انجام پروژه حسابداری

 

انجام پروژه حسابداری در سایت ماهان با برترین مهندسین حسابداری با رزومه مورد تایید ما با پشتیبانی کامل در حین انجام پروژه و همچنین پشتیبانی پس از تحویل پروژه حسابداری به شما.

با کیفیت ترین پروژه های حسابداری را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه های حسابداری ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه حسابداری قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی حسابداری

1 – سفارش انجام پروژه حسابداری

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه حسابداری و گرایش های آن

رشته حسابداری درواقع به بررسی وضعیت مالی شرکت ها می پردازد و کلیه ورودی و خروجی ها و همچنین سود و زیان شرکت در تعاملات مالی و بدهی و طلب ها را محاسبه میکند و به شکلی نظام مند گرد آوری می کند.

رشته حسابداری گرایش های مختلفی دارد از جمله حسابداری مالی، حسابداری دولتی، حسابداری صنعتی، حسابداری مالیاتی و حسابداری بودجه ای. ما در سایت ماهان تمام این رشته ها را پوشش می دهیم و با کیفیت ترین پروژه های رشته حسابداری را برای شما عزیزان آماده خواهیم کرد.

انجام پروژه حسابداری

انجام پروژه های دانشجویی حسابداری عمومی

گرایش پایه رشته حسابدرای گرایشه عمومی می باشد که افرادی که می خواهند وارد تحصیل در این رسته شوند ابتدا از گرایش عمومی حسابداری شروع می کنند.

این گرایش همچنین بسیار مناسب افرادی هست که کسب و کاری دارند یا شرکتی دارند و برای امور مالی خود لازم دارند تا حسابرسی دقیق به این بخش داشته باشند و می توانند از گرایش حسابداری عمومی استفاده کنند و بسیار می تواند در مسائل مالی به این افراد کمک کند.

دوست داران این رشته اگر می خواهند انجام پروژه حسابداری عمومی خود را به افراد خبره واگذار کنند تا با خیالی آسوده پروژه آنها انجام شود می توانند همین حالا در خواست خود را برای ما ثبت کنند.

انجام پروژه های حسابداری

انجام پروژه حسابداری دولتی

یکی دیگر از گرایشهای پرطرفدار رشته حسابداری گرایش دولتی هست. این گرایش بسیار مناسب افرادی هست که گرایش عمومی حسابداری را با موفقیت سپری کرده اند و تمایل دارند تا دانش خود را در حسابداری تخصصی تر کنند.

این گرایش دانشی مناسب برای حسابرسی شرکت های نیمه دولتی و دولتی مناسب می باشد و از آنجایی که حجم عملیات مالی این شرکت ها بسیار بالا می باشد. ممکن است کوچکترین اشتباه باعث بروز صدمات جبران ناپذیری باشد فلزا گرایش حسابداری دولتی به شما کمک می کند تا دانش کافی و تخصصی در امور حسابداری کسب کنید و بتوانید به راحتی تمام محاسبات مالی شرکت ها را انجام دهید.

اگر در این مقطع تحصیل می کنید و تمایل دارید تا انجام پروژه دانشجویی حسابداری دولتی خود را برون سپاری کنید می توانید همین حالا درخواست خود را ثبت کنید تا با دریافت خدمات بی نظیر سایت ما با خیال آسوده پروژه خود را آماده شده تحویل بگیرید.

انجام پروژه حسابداری

پروژه های حسابداری مالیاتی

این گرایش بیشتر به مالیات بر درامد شرکت ها و سازمان ها می پردازد. یکی از ویژگی های بارز این گرایش این است که شما قوانین مالیاتی کشور را به خوبی متوجه خواهید شد و می تواند تاثیر مستقیم در برنامه ریزی مالی شرکت شما و یا سازمان و موسسه شما داشته باشد.

این گرایش حسابداری نیز مانند گرایش های دیگر حسابداری دارای محدودیت برای تحصیل می باشد و اگر تمایل دارید این گرایش را بررسی کنید و در این رشته تحصیل کنید ابتدا لازم است حسابداری مقدماتی را سپری کنید و پس از دریافت مدرک دوره عمومی می توانید در این گرایش نیز تحصیل خود را به صورت تخصصی تر ادامه دهید.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه حسابداری چقدر زمان بر است؟

انجام پروژه های دانشجویی حسابداری بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های حسابداری به صورت معمول 4 تا 6 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه های حسابداری

یک پاسخ بگذارید