انجام پروژه حقوق

 

انجام پروژه حقوق با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست بهترین محققان رشته حقوق

با کیفیت ترین پروژه های حقوق را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه حقوق ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه حقوق قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه حقوق

1 – سفارش انجام پروژه حقوق

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه حقوق چقدر زمان بر است؟

پروژه های حقوق بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های حقوق به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

انجام پروژه های حقوق

کارشناسان رشته حقوق سایت ماهان آمادگی دارند انجام پروژه های حقوق را با بهترين کيفيت، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند. رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد به نه گرایش حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق مالکیت فکری، حقوق اقتصادی، حقوق محیط زیست، حقوق عمومی‌، حقوق بین‌الملل، حقوق تجارت بین‌الملل و حقوق بشر تقسیم می شود‌‌. توضیح بعضی از این گرایش ها برای آشنایی شما عزیزان در زیر آمده است.

حقوق خصوصی

حقوق خصوصی از قديمی ترين رشته‌های دانش حقوق و اساس بسياری از رشته‌هايی است، كه در سال‌های اخير به دليل توسعه اين دانش در نظام آموزشی كشور به عنوان رشته مستقل تدريس می‌شود، در واقع موضوع حقوق داخلی در تقسيم‌بندی كلی سنتی به دو حوزه حقوق خصوصی و حقوق‌عمومی تقسيم می گردد.

حقوق تجارت بین الملل

با رشد امكانات ارتباطی بين جوامع مختلف، روابط بازرگانی از مرزهای كشورها فراتر رفته و جنبه‌ی بين‌المللی پيدا كرده‌ است. در روابط بازرگانی بين‌المللی به دليل دخالت عنصر خارجی، قواعد حاكم بر رابطه و نظام حقوقی حل و فصل اختلافات ناشی از آن، با روابط تجاری داخلی تفاوت پيدا می‌كند. حقوق تجارت بين‌الملل از قواعدی بحث می‌كند كه بر روابط تجاری فرامرزی و شيوی حل و فصل اختلافات ناشی از آن حاكم است. در تقسيم‌بندی كلی مباحث مطرح در اين رشته به سه حوزه‌ي: 1ـ قراردادهای تجاری بين المللی 2ـ داوری تجاری بين‌المللی 3ـ ورشكستگی بين‌المللی قابل تقسيم‌بندی است.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه حقوق

انجام پروژه حقوق بین الملل – انجام پروژه های مدیریتانجام پروژه های حسابداری – انجام پروژه حقوق خصوصی – انجام تمام پروژه های حقوق – انجام پروژه – انجام پروژه فقه و حقوق – انجام پروژه روانشناسیانجام پروژه های اکسلانجام پروژه اکسس

یک پاسخ بگذارید