انجام پروژه ایتبس Etabs

 

انجام پروژه ایتبس Etabs به کمک برترین مهندسین عمران دارای مدرک نظام مهندسی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت با تضمین پشتیبانی پروژه ها پس از تحویل هم در حوزه اجرایی.

با کیفیت ترین پروژه های ایتبس را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه ایتبس ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه ایتبس قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه ایتبس

1 – سفارش انجام پروژه ایتبس

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه ایتبس

انجام پروژه های ایتبس

ما در حوزه نرم افزار ایتبس به صورت کاملا تخصصی با کمک برترین مهندسین عمران فعالیت میکنیم و تمام پروژه های شما را پوشش خواهیم داد. در زمینه انجام پروژه های ایتبس اگر پروژه دارید یا اگر پروژه اجرایی دارید نگران نباشید فقط کافی است درخواست خود را برای ما ارسال کنید و باقی کار را به ما واگذار کنید.

سایت ماهان با تیمی متخصص در حوزه انجام پروژه ایتبس آماده است تا با بهترین کیفیت پروژه های شما را پشتیبانی کند.

انجام پروژه ایتبس

ایتبس نوعی نرم‌ افزار است که از آن جهت تحلیل و طراحی کردن سیستم‌ های ساختمانی استفاده می‌ کنند. این نرم‌ افزار می‌ تواند عملکرد لرزه‌ ای را مورد تحلیل و ارزیابی قرار داده و هم چنین ظرفیت باربری در اجزای مختلف سازه‌ ها را با مصالح ساختمانی متفاوت اعم از بتن و فولاد شامل دیوار، برشی، ستون، تیر، دیوار حائل و غیره را مورد بررسی قرار دهد. با استفاده از این نرم‌ افزار پرکاربرد می‌ توانید با دقت بسیار بالایی مدل تحلیلی سازه را به صورت دو یا سه بعدی مشاهده کرده و در صورت نیاز نسبت به ویرایش آن اقدام کنید.

هم چنین ایتبس نماهای ارتفاعی و پلان‌ های مختلفی در هر خط شبکه ایجاد می‌ کند که داشتن چنین قابلیتی به مهندسان کمک خواهد کرد سرعت مدل سازی را بالا ببرند. انجام پروژه‌ های ایتبس می تواند در زمینه های مختلفی از جمله قابلیت طراحی سازه های فولادی، قابلیت طراحی تیرهای مرکب، قابلیت طراحی سازه‌های بتنی، قابلیت مدل سازی رمپ‌های مختلف سازه‌ای قابلیت طراحی انواع دیوارهای برشی فولادی و بتنی و… انجام شود.

تیم تخصصی ماهان آمادگی و توانایی لازم جهت انجام پروژه‌ های ایتبس را دارد و می‌ تواند در زمینه‌ های ذکر شده بالا پروژه شما را در کم ترین زمان ممکن و با کیفیتی بالا ارائه دهد.

انجام پروژه های ایتبس

انجام پروژه ایتبس با کادری مجرب

محققان ایتبس etabs سایت ماهان از تجربه بالایی در این زمینه برخوردارند و در زمینه پروژه های این نرم افزار به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کنند. محققان ایتبس سایت ما یا دارای مدرک نظام مهندسی هستند و یا برای دفاتر مهندسی که پروانه نظام مهندسی دارند کار می کنند. چه تضمینی بالاتر از اینکه یکی از بزرگترین سازمان های ایران یعنی نظام مهندسی طراحی این عزیزان را تایید می کنند.

ما در کنار ارائه پروژه های با کیفیت بسیار بالا سعی می کنیم قیمت های اعلام شده هم رقابتی باشد. رقابتی بودن قیمت ها اعلام شده از سمت ما به این گونه است که طرح شما را برای تعدادی از محققان خود ارسال می کنیم و مناسب ترین قیمت را به شما اعلام خواهیم کرد.

انجام پروژه های ایتبس

تعیین قیمت پروژه های ایتبس

پروژه های ایتبس ارسالی از سوی شما عزیزان با شرایط بسیار گوناگونی ارسال می شود و جزییات مد نظر شما برای هر طرح بسیار متفاوت است. از این رو برای تعیین قیمت انجام پروژه ایتبس Etabs لازم است که ابتدا طرح و جزییات پروژه مورد نظر شما برای ما ارسال گردد. پس از ارسال پروژه شما و بررسی مجریان طرح قیمت به شما اعلام خواهد شد.

اگر می خواهید از قیمت پروژه خود مطلع شوید می توانید همین الان پروژه خود را برای ما از طریق پل های ارتباطی ما ارسال کنید. لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین قیمت پروژه خودداری کنید چراکه تا طرح شما مورد ارزیابی قرار نگیرد نمی توان مشخص کرد که قیمت پروژه شما چقدر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت پروژه خود همین حالا درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

انجام پروژه ایتبس

کیفیت بالا در کنار تضمین پشتیبانی پروژه ها

ما در کنار ارائه بالاترین کیفیت پروژه ایتبس و همچنین قیمتی رقابتی این تضمین را می دهیم که پس از این که پروژه به شما تحویل داده شود، به صورت کامل پشتیبانی خواهد شد. ممکن است پس از اینکه پروژه را تحویل بگیرید نیاز باشد اصلاحتی از سوی شما صورت بگیرید یا استاد شما بخواهد تغییراتی اعمال کنید. ما این تغییرات را برای شما پشتیبانی خواهیم کرد.

دقت کنید پشتیبانی در مواردی که از ابتدا تعیین نکرده بودید و در تعیین قیمت لحاظ نشده بوده مستلزم بررسی مجدد و افزایش قیمت می باشد. ولی نگران نباشید قطعا افزایش قیمت زیاد نخواهد بود و تمام تغییرات پشتیبانی خواهد شد.

اطمینان از کیفیت = ارائه پشتیبانی قوی

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه ایتبس چقدر زمان بر است؟

پروژه های ایتبس بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های ایتبس به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

ویژگی ها و کاربردهای نرم افزار ایتبس

نرم افزار ایتبس یک نرم افزار کاملا تخصصی در رشته عمران محسوب می شود و فقط زمانی می توانید از این نرم افزار به درستی استفاده کنید که در رشته عمران تحصیل کرده باشید و دانش کافی داشته باشید. تصور کنید دانشی در حوزه خیز، کمانش و لنگر وارد بر سازه ندارید و بخواهید با این نرم افزار کار کنید، قطعا نخواهید توانست نتیجه مطلوبی دریافت کنید.

این نرم افزار مناسب طراحی ساختمان های فولادی و بتنی می باشد و مرجع اصلی مهندسین عمران میباشد که مورد تایید سازمان نظام مهندسی می باشد، و فقط سازه هایی که با این نرم افزار طراحی شده باشند مورد پذیریش این سازمان است.

مهندسین عمران با کمک این نرم افزار پس از طراحی سازه های فولادی و بتنی و بارگذاری های متناسب با شرایط سازه که چه کاربری دارد (مسکونی، تجاری، اداری و … ) را انجام میدهند، شرایط زلزله طرح را برای سازه شبیه سازی می کنند. اگر سازه در شرایط شبیه سازی شده پاسخ مناسبی دهد و اجزای اصلی ساختمان مانند سقف و ستون ها و تیرها مقاومت کنند سازه مورد تایید است، در غیر این صورت لازم است که سازه تقویت شود تا بتواند دربرابر زلزله مقاومت کند.

این نرم افزار می تواند تشخیص دهد مثلا ستون مورد استفاده تا چه میزان اقتصادی است و به این صورت است که در شرایط زلزله به شما نمایش می دهد چه میزان از ظرفیت مقطع مورد استفاده قرار گرفته است، و درشرایطی که از ظرفیت کمی از مقطع استفاده کرده باشید می توانید مقطع را ضعیفتر کنید تا طرح و سازه اقتصادی تری داشته باشید.

پشتیبانی ما در حوزه نرم افزار ایتبس

پروژه های ایتبس ارسالی شامل دو دسته است.

دسته اول: پروژه هایی است که اجرایی هستند و قرار است به تایید نظام مهندسی برسند و اجرا شوند.

دسته دوم: پروژه هایی هستند که برای ما ارسال می کنند و لازم است که طبق صورت پروژه ارسالی انجام شود و به تایید استاد مربوطه برسد.

ما در هر دو زمینه فعالیت میکنیم و پوشش کاملی از این دو حوزه خواهیم داشت . ممکن است شما بخواهید سازه فولادی و یا سازه بتنی را در نرم افزار ایتبس طراحی کنید، یا ممکن است بخواهید برای طرح تحقیقاتی خود اجزای سازه را به صورت جداگانه شبیه سازی کنید و مورد برررسی قرار دهید. تمام این موارد پشتیبانی خواهد شد فقط کافی است درخواست خود را برای ما ثبت کنید تا به پشتیبانی سایت ما وصل شوید.

پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز از پروژه های شما در سایت ماهان

خدمات ارائه شده تیم تخصصی ماهان برای انجام پروژه ایتبس

تیم تخصصی ماهان در کنار انجام پروژه‌ های دانشجویی ایتبس خدمات دیگری را نیز به شما ارائه خواهد داد که با بهره‌ گیری از آن ها می‌ توانید اطلاعات کافی و لازم در خصوص این نرم‌ افزار پرکاربرد را به دست بیاورید. این خدمات معمولاً به صورت سی‌ دی‌ های آموزشی به کاربران ارائه می‌ شود که کاملاً مرتبط با ‌افزار ایتبس می‌ باشد. علاوه بر این که شما می‌ توانید در صورت تمایل و هر زمانی که پروژه ایتبس در حال انجام می‌ باشد با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

به این ترتیب می‌ توانید علاوه بر آن که در روند انجام کار قرار می گیرید، نظرات، پیشنهادات و ایده‌ های خود را نیز اعلام کنید. این موضوع موجب خواهد شد که شما بتوانید تسلط لازم و کافی را بر روی پروژه خود داشته باشید. متخصصان ما در تیم ماهان آمادگی لازم جهت پشتیبانی و هم چنین ارتباط مداوم با کاربران را دارند و راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم در خصوص انجام پروژه دانشجویی ایتبس را در اختیار کاربران قرار خواهند داد.

خدمات پس از تحویل پروژه

پس از آن که انجام پروژه Etabs به پایان رسید و شما آن را تحویل گرفتید، حال می‌ توانید از برخی خدمات پس از تحویل نیز بهره‌ مند شوید که شامل موارد زیر هستند:

1.    ارتباط مداوم و مستمر

ارتباط مداوم و مستمر یکی از خدماتی است که توسط تیم ما به کاربران ارائه می‌ شود، یعنی شما پس از آن که پروژه را تحویل گرفتید، اگر با هر گونه سوال یا مشکلی مواجه شوید، می‌ توانید به صورت مداوم با ما در ارتباط بوده و مشکلات خود را مطرح کرده و اگر سوالی در خصوص انجام پروژه ایتبس برای تان مطرح شده است، جهت دستیابی به پاسخ آن با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

2.    پشتیبانی پس از تحویل

خدمات دیگری که توسط سایت ماهان به کاربران ارائه می‌ شود، پشتیبانی پس از تحویل پروژه است. یعنی پس از آن که شما پروژه خودتان را تحویل گرفتید، اگر نیاز به هر گونه راهنمایی یا مشاوره داشتید به راحتی می‌ توانید این موضوع را با کارشناسان ما مطرح کرده و راهنمایی‌ های لازم را به دست بیاورید. چون سایت انجام پروژه ماهان متشکل از یک تیم کاملاً متخصص و حرفه‌ ای است و کارشناسان ما در زمینه‌ های مختلف تخصص لازم را دارند، بنابراین می‌ توانند در صورت نیاز اطلاعات لازم در خصوص انجام پروژه ایتبس، آموزش و برنامه نویسی، نحوه استفاده از آن و غیره را در اختیارتان قرار دهند.

این گروه با استفاده از دانش به روز و تخصص کافی می‌ توانند راهکارها و شیوه‌ های نوین و کارساز را به شما ارائه دهند.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه ایتبس

مدلینگ و بارگذاری اجزای سازه – ترسیم و طراحی دیوار برشی – طراحی سقف های مختلف نظیر کوبیاکس و گیرین وافل – انجام پروژه طراحی صنعتیانجام پروژه – طراحی و ترسیم دال بتنی در ایتبس – کنترل سازه های فولادی بتنی بر اساس آیین نامه های اجرایی – انجام پروژه مکانیک – انجام پروژه های 3d max – انجام پروژه اتوکدانجام پروژه فلوتری دیانجام پروژه ایتبس سازه های بتنی – ترسیم نمودارهای نیروهای وارد به سازه خمش و برش – انجام پروژه معماریانجام پروژه فتوشاپانجام پروژه اسکچاپانجام پروژه safe – انجام پروژه ایتبس سازه های فولادی – طراحی سقف شیبدار و شیروانی در ایتبس – انجام پروژه عمرانانجام پروژه بتنانجام پروژه های فولادانجام پروژه های متره و برآوردانجام پروژه های گمز

[/vc_column_inner][/vc_row_inner]

یک پاسخ بگذارید