انجام پروژه اتوکد Autocad

 

انجام پروژه اتوکد با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با تضمین پشتیبانی در تمام رشته های مهندسی نظیر معماری، عمران، مکانیک، طراحی صنعتی و ….

با کیفیت ترین پروژه های اتوکد را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه های اتوکد ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه اتوکد قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه های دانشجویی اتوکد

1 – سفارش انجام پروژه اتوکد

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه اتوکد

متخصصان انجام پروژه اتوکد

نرم افزار اتوکد نرم افزار پایه ای و بسیار قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی و طراحی قطعات می باشد. نرم افزار autocad که قوی ترین گروه نرم افزاری Autodesk می باشد به کمک مهندسان و معماران آمده تا بتوانند طراحی های خود را با بالاترین دقت ممکن انجام دهند و خروجی بسیار زیبا و شکیل ارائه کند.

درواقع ایده اصلی طراحی نرم افزار اتوکد افزایش سرعت طراحی ها بود و همچنین کاهش خطاهای احتمالی که قبلا ترسیم های دستی داشت. قبلا ترسیم ها با مداد و خط کش انجام میشد که سرعت بسیار پایین بود و محدودیت های زیادی وجود داشت. با ارائه نرم افزار اتوکد تمام این محدودیت ها برطرف شد و دقت ترسیم ها به حداکثرخود رسید و سرعت طراحی را چند برابر کرد.

انجام پروژه های اتوکد

سفارش پروژه اتوکد

برای ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی اتوکد خود کافی است از طریق لینک بالا پروژه خود را از طریق فرم مربوطه برای ما ارسال کنید. پس از ارسال پروژه کارشناسان ما پروژه شما را مورد ارزیابی قرار داده و قیمت و مدت زمان انجام پروژه اتوکد را به شما اعلام خواهند کرد.

برای بهره مندی از خدمات بی نظیر سایت ما نظیر پشتیبانی و اعلام قیمت مناسب و ارائه ی با کیفیت ترین پروژه همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید.

انجام اتوکد

انجام اتوکد معماری

محققان طراحی اتوکد ماهان باتجربه زیاد در زمینه انجام پروژه های اتوکد معماری در خواست شما را با بهترین کیفیت انجام خواهند داد و جزئیات مورد نظر شما را در طراحی خود لحاظ خواهند کرد.

نرم افزار اتوکد در رشته معماری بسیار پرکاربرد می باشد چراکه تمام نقشه های معماری ساختمان ها با این نرم افزار طراحی می شود. اگرچانچه تمایل دارید طرح معماری شما را محققان ما انجام دهند همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

همچنین اگر در زمینه انجام پروژه های اتوکد نیاز به کمک دارید و می خواهید پروژه خود را برون سپاری کنید می توانید در خواست انجام اتوکد خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان پروژه شما را اماده کنیم.

انجام اتوکد عمران

انجام پروژه های اتوکد عمران

نرم افزار اتوکد در زمینه عمران نیز بسیار کاربردی بوده و تمام نقشه های اجرایی سازه های فولادی و بتنی با این نرم افزار محبوب و پرکاربرد طراحی می شود.

اگر چناچه تمایل دارید نقشه های اجرایی پروژه خود را به سازمانی معتبر و تخصصی واگذار کنید قطعا محققان ما می توانند نیاز شما را برآورده کنند. محققان ما دارای تجربه زیاد در زمنیه طراحی با نرم افزار اتوکد هستند و به راحتی می توانند تمام پروژه های شما را پشتیبانی کنند.

اگر برای رشته عمران نیاز دارید تا نفشه های اجرایی پروژه شما ترسیم گردد همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان در خواست انجام اتوکد شما را انجام دهیم.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه اتوکد چقدر زمان بر است؟

انجام پروژه های دانشجویی اتوکد بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های اتوکد به صورت معمول 8 تا 10 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

انجام پروژه دانشجویی اتوکد در گرایش های مختلف

ترسیم فنداسیون و میل گردها مطابق نقشه های اجرایی – انجام پروژه های دانشجویی – طراحی الگو سه بعدی برای پیرینت و ساخت ماکت رشته معماری – انجام پروژه معماریانجام پروژه ایتبسانجام پروژه لومیونانجام پروژه های آباکوس – طراحی آشپزخانه و آیتم های داخل آن به صورت سفارشی – طراحی و ترسیم در اتوکد در حالت 3 بعدی و طراحی قطعات – انجام پروژه رویتانجام پروژه راینوانجام پروژه اسکچاپانجام پروژه فلو تری دی – طراحی تیر و ستون و ترسیم نقشه های اجرایی – طراحی سقف و دال برای انجام پروژه های عمران – ترسیم نقشه های اجرایی برای پروژه های فولادی – انجام پروژه جاواانجام پروژه متره – انجام پروژه تری دی مکس – انجام طراحی پلان و دیتایل در اتوکد – مدل سازی 3 بعدی و خلق ایده در اتوکد – انجام پروژه های راهسازی با اتوکد – انجام پروژه سیفانجام پروژه camsol

یک پاسخ بگذارید