزینه نیروهای انسانی رو برای شما کاهش می دهد.

 

سفارش طراحی سایت php خود را همین حالا ثبت کنید.

بخشی از تخصص ما در زمینه پروژه طراحی سایت

سفارش طراحی سایت – انجام برنامه نویسی – انجام طراحی سایت با HTML – انجام پروژه طراحی سایت با ASP – آموزش پروژه طراحی سایت – انجام پروژه های کامپیوتر – انجام طراحی سایت با CSS – انجام پروژه php – طراحی سایت با جوملا JOOMLA – طراحی سایت با DREAMWEAVER – انجام پروژه طراحی سایت با PHP – سفارش طراحی سایت واکنش گرا و ریسپانسیو – طراحی سایت با MYSQL – طراحی سایت WORDPRESS – طراحی سایت – پروژه طراحی سایت با AJAX – انجام پروژه اندروید و طراحی اپلیکیشن اندروید – انجام پروژه سی شارپانجام پروژه اکسلانجام پروژه اکسس

یک پاسخ بگذارید