انجام پروژه معماری

 

انجام پروژه معماری با بهترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت، ما از برترین مهندسین معماری استفاده میکنیم و این تضمینی بر کیفیت کار ماست.

با کیفیت ترین پروژه های رشته ی معماری را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه های دانشجویی معماری ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه های عمرانی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه های معماری

1 – سفارش انجام پروژه معماری

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های معماری

محققان و متخصصان مجموعه ماهان در انجام پروژه دانشجویی معماری با بالاترین سطح کیفیت شما را همراهی می کنند. اعضای تیم ما همگی دانش آموختگانی با مدارک فوق و دکترا از معتبرترین دانشگاه های سطح کشور می باشند.

اساتید پایه ماهان تجربه کافی برای شرکت در پروژه های مهندسی و اجرایی را داشته و برای قبول پروژه ها در هر سطحی آمادگی کامل را دارند. پروژه ها در سطوح کلاسی، اجرایی و تخصصی –علمی و … قابل انجام هستند.

البته فعالیت های متخصصان ما محدود به این چند گزینه نمی باشد و هرگونه پروژه ای که مربوط به انجام پروژه معماری و رشته معماری باشد، توسط محققان مجرب و کاربلد ما قابل انجام است. برای انجام پروژه معماری به لینک ثبت پروژه مراجعه کرده و همراه ما باشید تا با کیفیتی در بهترین سطح روبرو شوید.

انجام پروژه مهندسی معماری

محققان انجام پروژه معماری ماهان

رشته معماری یکی از جذاب ترین رشته های تحصیلی و دانشگاهی است که داوطلبان زیادی دارد و شرط موفقیت در آن داشتن ذوق، ایده و ذهن خلاق می باشد. از این رو ما سعی کردیم کسانی را برای انجام پروژه معماری انتخاب کنیم که قبل از ورود به مجموعه ماهان رزومه خوبی را ارائه داده باشند.

محققان ماهان همگی از نوآوران این رشته فوق العاده هستند، آن ها به کمک تجربه چندین ساله خود به ایده های ذهنی شما شاخه و برگ می دهند تا ایده خام ذهنی شما به پروژه ای قابل اجرا و پیاده سازی تبدیل شود. تمام متخصصان و مهندسان مجموعه در گزینش سخت گیرانه مدیران ماهان بالاترین امتیاز را کسب کرده و تخصص آن ها برای این مجموعه ثابت شده است. پس با خیالت راحت فرم ثبت انجام پروژه های دانشجویی معماری را پر کنید و پروژه معماریتان را به ماهان بسپارید.

انجام پروژه معماری

گزینش متخصصان پروژه معماری

گزینش متخصصان ما به چه صورت است؟
ما برای انتخاب هر یک از اعضای مجموعه وسواس به خرج داده تا مشکلی در روند انجام هیچ یک از پروژه ها پیش نیاید. ما برای گزینش این افراد ابتدا رزومه آن ها را بررسی می کنیم و آزمونی را برای آن ها ترتیب می دهیم که در سطح روزمه آن ها باشد. در واقع صحت تخصص آن ها را تست می کنیم.

پس از اینکه در آزمون مجموعه ماهان نمره قبولی را کسب کردند، برای انجام پروژه و همکاری و مشارکت وارد مجموعه می شوند. لازم به ذکر است که ما زمانی را برای آشنایی با مجموعه و روند انجام کار صرف می کنیم تا افراد تازه وارد از استرس کار دور شوند و محیط را دوستانه ببینند.

و اما مجموعه ماهان برای جوانان کم تجربه تیم هم فکرهایی را کرده است. متخصصان پایه ما تجربه چندین ساله خود را به صورت رایگان در اختیار جوانان گروه قرار می دهند تا زودتر به سطح بالاتر دست پیدا کنند و فعالبت گسترده تری در رابطه با انجام پروژه معماری داشته باشند.

انجام پروژه معماری

پشتیانی 7 روزه  پروژه های معماری

مجموعه ماهان برای پاسخ به اعتماد شما عزیزان، خدمات رایگانی را ارائه داده است. واحد پشتیبانی ما در خدمت شماست تا پاسخگوی سوالات شما باشند. این پشتیبانی 72 ساعت پس از تحویل پروژه ادامه دارد و می توانید هر گونه تغییر و اشکال احتمالی را به این واحد اطلاع دهید تا به شما کمک کنند.

لازم به ذکر است که این پشتیبانی رایگان خواهد بود و پس از تماس با این واحد شما به تیم انجام پروژه معماری ارجاع داده می شوید. شما با مهندسان مجرب ما ارتباط مستقیم خواهید داشت و پس از گفت و گو و بیان مشکل، آن ها موظف به بررسی و حل مشکل شما خواهند بود.

همچنین شما در حین انجام پروژه می توانید با واحد پشتیبانی و متخصصان ما ارتباط داشته باشید و در صورت تغییر در پروژه آن را اطلاع دهید و از روند کار مطلع باشید. این ارتباط باعث پیشرفت کار خواهد شد و مشکلات احتمالی پس از تحویل را به حداقل میرساند.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه معماری چقدر زمان بر است؟

انجام پروژه های دانشجویی معماری بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های معمولی به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

خدمات ارائه شده سایت جهت انجام پروژه معماری

 

خدمات ارائه شده توسط سرویس جامع و حرفه‌ ای سایت ما، شامل انجام دادن پروژه معماری و پشتیبانی پس از تحویل پروژه می‌ باشد. تیم تخصصی ما توانایی انجام دادن پروژه‌ های مختلف از جمله پروژه معماری را به صورت کاملاً حرفه‌ ای و سفارشی دارد که مطابق با خواسته‌ ها و نیازهای دانشجویان و اساتید رشته معماری باشد.

هدف ما انجام پروژه معماری و ارائه دادن آموزش‌ های لازم به صورت فیلم و یا مجازی می‌ باشد. مدت زمان مشخص و معینی جهت انجام دادن پروژه معماری ماهان مشخص می‌ شود، مدت زمان جهت تعیین هزینه‌ های انجام پروژه معماری، نقش تعیین کننده دارد که در کنار سایر هزینه‌ ها به شما اعلام خواهد شد. شما نیز مطابق با این زمان می‌ توانید با کارشناسان سایت در ارتباط بوده و نظرات خودتان را در این خصوص اعلام کنید.

برخی از خدمات ارائه شده توسط سایت ما عبارتند از:

انجام پروژه های دانشجویی معماری به صورت سفارشی

اگر هدف شما انجام پروژه‌ های معماری به صورت سفارشی است، پیشنهاد می‌ کنیم از تجربه و مهارت فنی بالای متخصصان سایت ما استفاده کنید. بنابراین اگر پروژه‌ ای در زمینه معماری دارید آن را به تیم تخصصی و حرفه‌ ای ما بسپارید. ما می‌ توانیم مراحل مختلف انجام پروژه معماری مانند برداشت اندازه، ایده پردازی، شبیه سازی در فضای سه بعدی، برآورد مالی پروژه، اجرای پروژه، طراحی آگاهانه و غیره را از صفر تا صد برای شما انجام دهیم. تیم تخصصی ما در خصوص انجام پروژه معماری می‌ تواند شما را جهت طراحی و پیاده‌ سازی سیستم‌ های مختلف معماری کمک کند.

انجام پروژه معماری با مشاوره رایگان

اگر به دنبال مشاوره و آگاهی بیش تر در خصوص نحوه انجام دادن پروژه معماری هستید، تیم تخصصی ما می‌ تواند در این باره به شما کمک کند. متخصصین معماری سایت ماهان در زمینه‌ های مختلف از جمله انجام پروژه معماری تجربه کافی دارند و می‌ توانند مشاوره‌ هایی را به شما ارائه دهند که به شما جهت تصمیم گیری‌ های موثر کمک می‌ کند.

انجام پروژه های دانشجویی معماری به همراه ارائه فیلم‌ های آموزشی تیم تخصصی ماهان

تیم تخصصی ما در کنار انجام درخواست شما، می‌ تواند فیلم‌ های آموزشی در خصوص انجام پروژه معماری را در اختیارتان قرار دهد، چون گاهی اوقات دانشجویان و اساتید تمایل دارند با نحوه انجام پروژه آشنایی پیدا کنند که این امر با ارائه دادن فیلم‌ های آموزشی مهیا شده است.

در این فیلم‌ ها به صورت جامع و کامل مراحل پیشبرد پروژه معماری توضیح داده شده است و مشتریان می‌ توانند در صورت تمایل از آن استفاده کنند. به این ترتیب آشنایی بیش تری با روند کار پیدا می‌ کنند. این موضوع به ویژه برای افرادی اهمیت پیدا می‌ کند که پروژه را جهت انجام پایان نامه نیاز دارند. البته شیوه دیگری از آموزش مراحل انجام پروژه معماری وجود دارد و آن هم آموزش مجازی می‌ باشد.

یعنی اگر کاربران تمایل داشته باشند تیم تخصصی ماهان می‌ تواند اطلاعات لازم را به صورت مجازی در اختیار آنها قرار دهد. به این ترتیب این افراد می‌ توانند در کلیه مراحل انجام پروژه با کارشناسان سایت در ارتباط بوده و حتی نظرات و پیشنهادات خودشان را نیز ارائه دهند. حتی می‌ توانند انتقادات و نقطه نظرات خودشان را با تیم تخصصی ما در میان بگذارند.

تضمین تیم تخصصی ماهان جهت انجام پروژه‌ های معماری

علاوه بر گارانتی مرجعیت ۷ روزه و پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم تخصصی ماهان، شما می‌ توانید با مراجعه به تیم ما از خدمات زیر بهره‌ مند شوید:

تجربه و مهارت

تمامی کارشناسان و متخصصان تیم ماهان مهارت کافی جهت انجام پروژه معماری را دارند و دارای مدرک تحصیلی فوق یا دکترا از دانشگاه‌ های برتر کشور می‌ باشند، بنابراین با خیال راحت می‌ توانید از تجربه و مهارت آن ها استفاده کنید.

بررسی نظرات کاربران

اگر سابقه همکاری با کارشناسان ماهان را داشته باشید یا نگاهی به بازخوردها و نظرات کاربران سایت ماهان بیندازید، قطعاً متوجه تخصص و مهارت تیم ما در خصوص انجام پروژه‌ های معماری می‌ شوید. نظرات و بازخوردهای مثبت کاربران سایت تضمینی برای کیفیت انجام پروژه‌ های مختلف از جمله پروژه معماری می‌ باشد.

چرا انجام پروژه دانشجویی معماری تیم ماهان؟

مجموعه ماهان با وجود چندین سال سابقه در حوزه انجام پروژه های معماری توانسته است تیمی قدرتمند و با سابقه گردهم بیاورد که به بهترین شکل پروژه های معماری شما را انجام خواهند داد.

مهم ترین ویژگی هایی که باعث می شود مجموعه ماهان به عنوان یک مجموعه پیشرو باشد ارتباط قوی با محققان مجموعه و کاربران سایت می باشد. این امر سبب شده است که در اسرع وقت پروژه های شما عزیزان پیگیری شود و با کیفیت عالی در زمان مقرر تحویل شما گردد.

شما می توانید برای پروژه های خود مستقیما با محقق در ارتباط باشید و مراحل پروژه را گام به گام با یکدیگر پیش ببرید. در نظر داشته باشید ارتباط مستقیم با محقق نیازمند هم آهنگی با پشتیبان سایت می باشد.

انجام پروژه دانشجویی معماری

چرا انجام پروژه دانشجویی معماری تیم ماهان؟

آیا شما دانشجوی معماری هستید و به دنبال انجام پروژه دانشجویی معماری هستید؟ آیا به دنبال راهنمایی و مشاوره در انجام این پروژه‌ها هستید؟ تیم ماهان با تخصص و تجربه بالا در زمینه معماری، آماده است تا به شما در انجام پروژه های دانشجویی معماری کمک کند.

انجام پروژه دانشجویی معماری نیازمند تخصص و دانش کافی در این حوزه است. تیم ماهان با تجربه چندین ساله در انجام پروژه های معماری در انواع طراحی، اجرایی، پژوهشی و … در کنار شما خواهد بود.

مهم‌ترین عاملی که باعث موفقیت و پایداری تیم ماهان شده، ارتباط قوی با محققان مجموعه و محققان و کاربران سایت است. همین امر سبب شده تا پروژه‌ها در اسرع وقت پیگیری شده و در زمان مشخص شده تحویل داده شود.

برای اطمینان خاطر شما عزیزان، شرایط ارتباطی با کارشناس انجام پروژه مهیا شده تا گام به گام از روند پیشرفت آن آگاه باشید. در نظر داشته باشید که برقراری ارتباط شما با کارشناس انجام پروژه معماری توسط تیم پشتیبانی سایت ماهان انجام می‌شود.

آشنایی با رشته مهندسی معماری

رشته مهندسی معماری یکی از رشته‌های مهندسی است که به طراحی، برنامه‌ریزی و ساخت ساختمان‌ها و فضاهای داخلی می‌پردازد. مهندسین معماری در طول تحصیل خود به یادگیری مباحث مربوط به طراحی ساختمان، نقشه‌کشی، استفاده از نرم افزارهای طراحی، مطالعات سازه، مکانیک خاک و بنیادگذاری، انتخاب و استفاده از مواد ساختمانی، اصول طراحی فضای داخلی و خارجی، معماری پایدار و تحقیقات در حوزه معماری می‌پردازند.

پس از فارغ التحصیلی، مهندسین معماری می‌توانند در شرکت‌های معماری، شرکت‌های ساختمانی، دفاتر طراحی داخلی، دفاتر طراحی شهرسازی، دفاتر مشاوره معماری یا به صورت مستقل فعالیت کنند.

همچنین برای انجام پروژه های دانشجویی معماری می‌توانید با مراکز انجام پروژه معماری همکاری داشته باشید. در این صورت هم راه درآمدی برای شماست و هم برای کسب تجربه بسیار عالی است.

در کشورهای مختلف، نظام‌های متفاوتی برای تحصیل در رشته مهندسی معماری وجود دارد. در بعضی کشورها، برنامه‌های تحصیلی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا نیز برای مهندسین معماری ارائه می‌شود.

انجام پروژه معماری در مقاطع ارشد و دکترا

مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بسیار سنگین است و دانشجویان معمولا ترجیح می دهند که پروژه های خود را برون سپاری کنند. انجام پروژه معماری در این مقاطع کار متخصصان و پژوهشگران خبره است زیرا باید اطلاعات جامع و بسیار دقیقی از پروژه ارائه گردد.

سایت ماهان به کمک بهترین مهندسان در حوزه معماری در تلاش است تا پروژه‌های مقطع ارشد و معماری با بالاترین کیفیت ارائه دهد. انجام پروژه های دانشجویی معماری با ماهان قطعا باکیفیت‌ترین نتیجه را به همراه خواهد داشت.

انتخاب کارشناس پروژه با توجه به نمونه کار

ماهان مرجع انجام انواع پروژه های معماری می باشد. پروژه مهندسی معماری خود را به ما بسپارید،  کارشناسان ماهان پروژه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه انجام میدهند.

از بین بهترین کارشناس های رشته مهندسی معماری به راحتی انتخاب کنید

کارشناس MV1400128:

 

سرکار خانم معصوم پور 

با مدرک مهندسی معماری

سابقه همکاری با مجموعه ماهان : 2سال

سابقه همکاری با شرکت  آرین مهد کاوش به مدت 2 سال

طراحی نما  مهندس معصوم پور
نمونه هایی از طراحی نما مسکونی و اداری بوسیله نرم افزار REVIT و رندر گیری
با نرم افزار لومیون .

طراحی داخلی برای باز سازی فضای اداری کارخانه

 

 

طراحی البی و سوئیت های استراحت کارکنان جهت بازسازی برای یک مجموعه کارخانه رها شده بلااستفاده

 

طراحی روف گاردن

 

 

 طراحی روف گاردن یک مجتمع مسکونی انجام شده
که شامل آلاچیق ها، استخر روباز ، باربیکیو و فضای سبز می
باشد

طراحی و مدلسازی صفر تا صد ساختمان

طراحی پالن ، طراحی حجم به صورت کانسپچوال و رندر گیری ، به صورت
شیت بندی شده

طراحی و مدلسازی صفر تا صد ساختمان
نمونه دوم_ طراحی مهد کودک

نمونه پروژه فاز دو در رویت

در این قسمت نمونه ای از مدلسازی فاز دو ساختمان
بوسیله نرم افزار REVIT آورده شده است. تمامی اجزای
سازه مدلسازی و نمایش داده شده اند.

کارشناس MV1400288:

 

جناب حامد نوروزی

با مدرک مهندسی معماری

سابقه همکاری با مجموعه ماهان : 2سال

 

 

 

نمونه طراحی مسکونی 

 

 

نمونه رندر ویلایی اینسکیپ

 

 

نمونه رندر توین موشن سردرب ورودی

 

انجام پروژه معماری با نرم افزار اتوکد

اتوکد یک نرم افزار طراحی و مدلسازی سه بعدی است که برای انجام پروژه های معماری و طراحی داخلی استفاده می‌شود. با استفاده از این نرم افزار، می‌توانید نقشه‌های دقیق و جزئی از ساختمان‌ها را طراحی کنید، مدل‌های سه بعدی را ایجاد کنید و به تفکیک جزئیات مختلف طرح‌های خود را به نمایش بگذارید.

نرم افزار اتوکد یکی از نرم افزارهای پرکابرد برای دانشجویان و مهندسان معماری است. اگر برای انجام پروژه اتوکد نیاز به کمک و برون سپاری دارید، تیم ماهان آماده کمک به شما عزیزان است.

انجام پروژه دانشجویی معماری

انجام پروژه معماری با نرم افزار 3D max

نرم افزار 3D max نیز یک نرم افزار قدرتمند برای مدلسازی سه بعدی است که به طراحان و معماران امکان می‌دهد تا مدل‌های سه بعدی پیچیده را ایجاد کنند و به تفکیک جزئیات آن‌ها را به نمایش بگذارند. با استفاده از این نرم افزار برای انجام پروژه معماری، می‌توان با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند خطوط، سطوح، شیب‌ها و … مدل ساختمان را ایجاد و به آن جزئیات دلخواه را اضافه کرد.

علاوه بر ایجاد مدل ساختمان، می‌توان با استفاده از ابزارهای دیگر نرم افزار3D max ، به جزئیات داخلی ساختمان پرداخت. مثلاً می‌توانید مبلمان، نورپردازی، پنجره‌ها و … را به مدل ساختمان اضافه کرده و طرح داخلی را به نمایش گذاشت.

انجام پروژه معماری با نرم افزار اسکچاپ

اسکچاپ یک نرم افزار طراحی سه بعدی است که قابلیت‌های متنوعی دارد و به متخصصان انجام پروژه های معماری امکان می‌دهد ایده‌های خود را در قالب مدل‌های سه بعدی به نمایش بگذارید. همچنین می‌توان از ابزارهای دیگری مانند نمایش رنگ‌ها و بافت‌ها، ایجاد نورپردازی و … استفاده کرد تا به مدل ساختمان زیبایی بخشید.

با استفاده از اسکچاپ، می‌توان تصاویر ویدیویی و تصاویر زیبا و واقع‌گرایانه از پروژه خود ایجاد کرد. این تصاویر و ویدیوها می‌توانند در معرض نمایش قرار بگیرند و به عنوان پروموشن و تبلیغات برای پروژه شما استفاده شوند. شما مب توانید انجام پروژه اسکچاپ خود را به ما بسپارید و با تضمین قیمت و کیفیت از ما تحویل بگیرید.

انجام پروژه معماری با نرم افزار Revit

انجام پروژه رویت معماری با استفاده از نرم افزار Revit به شما امکان می دهد تا طرح های دقیق و دقیق تری را بسازید. Revit یک نرم افزار مدل سازی سه بعدی است که به شما امکان می دهد طرح های معماری را در یک محیط مجازی ایجاد کنید و به صورت همزمان تغییرات را در آن اعمال کنید.

با استفاده از Revit، شما می توانید طرح های ساختمانی را ایجاد کنید، ابعاد و اندازه ها را تعیین کنید، جزئیات ساختاری را مدل کنید و حتی تحلیل های ساختمانی را انجام دهید.

هزینه انجام پروژه معماری

پس از ثبت فرم انجام پروژه معماری همکاران واحد ارزیابی وظیفه دارند تا تایید انجام پروژه، مدت زمان انجام و هزینه آن را به شما اطلاع دهند تا در صورت موافقت شما تیم ما شروع به کار کنند. در برآورد هزینه ما حداقل را در نظر گرفته ایم.

مدت زمان انجام پروژه توسط کارشناس پروژه مشخص می‌شود اما اگر مدت زمان کوتاهی دارید تا زمان خاصی مدنظرتان است در فرم ثبت نام پروژه اعلام کنید. اما بهتر است حداقل 10 روز قبل از تحویل اقدام به ثبت پروژه کنید.

شما می‌توانید سفارش پروژه فوری هم ثبت کنید. البته توجه داشته باشید که هزینه انجام پروژه فوری کمی بالاتر است زیر چند کارشناس باید روی آن کار کنند.

البته برای پروژه های با حجم بالا که زمان طولانی تری برای انجام نیاز دارند، هزینه می تواند در چند نوبت پرداخت شود. زیرا هزینه های این پروژه ها با این حجم، بالا می باشد و پرداخت آن به صورت یکجا شاید دشوار باشد.

زمینه های همکاری ما برای انجام پروژه معماری

زمینه های انجام پروژه دانشجویی معماری بسیار گسترده و وسیع است. در مجموعه ماهان سعی شده تا برای تمامی گرایش‌ها و تخصص‌ها کارشناسان خبره به کار گرفته شود تا هیچ کاربری با مشکل نبود متخصص مواجه نشود.

ارائه خدمات مجموعه ماهان برای انجام پروژه های های نرم افزاری در رابطه با رشته معماری شامل مدل سازی فضاهای داخلی و خارجی، سایت پلان و رندر توسط موتور رندر، انجام اسکیس، شیت بندی معماری، ماکت سازی پروژه های معماری با نرم افزار 3Dmax، انجام پروژه ها بانرم افزار Rhino و Archicad، انجام پروژه های معماری با نرم افزار رویت Revit و بسیاری خدمات دیگر می باشد.

هر یک از این زمینه ها ممکن است در سطوح خاصی و در مقطع خاصی انجام بگیرد یا اینکه در یک پروژه چندین مورد را انجام دهیم که معمولا یک پروژه کامل شامل چندین مورد از این زمینه ها خواهد شد. متخصصان ما در همه زمینه های ذکر شده تجربه و کارکشته هستند و این تجربه مگر با تلاش و پشتکار و تکرار به دست نخواهد آمد.

انجام پروژه خلاقانه معماری

توانایی های لازم برای انجام پروژه دانشجویی معماری

برای انجام پروژه دانشجویی معماری، باید توانایی‌های زیر را داشته باشید:

  • توانایی طراحی و خلاقیت در ارائه ایده‌های نوآورانه برای ساختمان‌ها و فضاها
  • درک نیازها و محدودیت‌های انجام پروژه معماری
  • توانایی استفاده از نرم‌افزارهای طراحی مانند AutoCAD، Revit، SketchUp و 3ds Max
  • توانایی مدیریت انجام پروژه های دانشجویی از جمله برنامه‌ریزی زمان و منابع، کنترل هزینه‌ها و هماهنگی با اعضای تیم
  • توانایی ارائه گزارشات و نمودارهای فنی و تحلیلی درباره پروژه شامل نوشتن گزارش‌های فنی، تهیه نقشه‌ها و نمودارهای ساختمانی و ارائه آن‌ها به صورت قابل فهم و جذاب
  • توانایی همکاری و ارتباط مؤثر با اعضای تیم
  • توانایی مطالعه و تحقیق در زمینه‌های مختلف معماری از منابع مختلف، از جمله کتاب‌ها، مقالات و منابع آنلاین
  • توانایی ارتباط تصویری و ارائه ایده‌ها و طرح‌های خود به صورت واضح و قابل فهم به دیگران
  • توانایی استفاده از نمودارها، نقشه‌ها، نمایش‌های سه‌بعدی و تصاویر

تضمین کیفیت چگونه است؟

سایت انجام پروژه ماهان به عنوان یک بستر آنلاین برای ارتباط بین کارفرماها و مجریان پروژه، با هدف ارائه خدمات با کیفیت و رضایت مشتریان ایجاد شده است. برای تضمین کیفیت در سایت انجام پروژه ماهان، این سایت بر اساس چارچوبی مشخص و معیارهایی که به صورت دقیق در سایت توضیح داده شده‌اند، بررسی و ارزیابی مجریان پروژه انجام می‌دهد.

علاوه بر این، سایت انجام پروژه ماهان با ارائه امکاناتی مانند سیستم پرداخت امن، قرارداد نویسی بین کارفرما و مجری، و همچنین پشتیبانی 24 ساعته، سعی در ایجاد یک بستر امن، شفاف و اعتمادساز برای ارائه خدمات بهتر دارد.

از طرفی، برای حفظ کیفیت و رضایت مشتریان، سایت انجام پروژه ماهان از کاربران خود درخواست می‌کند تا پس از انجام پروژه، نظرات خود را درباره کیفیت کار مجری و سایت به اشتراک بگذارند. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با کارشناس یا به دست آوردن نتیجه مطلوب، کاربران می‌توانند با تیم پشتیبانی سایت تماس بگیرند تا مشکلات را حل کنند.

می خواهید عضو ماهان شوید؟

آیا در رشته تحصیلی خود قادر به انجام پروژه هستید؟ آیا تخصص کافی و اعتماد به نفس قبول یک پروژه را دارید؟ آیا مایل هستید با تیم انجام پروژه معماری ماهان همکاری کنید؟ اگر پاسخ شما به سوالات ما بله است، شما می‌توانید رزومه خود را برای بررسی و تایید برای ما ارسال کنید.

شما برای ورود به مجموعه ماهان باید ابتدا رزومه خود را ارسال کنید و فرم همکاری با ما را پر نمایید. اگر به تخصص خود اعتماد دارید قبولی در سایت ماهان کار سختی نخواهد بود.

پس از انتخاب و تایید شما توسط کارشناسان ماهان طی تماسی این همکاری شروع شده و شما می‌توانید پروژه های پیشنهادی را به دست گرفته و مسیر پیشرفت و تجربه کاری را برای خود میسر کنید. پس قبل از هر چیز فرم ارسال رزومه را پر کنید.

همکاری در انجام پروژه معماری

شما به عنوان یک متخصص و کارشناس انجام پروژه های دانشجویی معماری باید در آزمونی برای تعین سطح شرکت کنید. این آزمون توسط تیم فنی معماری تهیه و برگزار می شود.

شما حتی به عنوان یک دانشجو هم می‌توانید در سایت ماهان شروع به همکاری در انجام پروژه های دانشجویی کنید. به این صورت که در ابتدای کار پروژه هایی در سطح دانش خود انجام خواهید داد و با بالا رفتن تجربه و تخصص به تدریج وظایف بیشتری به شما محول خواهد شد.

مشاوره و آموزش

همانطور که گفته شد مجموعه ماهان آمادگی پذیرش انواع پروژه های معماری در تمام سطوح را دارد. شما می توانید در پروژه هایی که از حجم بالایی برخوردارند و در سطح اجرایی هستند از متخصصان حرفه ای ما مشاوره بگیرید. آن ها از ابتدا تا تکمیل پروژه همراه شما خواهند بود.

همچنین عزیزان که در رابطه با انجام پروژه معماری با ما همکاری می کنند، نگران موضوع پشتیبانی نباشند زیرا مجموعه ماهان تا زمان تحویل به صورت رایگان همراه آن ها خواهند بود و در همه مراحل مشاوره و پشتبانی گروه ماهان را خواهد داشت.

آموزش یکی دیگر از خدمات مجموعه ماهان است. بطوری که در صورت درخواست شما، این آموزش ها می تواند به صورت کلاس های مجازی و آنلاین برگزار شود همچنین در قالب فیلم نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

انجام پروژه معماری در گرایش های مختلف

انجام پروژه دانشجویی عمرانانجام پروژه متره و برآورد – پروژه معماری فرهنگسرا – انجام پروژه های معماری ماکت هتل و مجتمع تجاری – طراحی معماری سالن تیر اندازی بادی استخر – ساخت ماکت به صورت حرفه ای – شیت بندی با فتوشاپ – انجام پروژه 3d max – انجام پروژه ایتبسانجام پروژه سیفانجام پروژه لومیون – طراحی های دو بعدی و سه بعدی و مشاوره طراحی و طراحی ساختمان های اداری، سالن ورزشی، آشپزخانه صنعتی رستوران – طراحی و تغییر کاربری کلیه فضاهای فروشگاهی – انجام پروژه راینو  Rhinoانجام پروژه فتوشاپ – انجام پروژه با راینو – پروژه با تری دی مکس (3dmax) – طراحی معماری داخلی – طراحی دستی – پروژه ایلوستریتور – رندرینگ – انجام پروژه Abaqusانجام پروژه طراحی صنعتی – دیزاین داخلی و نما – محوطه سازی و فضای سبز – معماری مدرسه موزه و خوابگاه – طراحی انواع پلان – ایده پردازی – انجام پروژه‌های EXCEL + ماکرونويسی در اکسل – انجام پروژه معماری

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

یک پاسخ بگذارید