انجام پروژه متره و برآورد

 

انجام پروژه متره و برآورد در سایت تخصصی انجام پروژه ماهان با مهندسین عمران باتجربه و دارای مدارک نظام مهندسی که به اصول و قواعد اجرایی اشراف کامل دارند

با کیفیت ترین پروژه های متره را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه متره ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه متره قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه متره

1 – سفارش انجام پروژه متره

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه متره

انجام پروژه های متره برآورد تخصصی

پروژه های متره و برآورد بیشتر به رشته عمران و معماری ارتباط دارد. هدف از انجام پروژه متره و برآورد یادگیری چگونگی محاسبه مصالح مصرفی در ساختمان ها و پروژه های ساخت و ساز است. افرادی که پروژه متره و براورد را انجام می دهد باید لیستی از ریز مصالحی که در ساختمان مصرف شده را تهیه کنند. پس از آن لازم است براساس فهرست بها ابنیه قیمت ریز مصالح مصرفی استخراج شود. در نهایت با ضرب مقدار مصالح مصرفی در قیمت واحد آنها جمع نهایی هزینه ساخت بدست خواهد آمد.

طبیعتا محاسبه تمام مصالح مصرفی در یک ساختمان کار ساده ای نیست و همچنین نیازمند تجربه ای اجرایی می باشد که چه مصالحی در یک ساختمان مصرف می شود. لزا ممکن است انجام پروژه متره و براورد برای همه کار ساده ای نباشد. ما در کنار شما هستیم تا به راحتی پروژه خود را آماده تحویل کنید.

اگر می خواهید پروژه خود را برون سپاری کنید می توانید همین حالا درخواست خود را برای ما ارسال کنید. یا اگر نیازمند مشاوره هستید می توانید درخواست مشاوره ثبت کنین تا در کوتاهترین زمان مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

انجام پروژه های متره

انجام پروژه متره برآورد با کادری مجرب

ما در سایت ماهان با بهره مندی از محققین باتجربه و متخصص در رشته عمران این تضمین را می دهیم پروژه متره برآورد شما با بالاترین کیفیت ممکن انجام خواهد شد. متره برآورد از دسته پروژه هایی می باشد که نیازمند دقت و تمرکز بالاست و همچنین از همه مهمتر تجربه که محققین ما تمام این فاکتور ها را دارند.

ما برای پروژه های متره از مهندسین عمران بهره می بریم چراکه به جزییات اجرای یک ساختمان اشراف کامل دارند و به راحتی می توانند تمام بخش ها را ارزیابی کنند. همچنین محققان ما دارای رزومه قوی که به تایید سازمان ما رسیده است می باشند.

 

با خیالی آسوده پروژه متره خود را به متخصصین سایت ماهان بسپارید.

انجام پروژه های متره

قیمت پروژه های متره برآورد

پروژه های متره برآورد تابع عوامل بسیار گوناگونی می باشد از همین رو تعیین قیمت پروژه نیازمند بررسی اولیه می باشد. زمانی که شما پروژه خود را برای ما ارسال کنید کارشناسان سایت با ارزیابی اولیه و تعیین قیمت، قیمت دقیق پروژه را به شما اطلاع خواهند داد.

اما اگر عجله دارید نگران نباشید روند بررسی پروژه شما در کمتر از 24 ساعت انجام خواهد شد و نتیجه نهایی به شما اعلام می گردد. پس لطفا از تماس جهت تعیین قیمت پروژه خود خودداری کنید و فقط از طریق بخش ثبت سفارش پروژه درخواست خود را برای ما ارسال کنید. تمام مراحل با سرعت برای شما پیگیری خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت پروژه خود همین حالا درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

انجام پروژه متره

پشتیبانی کامل از پروژه شما

سایت ماهان با بهره مندی از تیم پشتیبانی قوی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در هر زمانی که پروژه خود را برای ما ارسال کنید خیلی سریع در مسیر بررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

در بعضی موارد که پروژه ها از سمت شما نیاز به تغییرات داشته باشد پروژه به محقق مربوطه ارجاع داده می شود تا تغییرات لازم انجام شود. ما با ایجاد زیر ساختی منسجم سعی کرده ایم شرایطی فراهم کنیم تا پروژه های شما عزیزان با بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد. همچنین نگرانی از بابت تغییرات احتمالی در پروژه خود نداشته باشید چراکه به صورت کامل پوشش داده خواهد شد.

اطمینان از کیفیت = ارائه پشتیبانی قوی

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه متره چقدر زمان بر است؟

پروژه های متره بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های متره به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

چه پروژه های متره و برآوردی را انجام می دهید؟

پروژه های متره برآورد در ساخت ساز های گوناگون مورد استفاده است. شامل پروژه های ساختمان های فولادی و بتنی ، مجتمع های مسکونی یا تجاری ، هتل ها ، پل سازی ، بیمارستان ها و …. مواردی از این قبیل. تمام این پروژها در سایت ماهان پوشش داده می شود و با خیالی آسوده هر پروژه ای در حوزه متره و برآورد دارید می توانید برای ما ارسال کنید.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه متره

یک پاسخ بگذارید