انجام پروژه اکسس

 

انجام پروژه اکسس به دست برترین محققین باتجربه کشور با تضمین کیفیت انجام کار و مناسب ترین قیمت همراه پشتیبانی 24 ساعته شبانه روز.

با کیفیت ترین پروژه های اکسس را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه های اکسس ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه اکسس قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی اکسس

1 – سفارش انجام پروژه اکسس

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه اکسس

آشنایی با متخصصان انجام پروژه های دانشجویی اکسس

اعضای تیم ماهان از بین بهترین و مجرب ترین افراد انتخاب شده اند. متخصصان حرفه ای و توانمند ماهان همگی دانش آموختگانی با مدارک ارشد و دکترا از سطح بالاترین دانشگاه های کشور هستند. ما برای انتخاب این اعضا از سخت ترین فیلترهای تست استفاده کرده ایم تا درجه یک ها را جدا کنم.

تمامی اعضای تیم قبل از ورود توسط اعضای پایه مجموعه آزموده می شوند و پس از تایید در مجموعه قدم می گذارند. البته در بدو ورود کمتر پیش می آید که یک پروژه کامل را به افراد واگذار کنیم. مهندسان مجموعه ما با همکاری و مشورت در تیم به انجام پروژه اکسس میپدازند. داشتن روحیه کار تیمی یکی از شروط ورود به مجموعه ماست. مطمعنا افرادی که در این سطح از دانش هستند و توسط بهترین اشخاص انتخاب شده اند ، احتمال اشتباهشان بسیار کم است و در نتیجه، نتیجه عالی حاصل می شود که باعث رضایمندی شما و اعتبار ما خواهد شد.

انجام پروژه اکسس

پشتیبانی و گارانتی پروژه اکسس

هر مجموعه ای در هر زمینه که فعالیت کند نیازمند پشتیبانی و در نظر گرفتن گارانتی برای تیم خود خواهد بود. مجموعه ماهان هم همانند بسیاری از مجموعه ها از تیمی را جهت پشتیبانی از پروژه های ارائه شده در نظر گرفته است.

پس از اینکه پروژه به شما تحویل داده شد 72 ساعت زمان دارید تا پروژه را کاملا بررسی نموده و در صورت داشتن هرگونه اشکال احتمالی با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید. پس از آن به کارشناس یا کارشناسان مربوط به انجام پروژه اکسس متصل خواهید شد.

البته شما می توانید در طول انجام پروژه با متخصصان ما در ارتباط باشید و در تمامی مراحل آن ها را همراهی کنید. در صورتی که تغییراتی مد نظرتان بود با همکاران ما در میان بگذارید تا روی پروژه اعمال کنید.

انجام اکسس

هزینه به صرفه ماهان در انجام پروژه اکسس

وقتی با مجموعه ماهان کار می کنید نیازی نیست که نگران هزینه ها باشید. از آن جایی که بیشتر شما عزیزان که با مجموعه ماهان کار می کنید از طبقه محصلین هستند، ما سعی کرده ایم تا هزینه ها را طوری برآورد کنیم که برای همه افراد قابل پرداخت باشد.

انجام پروژه های اکسس در دو سطح برای شما عزیزان قابل انجام هستند ، سطح عالی و سطح خوب. در سطح عالی پس از اینکه پروژه توسط گروه اول انجام شد ، به گروه بعدی برای اشکال یابی سپرده می شود. پس از تایید گروه دوم پروژه برای شما ارسال خواهد و شد.

در سطح خوب ، پروژه شما فقط توسط گروه اول اما با دقت بیشتر انجام می شود و سپس برای تحویل به شما آماده می شود. البته قابل به ذکر است که این دو سطح از نظر کیفیت اصلا تفاوتی ندارند و نمیتوان گفت که سطح خوب اشکال دارد. این فقط خدمتی از مجموعه ماهان برای کسانی است که از توان مالی کمتری برخوردارند.

انجام پروژه اکسس

تضمین کیفیت انجام پروژه های دانشجویی اکسس

تا اینجای مقاله از کارشناسان و مجموعه ماهان بسیار سخن گفتیم. پس برای تضمین کیفیت نیازی به زیاده گویی نخواهد بود. مطمعنا گروه که با این وسواس انتخاب شده باشد و بهترین تخصص ها را داشته باشند نتیجه کار هم بسیار رضایت بخش خواهد بود.

اما باز هم ما به حرف و سخن بسنده نکرده و خدماتی را برای تضمین کیفیت پروژه هایمان ارائه داده ایم. ابتدا اینکه تا وقتی که رضایت کامل شما حاصل نشود هیچ پرداختی به متخصصان و کارشناسان مجموعه دانشن گستر انجام نخواهد شد.

و اینکه اگر پس از تحویل پروژه ، شما از نتیجه کار رضایت کامل را نداشتید مجموعه ماهان موظف است که پروژه را به گروه دیگری بسپارد . اگر پس از تحویل پروژه دوم باز هم رضایت شما حاصل نشد تمامی وجه پرداختی به شما بازگردانده خواهد شد. تمامی این خدمات برای رضایتمندی شما برنامه ریزی شده است.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه اکسس چقدر زمان بر است؟

پروژه های اکسس بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه ها اکسس به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

روند انجام پروژه های اکسس

مجموعه ماهان یکی از مراکز تخصصی انجام پروژه در هر زمینه ای است. تیم ما تصمیم دارد با همکاری کادر فوق حرفه ای خود در زمینه انجام پروژه اکسس فعالیت های خود را گسترده تر کند. ما در تلاش هستیم تا پروژه نهایی را در بالاترین سطح تحویل شما عزیزان دهیم.

مجموعه ماهان در راستای اهداف بلند خود گروهی را برای انجام پروژه اکسس گردآوری کرده است. که به عنوان مرکز تخصصی – علمی در این زمینه شناخته می شود. ما در هر قدم از فعالیت های انتهای کار را هدف قرار داده و در تلاشیم با حمایت شما دوستان دانش کستری به این مهم دست پیدا کنیم. با توجه به توضیحات ارائه شده از قسمت لینک ثبت ، اقدام به ثبت پروژه کرده و با مجموعه ماهان همکاری خود را شروع کنید. یک بار ماهانی بودن را امتحان کنید.

برخی از قابلیت های نرم افزار اکسس

نرم افزار مایکروسافت اکسس (Access) یک سیستم مدیریت دیتابیس، که عمدتا برای کاربری خانه home یا مشاغل کوچک کاربرد داشته و نسخه های موجود آن از ۲۰۰۷-۲۰۱۶ فقط برای کامپیوترهای شخصی تولید شده اند . Access به عنوان یکی از این نرم افزارهای پایگاه داده، اطلاعات را به صورت جداولی شامل سطرها و ستون ها مانند آن چه در کار برگ های Excel دیده اید، سازماندهی می کند .

اکسس برنامه‌ی بانک اطلاعاتی (پایگاه داده‌ها) است و بانک اطلاعاتی که مشابهت بسیار زیاد به نرم افزار اکسل که مناسب انجام اکسل است دارد ، و مجموعه‌ای از اطلاعات است که به مرور زمان وارد سیستم می شود و این داده‌ها وقتی پایگاه داده نامیده می‌شوند که به هم مرتبط باشند و با همدیگر کار کنند و شما امکان دسترسی، گردآوری و گزارش‌گیری از داده‌ها را دارید. بنابراین یک کتاب درست است که مجموعه‌ای از داده‌هاست، اما چون این داده‌ها با هم کار نمی‌کنند، پایگاه داده به حساب نمی‌آید .

اعتماد شما اعتبار ماست!

ما برای ادامه کار و رسیدن به اهداف در نظر گرفته برای تیم ، نیازمند حمایت و مخصوصا اعتماد شما عزیزان هستیم. اگر شما به کار تیم ما اعتماد داشته باشید پیشرفت ما هم حاصل خواهد شد. مجموعه ماهان بهترین افراد را به کار گرفته است تا این اصل مهم را برقرار سازد.

گزینش اعضای ماهان

همانطور هم که قبلا اشاره کردیم ما برای انتخاب اعضای تیم از فیلترهای سختی استفاده می کنیم. به این ترتیب که شما برای ورود به مجموعه ماهان ابتدا باید در سایت ما به عنوان همکار ماهان ثبت نام کنید. و رزومه خود را نیز به همراه توضیحات ارسال نمایید.

پس از ارسال منتظر بمانید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. پس از تماس با شما با توجه به تخصصی که در روزمه خود ارسال کرده اید. برای شما آزمونی در نظر گرفته می شود. پس از کسب موفقیت در آزمون به صورت مجازی مصاحبه ای برای شما ترتیب داده خواهد شد تا با متخصصان ما آشنا شوید.

پس از مصاحبه و تایید شما توسط متخصصان ما ، به صورت رسمی عضو مجموعه ما خواهید شد. البته پس از ورود مستقما یک پروژه به شما واگذار نخواهد شد و به صورت مشورتی و کمکی همراه سایر اعضای تیم خواهید بود. پس از کسب تجربه مستقل خواهید شد.

آموزش و مشاوره

از آنجایی که مجموعه ماهان به عنوان یک مرکز تخصصی – علمی معرفی شده است. برای تکمیل خدمات خود بخش آموزش و مشاوره را اضافه کرده ایم. در این بخش برای پروژه هایی که حجم بالایی دارند و افراد تجربه کافی برای انجام آن ار هم ندارند ، متخصصان ما به عنوان مشاور وارد میدان شده و شما را راهنمایی می کنند.

بخش آموزش هم این وظیفه را دارد تا در صورت درخاست شما قدم به قدم آموزش در انجام پروژه اکسس را به شما آموزش دهد. هم به صورت مجازی و هم به صورت ویدئو ضبط شده. البته این آموزش ها محدود به پروژه نیست و متخصصان ما می توانند از خود نرم افزار اکسس رنیز آموزش تهیه کنند.

این آموزش ها و مشاوره ها در هر مرحله از پروژه قابل انجام است. البته این خدمات فقط برای رضایتمندی شما و جلب اعتماد شما عزیزان خواهد بود.

ماهانی شوید!

شما در هر رشته ای که درس میخوانید می توانید ماهانی شوید. ما در هر زمینه ای ارائه خدمات داریم. ما از عزیزان فارق التحصیل که در زمینه ای تخصص دارند دعوت به عمل می آوریم تا بتوانیم از شما متخصصین حرفه ای در سطح جهانی بسازیم.

مجموعه ماهان یک مجموعه کارافرین معرفی شده است. تا جوانان کشور بتواند در محیط آن آینده خود را ببینند و بسازند. همچنین اعضای باتجربه و قدیمی تر مجموعه موظف اند تا تجارب خود را به رایگان در اختیار این جوانان قرار دهند و برای پیشرفت آن ها کوشا باشند.

انجام پروژه اکسس در گرایش های مختلف

یک پاسخ بگذارید