انجام پروژه راهسازی

 

انجام پروژه راهسازی به دست مهندسین عمران دارای پروانه محسبات با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت با پشتیبانی ماهان برای پروژه شما.

با کیفیت ترین پروژه های راهسازی را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه راهسازی ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه راهسازی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه راهسازی

1 – سفارش انجام پروژه راهسازی

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه راهسازی

انجام پروژه راهسازی کاملا تخصصی و ارزان

سایت ماهان با تیم حرفه ای در زمینه انجام پروژه راهسازی با کمک از مهندسین باتجربه و دارای پروانه نظام مهندسی عمران که پروژه راهسازی را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای مطابق آخرین تغییرات 2020 انجام داده و تضمین پشتیبانی از پروژه به شما تحویل خواهیم داد و تا اخرین گام پروژه و دریافت نمره در کنار شما هستیم . پروژه راهسازی شما چه به صورت دستی و چه به صورت نرم افزاری پشتیبانی خواهد شد.

انجام پروژه های راهسازی

تضمین کیفیت پروژه های راهسازی

ماهان با تکیه بر مهندسین باتجربه که دارای پروانه نظام مهندسی محاسبات هسستند در زمینه انجام پروژه راهسازی این تضمین را می دهیم که پروژه راهسازی شما از بهترین کیفیت برخوردار باشد و همچنین مناسبترین قیمت را به شما ارائه خواهیم کرد.

نگران قیمت نباشید، چرا که در کنار کیفیت بالا قیمت های اعلام شده از سوی ما کاملا رقباتی بوده و با خیالی آسوده پروژه راهسازی خود را برای ما ثبت کنید.

سایت ماهان در زمینه انجام پروژه معماری نیز فعالیت می کند و میتوانید پروژه های معماری خود را به ما بسپارید.

انجام پروژه راهسازی

قیمت انجام پروژه راهسازی

پروژه های راهسازی عموما به دو صورت دستی و نرم افزاری انجام خواهد شد و هر دو صورت در سایت ما پشتیبانی خواهد شد و در هر حالت می توانید پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

طبیعتا پروژه های راهسازی دستی نیاز به زمان بیشتری خواهند داشت که همین امر در قیمت پروژه تاثیر گذار خواهد بود و در مقایسه با انجام پروژه راهسازی نرم افزاری کمی قیمت بیشتری دارد.

ما در کنار شما هستیم تا با قیمتی مناسب و بالاترین کیفیت پروژه شما را به سر انجام برسانیم. برای مواردی که چند پروژه داشته باشید از تخفیف ویژه سایت ماهان بهره مند خواهید شد و با قیمت بسیار مناسب برای شما انجام خواهد شد.

انجام پروژه های راهسازی

ارسال پروژه راهسازی

همانطور که در بالا توضیح دادیم پروژه های راهسازی دو دسته هستند با نرم افزار و به صورت دستی. در حالتی که پروژه راهسازی شما به صورت نرم افزاری انجام شود از طریق پل های ارتباطی ما با شما فایل پروژه برای شما ارسال خواهد شد. در شرایطی که پروژه راهسازی به صورت دستی انجام گردد مرحله به مرحله از روند کار عکس تهیه شده و برای شما ارسال می گردد و در انتها پس از اتمام کار عکس نهایی ارسال شده و پس از تایید شما پروژه برای شما پست خواهد شد.

اگر زمان ندارید و باید یک روزه پروژه خود را تحویل دهید همین الان اقدام کنید تا ظرف 24 ساعت با در نظر گرفتن شرایط طلایی کار را به شما تحویل دهیم. شرایط طلایی برای پروژه راهسازی دستی قابل انجام نخواهد بود.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه راهسازی چقدر زمان بر است؟

پروژه های راهسازی بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه ها راهسازی نرم افزاری به صورت معمول 7 تا 9 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

مشاوره در پروژه راهسازی

بسیاری علاقه مند هستند پروژه راهسازی را شخصا خودشان انجام دهند و در بعضی قسمت های انجام پروژه دچار سردرگمی هستند و نیاز به مشاوره دارند تا بتوانند مشکلات را حل کنند.

سایت ماهان برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی نیز در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید.

بخشی از تخصص ما در زمینه پروژه های راهسازی

انجام پروژه های متره – طراحی منحنی بروکنر – انجام پروژه عمرانانجام پروژه etabs – محاسبات حجم عملیات خاکی – آماده سازی پروژه راهسازی براساس نشریه 415 – انجام پروژه راهسازی با اتوکد autocad – پرگارزنی و پیدا کردن بهترین مسیر – ترسیم قوس های قائم و افقی – پروژه راهسازی دستی – انجام پروژه راهسازی با سیویل civil 3d – محاسبات دور و شیب عرضی – انجام پروژه فولادانجام پروژه بتنانجام پروژه معماریانجام پروژه اتوکد

یک پاسخ بگذارید