انجام پروژه فلوتری دی Flow3d

 

تیم ماهان با متخصصان با تجربه و مهارت فنی در انجام پروژه فلوتری دی همراه شماست.

با کیفیت ترین پروژه های فلوتری دی را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه فلوتری دی ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه فلوتری دی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه فلوتری دی

1 – سفارش انجام پروژه فلوتری دی

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه فلوتری دی

انجام پروژه فلوتری دی توسط تیم ماهان

متخصصان عمران تیم ماهان به دنبال فعالیت های خود در این تیم این بار با انجام پروژه Flow3d وارد فاز جدیدی از فعالیت شده اند و شما را در انجام پروژه فلوتری دی چه در سطح اجرایی و چه در سطح همراهی خواهند کرد.

انجام پروژه فلوتری دی تنها مختص به رشته عمران نمی باشد بلکه سایر رشته ها همانند مهندسی مواد، مکانیک، هوافضا، هسته ای، نظامی ، کشاورزی و … از این نرم افزار بی نصیب نمانده اند. اما نگران نباشید از آنجایی که متخصصان تیم ماهان به تمام کامپوننت ها و مهارت های فنی این نرم افزار تسلط کامل دارند، انجام پروژه Flow3d در هر سطحی برای آن ها قابل اجراست.

برای انجام هرچه سریع تر پروژه Flow3d درخواست خود را ثبت کنید تا انجام پروژه فلوتری دی شما در نوبت قرار گرفته و پس از بررسی توسط تیم ماهان و انجام آن، در کوتاه ترین زمان در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

انجام پروژه های فلوتری دی

اهمیت انجام پروژه فلوتری دی برای مهندسین عمران

مهندسین عمران اکثر مواقع در پروژه های خود با محیط سیال، که غالبا آب است، روبرو می شوند. انواع گرایش های رشته عمران مانند آب، سازه های هیدرولیکی، محیط زیست، مهندسی رودخانه و … در بسیاری از موارد با مدل سازی های رفتار سیال یا عوامل تاثیرگذار بر سازه ها مواجه هستند. برخی از این مسائل که با این مدل از نرم افزار Flow3d قابل حل است را در ادامه بیان می میکنیم: جریان سه بعدی که اطراف سازه های سه بعدی مانند پل ها و سدها قرار دارد، تغییر شکل اجسام توسط بارهای ناشی از جریان را نیز می توان مدل سازی کرد، مدل سازی رسوب گذاری و آبشستگی که در طراحی مخازن و سدها بسیار مهم است، مدل سازی بلایای طبیعی مانند سونام، سیل و شکت سد، در محیط سیال می توان اجسام متحرک را مدل سازی کرد و سایر موارد…

با توجه به کاربردهایی که برای نرم افزار فلوتری دی گفته شد، مطمعنا متوجه اهمیت آن برای مهندسان و این رشته و تمامی کسانی که در آینده قصد فعالیت در این زمینه را دارند، شده اید و یادگیری و تسلط این نرم افزار ضرورت کار آن ها خواهد بود. از آنجایی که تیم ماهان تخصص کافی برای انجام پروژه فلوتری دی در هر سطحی را دارد، پذیرش پروژه درباره هر مبحث امکان پذیر است.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه فلوتری دی چقدر زمان بر است؟

پروژه های فلوتری دی بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. به طور معمول پروژه های فلوتری دی حدود 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

با فلوتری دی آشنا شوید

نرم افزار فلوتری دی، نرم افزاری سه بعدی است که با استفاده از روش های عددی، تحلیل و مدل سازی رفتار سیالات را برای مهندسان بسیار راحت تر کرده است و جایگزین مناسبی در حل مسائل هیدرودینامیک و مکانیک سیالات برای مدل های فیزیکی می باشد. راحتی کار به این منظور است که دیگر برای تحلیل مدل های سه بعدی در فلوتری دی، به ماژول های پیچیده، اتلاف زمان و همچنین استفاده از ابررایانه ها نیازی نخواهد بود.

یکی از شاخه های مکانیک سیالات CFD (Computational Fluid Dynamics) یا دینامیک سیالات محاسباتی است. این شاخه یکی از محبوب ترین روش های تحلیلی و آزمایشگاهی برای حل مسائل

سیالات، انتقال حرارت انتقال مواد به کمک سیال می باشد. نرم افزار Flow3d یکی از معروف ترین نرم افزارها برای تحلیل جریان سیال به روش دینامیک سیالات محاسباتی است. در فلوتری دی مدل سازی های سه بعدی با هندسه ی پیچیده به آسانی انجام می پذیرد. در این نرم افزار از معادلات ناویر و استوکس برای حل مسائل استفاده می شود و از 5 مدل آشفتگی بهره می برد که شامل مدل های طول اختلاط پرانتل، یک معادله، دو معادله، مدل شبیه سازی بزرگ و مدل های RNG می باشد.

شما می توانید با این نرم افزار این پنج مدل آشفتگی را شبیه سازی و نمایش دهید که از جمله آن ها می توان به مدل سازی پرش هیدرولیکی، مدل سازی جریان عبوری از دریچه، مدل سازی جریان در قوس رودخانه و سایر نمونه ها اشاره کرد. متخصصان تیم ماهان مهارت های لازم برای به کارگیری این مدل ها و آشفتگی ها را داشته و در انجام پروژه Flow3d از هرآنچه که نیاز است بهره خواهند گرفت تا رضایت شما عزیزان حاصل شود.

بیایید کمی از کیفیت خدمات حرف بزنیم

از آن جایی که امروزه تولید کالا و خدمات به حد زیادی افزایش یافته است، کالا و خدماتی برنده خواهد شد که در درجه اول از کیفیت بالایی برخوردار باشد. تیم ماهان برای به دست آوردن این امتیاز سعی دارد هرآنچه که در توان دارد را به کار گرفته تا به کیفیت مطلوب برسد و این کیفیت تا اینجای کار حاصل شده است.

خدمات مناسب قیمت مناسب هم لازم دارد، پس نمی توانیم به بهانه کیفیت عالی هر برچسب قیمتی را به خدمات خود زده و به فروش برسانیم زیرا در این صورت فقط قشر محدودی از جامعه طرفدار محصول و خدمات ما خواهد شد . و از طرفی هم نمی توانیم بخاطر قیمت پایین تر از کیفیت محصول کم کنیم. تیم ماهان سعی دارد این ترازو را در حالت تعادل نگه داشته و کیفیت و قیمت یکسانی را به شما عزیزان ارائه دهد.

متخصصان ماهان هیچگاه تصمیم نخواهند داشت برای منافع مادی و مالی، ارزش معنوی خدمات خود را کاهش دهند و تا جایی که امکان داشته باشد، به حمایت قشر پایین تر جامعه می پردازد تا جایی که بطور ماهانه تخفیف هایی را برای انجام پروژه فلوتری دی و سایر پروژه ها درسایت قرار می دهد.

قابلیت های نرم افزار فلوتر دی

یکی از دغدغه های فکری که  مهندسان مکانیک  در مدت زیادی با آن دسته پنجه می زدند حل مسائل مکانیک سیالات و هیدرودینامیک بوده است. به جرات می توان گفت در طی چند دهه قبل تنها راهی که برای حل این مسائل متخصصن میتوانستند از آن استفاده کنند، استفاده از مدل های فیزیکی بوده است  که ساخت این مدل ها خود به اندازه کافی هزینه و زمان زیادی را به خودش اختصاص میداد و همچنین حل تحلیلی و ریاضی این معادلات که مربوط به سیالات بود جز در موارد مسائل خاص در دسترس نبود  به همین دلیل استفاده از مدل های عددی کامپیوتر برای حل چنین مسئله هایی مورد توجه کاربران قرار گرفت و مدل های مختلف با تنوع بسیار بالا  و متناسب با نیاز کاربران در این چند سال معرفی شده است.

دینامیک سیالات محاسباتی یکی از چند زمینه هایی است که  توانسته علوم پایه مکانیک قدیمی را به علوم و فنون نوین مرتبط کند در این بخش  دینامیک سیالات برای به دست اوردن جواب های بهینه از راه حل ها و الگوریتم های مختلفی استفاده می کنند. نرم افزار Flow3D یکی از این مدل‌های عددی سه بعدی کامپیوتری و محصول شرکت Flow Science است که از سال 1980 میلادی کار خودش را شروع کرده است .

برنامه فلوتردی یک قابلیت بسیار مهم  را دارا می باشد، این قابلیت برنامه برای آنالیز هیدرولیکی، توانایی مدل کردن جریان‌های با سطح آزاد با استفاده از روش VOF (Volume Of Fluid) است.

یکی از مهم‌ترین مزایای فلوتری‌دی می توانیم به این مسئله توجه داشته باشیم که نیازی به ماژول های اضافی در فرایند حل مسئله ندارد و همچنین این قابلیت را دارد که خروجی های یک ، دو ، سه بعدی تولید کند هم‌چنین این امکان را دارد که کاربر بتواند  در زمان اعمال  تغییرات لحظه‌ای پارامترهای هیدرولیکی را در ابعاد و جهات مختلف، به‌صورت فایل‌های متنی یا گرافیکی هم  استخراج کند.

علاوه بر قابلیت های گفته شده می توان تخمین سطح آزاد سیال، مدل‌سازی انواع جریان و تحلیل رفتار آنها را نیز جز قابلیت های فلو تردی دانست است. این نرم افزار قابلیت تحلیل جریان سه ‌بعدی سیال اطراف سازه‌هایی هم‌چون سدها و پل‌ها را مدل‌سازی را دارد و در طراحی سازه‌هایی هم‌چون سدها، پل‌ها و مخازن، پدیده‌های آبشستگی و رسوب‌گذاری بسیار چشمگیری دارد  .

طراحی ها و قابلیت های دیگر فلوتری دی

طراحی تجهیزات تصفیه‌ی آب و فاضلاب، مخازن، ایستگاه‌های پمپاژ، سدها و سرریزها

مدل‌سازی اجسام جامد متحرک در محیط سیال

مدل‌سازی تنش و تغییر شکل ‌های اجسام جامد تحت بارهای ناشی از جریان

طراحی پلکان ماهی

طراحی تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب، تحلیل مخازن، سازه‌های کنترلی، ایستگاه‌های پمپاژ

هیدرولیک رودخانه: قابل استفاده  برای بررسی دینامیک پیچیده رودخانه و رفتار آن به ویژه با استفاده از تعیین سطح آزاد آب که در مسائل مهندسی رودخانه مورد توجه است و کاربر می تواند با این نرم افزار حوادث غیر مطرقبه مانند شکست سد ها سیل و سونامی را مدل سازی کند.

انجام پروژه فلوتری دی Flow3d

پروژه فلوتری یا Flow3D، یک پروژه دانشجویی پیشرفته در زمینه شبیه‌سازی جریان سیالات است. در این پروژه، از نرم‌افزار Flow3D استفاده می‌شود که یک نرم‌افزار قدرتمند و پیشرفته برای مدل‌سازی و شبیه‌سازی جریان سیالات است.

در انجام پروژه فلوتری دی Flow3D، شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار، مسائل مربوط به جریان سیال را مدل کنید و شبیه‌سازی کنید. مثال‌هایی از این پروژه‌ها عبارتند از:

  • شبیه‌سازی جریان سیال در محیط‌های مختلف مانند رودخانه‌ها، سدها یا سواحل دریاها.
  • مدل‌سازی حرکت ذرات در جریان سیال مانند جریان آب در لوله‌های دیگرانی.
  • شبیه‌سازی جریان سیال در سازه‌های مختلف مانند سد‌های آب، توربین‌های آبی و سیستم‌های خنک‌کننده.
  • بررسی تاثیر اشکال هندسی بر جریان سیال، مانند جریان حول بدنه‌های خودروها یا جریان در داخل لوله‌ها و شبکه‌های توزیع آب.
انجام پروژه فلوتری دی Flow3d

مراحل انجام پروژه فلوتری دی در سایت ماهان

  1. در مرحله اول ابتدا از طریق فرم ثبت سفارش یا از طریق یکی از شبکه های مجازی پروژه خود را با تمامی توضیحات، فایل های ضمیمه و هر موردی که نیاز است، ارسال کنید.
  2. پس از بررسی پروژه شما توسط تیم کارشناسان ماهان و قبول انجام آن، تیم فنی با شما تماس گرفته و هزینه و زمان تحویل پروژه را به شما اطلاع می دهند.
  3. پس از قبول طرفین تیم انجام پروژه فلوتری شروع به کار کرده و مرحله به مرحله گزارش پروژه ارائه می‌گردد.
  4. پس از اتمام پروژه، فایل ها برای شما ارسال خواهند شد. شما 72 ساعت زمان دارید که پروژه فلوتری را بررسی کنید و در صورت وجود هرگونه ایراد احتمالی یا تغییرات به تیم کارشناسان اطلاع دهید.

انجام پروژه دانشجویی فلوتری دی همراه با آموزشانجام پروژه دانشجویی فلوتری دی

یکی از سوالاتی که همیشه کاربران از سایت انجام پروژه های فلوتری در دارند، این است که مراحل پروژه و  آموزش آن به چه صورت است؟ مخصوصا در انجام پروژه های دانشجویی که دانشجو باید پروژه را طی مراحلی در کلاس یا به عنوان جلسه دفاع توضیح و ارائه دهد. از این رو باید توسط کافی روی مراحل و جز به جز پروژه فلوتری داشته باشد.

سایت ماهان برای راحتی کار کاربران خدمتی را به عنوان آموزش پروژه ارائه داده است که در صورت درخواست شما عزیزان جلسه ای به عنوان آموزش ترتیب داده خواهد شد تا گزارش و آموزش کامل ارائه شود.

 

 

پشتیبانی پس از تحویل و انجام پروژه فلوتری دی

در پروژه‌های فلوتری دی و همچنین پروژه‌های شبیه‌سازی سیالات، پشتیبانی پس از تحویل یکی از خدمات برگزیده سایت انجام پروژه ماهان می باشد.

آیا به دنبال یک تجربه پروژه‌ای بی‌نقص در حوزه فلوتری دی هستید؟ سایت “ماهان” با ارائه خدمات پشتیبانی پس از تحویل، آمادگی خود را برای همراهی شما در انجام پروژه‌های فلوتری دی اعلام می‌کند.

تیم متخصصان ما در سایت “ماهان” آماده است تا پس از تحویل پروژه، شما را در مراحل بعدی همراهی کند. ما به شما اطمینان می‌دهیم که پس از اتمام پروژه، هنگام بروز هرگونه سوال، مشکل یا نیاز به راهنمایی فنی، در کنار شما خواهیم بود.

 

 

خدمات پشتیبانی پس از تحویل ما شامل موارد زیر می‌شود:

مشاوره فنی

تیم ما با تجربه و دانش فنی قوی، در هر زمان آماده پاسخگویی به سوالات فنی شما خواهد بود. ما به شما کمک خواهیم کرد تا هرچه بهتر پروژه خود را درک کنید و مشکلات را با رویکردهای حرفه‌ای حل کنید.

رفع اشکالات

در صورت بروز هرگونه مشکل در پروژه، ما به سرعت و با دقت بالا به رفع آن خواهیم پرداخت. هدف ما اطمینان حاصل کردن از عملکرد بهینه پروژه شماست.

 

 

 زمان تحویل پروژه فلوتری دی چگونه تعیین می‌شود؟

زمان تحویل انجام پروژه های فلوتری دی را شما تعیین خواهید. در زمان ثبت سفارش زمانی که باید پروژه تحویل داده شود را اعلام می‌کنید. البته زمان انجام پروژه فلوتری دی به پیچیدگی و مواردی که باید در آن پیاده سازی شود بستگی دارد. با این حال کارشناسان ما سعی می کنند تا پروژه را در موعد مقرر شده شما به اتمام برسانند.

انجام پروژه فوری در ماهان

در صورتی که قصد داشته باشید پروژه شما زودتر از موعد انجام شود، در دسته انجام پروژه فوری قرار می‌گیرد. در این شرایط تعدادی از کارشناسان خبره ما با همکاری یکدیگر پروژه را شروع کرده و در طی کوتاه ترین زمان آن را به شما می رسانند. البته در نظر داشته باشید که هزینه پروژه های فوری از پروژه در زمان عادی بیشتر است.

بخشی از تخصص ما در انجام پروژه Flow3D

معادلات حاکم – خواص مغناطیسی مواد – سیستم های میکرومکانیکی – انجام پروژه راهسازیانجام پروژه phpانجام پروژه ایتبس – مدل سازی هیدرولیکی – انجام پروژه سیف – فرآیندهای لایه نشانی – انجام پروژه برنامه نویسیانجام پروژه گمزانجام پروژه اتوکدانجام پروژه متره – ماژول های اپتیک موجی – ماژول پلاسما – انجام پروژه متلبانجام پروژه سی شارپ – همکاری انجام پروژه – شبیه سازی هندسی در فلوتری دی – باتری ها و پیل های سوختی – ماژول نیمه هادی- اپتوالکترونیک – انجام پروژه فولادانجام پروژه

یک پاسخ بگذارید