انجام پروژه معماری

 

انجام پروژه معماری با بهترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت، ما از برترین مهندسین معماری استفاده میکنیم و این تضمینی بر کیفیت کار ماست.

با کیفیت ترین پروژه های رشته ی معماری را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه معماری ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه های عمرانی قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه معماری

1 – سفارش انجام پروژه معماری

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه های معماری

انجام پروژه های معماری

محققان و متخصصان مجموعه ماهان در انجام پروژه معماری با بالاترین سطح کیفیت شما را همراهی می کنند. اعضای تیم ما همگی دانش آموختگانی با مدارک فوق و دکترا از معتبرترین دانشگاه های سطح کشور می باشند.

اساتید پایه ماهان تجربه کافی برای شرکت در پروژه های مهندسی و اجرایی را داشته و برای قبول پروژه ها در هر سطحی آمادگی کامل را دارند. پروژه ها در سطوح کلاسی، اجرایی و تخصصی –علمی و … قابل انجام هستند.

البته فعالیت های متخصصان ما محدود به این چند گزینه نمی باشد و هرگونه پروژه ای که مربوط به انجام پروژه معماری و رشته معماری باشد، توسط محققان مجرب و کاربلد ما قابل انجام است. برای انجام پروژه معماری به لینک ثبت پروژه مراجعه کرده و همراه ما باشید تا با کیفیتی در بهترین سطح روبرو شوید.

انجام پروژه مهندسی معماری

محققان انجام پروژه معماری ماهان

رشته معماری یکی از جذاب ترین رشته های تحصیلی و دانشگاهی است که داوطلبان زیادی دارد و شرط موفقیت در آن داشتن ذوق، ایده و ذهن خلاق می باشد. از این رو ما سعی کردیم کسانی را برای انجام پروژه معماری انتخاب کنیم که قبل از ورود به مجموعه ماهان رزومه خوبی را ارائه داده باشند.

محققان ماهان همگی از نوآوران این رشته فوق العاده هستند، آن ها به کمک تجربه چندین ساله خود به ایده های ذهنی شما شاخه و برگ می دهند تا ایده خام ذهنی شما به پروژه ای قابل اجرا و پیاده سازی تبدیل شود. تمام متخصصان و مهندسان مجموعه در گزینش سخت گیرانه مدیران ماهان بالاترین امتیاز را کسب کرده و تخصص آن ها برای این مجموعه ثابت شده است. پس با خیالت راحت فرم ثبت انجام پروژه معماری را پر کنید و پروژه معماریتان را به ماهان بسپارید.

انجام پروژه معماری

گزینش متخصصان پروژه معماری

گزینش متخصصان ما به چه صورت است؟
ما برای انتخاب هر یک از اعضای مجموعه وسواس به خرج داده تا مشکلی در روند انجام هیچ یک از پروژه ها پیش نیاید. ما برای گزینش این افراد ابتدا رزومه آن ها را بررسی می کنیم و آزمونی را برای آن ها ترتیب می دهیم که در سطح روزمه آن ها باشد. در واقع صحت تخصص آن ها را تست می کنیم.

پس از اینکه در آزمون مجموعه ماهان نمره قبولی را کسب کردند، برای انجام پروژه و همکاری و مشارکت وارد مجموعه می شوند. لازم به ذکر است که ما زمانی را برای آشنایی با مجموعه و روند انجام کار صرف می کنیم تا افراد تازه وارد از استرس کار دور شوند و محیط را دوستانه ببینند.

و اما مجموعه ماهان برای جوانان کم تجربه تیم هم فکرهایی را کرده است. متخصصان پایه ما تجربه چندین ساله خود را به صورت رایگان در اختیار جوانان گروه قرار می دهند تا زودتر به سطح بالاتر دست پیدا کنند و فعالبت گسترده تری در رابطه با انجام پروژه معماری داشته باشند.

انجام پروژه معماری

پشتیانی 7 روزه  پروژه های معماری

مجموعه ماهان برای پاسخ به اعتماد شما عزیزان، خدمات رایگانی را ارائه داده است. واحد پشتیبانی ما در خدمت شماست تا پاسخگوی سوالات شما باشند. این پشتیبانی 72 ساعت پس از تحویل پروژه ادامه دارد و می توانید هر گونه تغییر و اشکال احتمالی را به این واحد اطلاع دهید تا به شما کمک کنند.

لازم به ذکر است که این پشتیبانی رایگان خواهد بود و پس از تماس با این واحد شما به تیم انجام پروژه معماری ارجاع داده می شوید. شما با مهندسان مجرب ما ارتباط مستقیم خواهید داشت و پس از گفت و گو و بیان مشکل، آن ها موظف به بررسی و حل مشکل شما خواهند بود.

همچنین شما در حین انجام پروژه می توانید با واحد پشتیبانی و متخصصان ما ارتباط داشته باشید و در صورت تغییر در پروژه آن را اطلاع دهید و از روند کار مطلع باشید. این ارتباط باعث پیشرفت کار خواهد شد و مشکلات احتمالی پس از تحویل را به حداقل میرساند.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه معماری چقدر زمان بر است؟

پروژه های معماری بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های معمولی به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

هزینه انجام پروژه معماری

پس از ثبت فرم انجام پروژه معماری همکاران واحد ارزیابی وظیفه دارند تا تایید انجام پروژه، مدت زمان انجام و هزینه آن را به شما اطلاع دهند تا در صورت موافقت شما تیم ما شروع به کار کنند. در برآورد هزینه ما حداقل را در نظر گرفته ایم.

مدت زمان انجام پروژه توسط تیم، مدتی که متخصصان ما پیش بینی کرده اند، اگر شما زمان کوتاهی دارید و باید پروژه در مدت کوتاه تر آماده شود می توانید در فرم ثبت پروژه ذکر کنید تا همکاران ما سریع تر وارد عمل شده و تحویل پروژه زودتر انجام شود.

البته برای پروژه های با حجم بالا که زمان طولانی تری برای انجام نیاز دارند، هزینه می تواند در چند نوبت پرداخت شود. زیرا هزینه های این پروژه ها با این حجم، بالا می باشد و پرداخت آن به صورت یکجا شاید دشوار باشد.

زمینه های همکاری ما برای انجام پروژه معماری

زمینه های انجام پروژه معماری بسیار گسترده و وسیع است . ما هم در مجموعه ماهان سعی داریم تا در تمام این زمینه ها بتوانیم به شما کمک کنیم. متخصصان ما سعی دارند در هر زمینه به بالاترین سطح تخصص برسند تا در طول انجام پروژه معماری در هر سطح و موضوع به مشکل نخورند.

ارائه خدمات مجموعه ماهان برای انجام پروژه های نرم افزاری در رابطه با رشته معماری شامل مدل سازی فضاهای داخلی و خارجی، سایت پلان و رندر توسط موتور رندر، انجام اسکیس، شیت بندی معماری، ماکت سازی پروژه های معماری با نرم افزار 3Dmax، انجام پروژه ها بانرم افزار Rhino و Archicad، انجام پروژه های معماری با نرم افزار رویت Revit و بسیاری خدمات دیگر می باشد.

هر یک از این زمینه ها ممکن است در سطوح خاصی و در مقطع خاصی انجام بگیرد یا اینکه در یک پروژه چندین مورد را انجام دهیم که معمولا یک پروژه کامل شامل چندین مورد از این زمینه ها خواهد شد. متخصصان ما در همه زمینه های ذکر شده تجربه و کارکشته هستند و این تجربه مگر با تلاش و پشتکار و تکرار به دست نخواهد آمد.

تضمین کیفیت چگونه است؟

دوستانی که با مجموعه ماهان کار کرده اند قطعا از سطح کیفیت پروژه های ما مطلع هستند و همچنین از شرایط تضمین کیفیت ما باخبرند. ما برای جلب اعتماد شما عزیزان به کیفیت انجام پروژه معماری راهکارهایی را به شما ارائه کرده ایم.

اول اینکه شما در مرحله به مرحله انجام پروژه با متخصصان و محققان ما همراه خواهید بود و اگر در مرحله ای از پروژه نظرتان با نظر متخصصان ما همراه نبود می توانید با آن ها گفت و گو کرده و نظر خود را آزادانه مطرح کنید.

همچنین اگر پس از تحویل پروژه بنا به هر دلیلی از کیفیت و کارکرد آن راضی نبودید، انجام پروژه معماری شما به تیم دیگری محول خواهد شد. در صورتی که باز هم رضایت شما حاصل نشد ما تمام وجه پرداختی شما را باز می گردانیم.

می خواهید عضو ماهان شوید؟

دوستان همراه ماهان حتما تا اینجای کار با چگونگی گزینش متخصصان و اعضای تیم ماهان آشنا شده اید و از شرایط مجموعه با خبر هستید.

شما برای ورود به مجموعه ماهان باید فیلتر سختگیرانه مدیران و متخصصان پایه تیم ما گذر کنید. که البته با اعتماد به تخصص خود خیلی کار سختی نخواهد بود. ما برای گزینش شما به رزومه و تخصص شما نیاز داریم. پس ابتدا باید فرمی جهت ثبت نام به همراه رزومه خود برای ما ارسال کنید.

پس از بررسی رزومه توسط تیم ماهان شما باید در آزمونی در سطح رزومه ارسالی خود، شرکت کنید. در واقع این آزمون تست تخصص شماست. پس از قبولی در آزمون و تایید توسط متخصصان پایه شما وراد تیم ماهان خواهید شد. البته جوانان کم تجربه با تخصص کمتر پس از ورود وظایف کمتری خواهند داشت . و این ورود به معنی انجام یک پروژه کامل نخواهد بود.

مشاوره و آموزش

همانطور که گفته شد مجموعه ماهان آمادگی پذیرش انواع پروژه های معماری در تمام سطوح را دارد. شما می توانید در پروژه هایی که از حجم بالایی برخوردارند و در سطح اجرایی هستند از متخصصان حرفه ای ما مشاوره بگیرید. آن ها از ابتدا تا تکمیل پروژه همراه شما خواهند بود.

همچنین عزیزان که در رابطه با انجام پروژه معماری با ما همکاری می کنند، نگران موضوع پشتیبانی نباشند زیرا مجموعه ماهان تا زمان تحویل به صورت رایگان همراه آن ها خواهند بود و در همه مراحل مشاوره و پشتبانی گروه ماهان را خواهد داشت.

آموزش یکی دیگر از خدمات مجموعه ماهان است. بطوری که در صورت درخواست شما، این آموزش ها می تواند به صورت کلاس های مجازی و آنلاین برگزار شود همچنین در قالب فیلم نیز در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

انجام پروژه معماری در گرایش های مختلف

انجام پروژه عمرانانجام پروژه متره و برآورد – پروژه معماری فرهنگسرا – انجام پروژه های معماری ماکت هتل و مجتمع تجاری – طراحی معماری سالن تیر اندازی بادی استخر – ساخت ماکت به صورت حرفه ای – شیت بندی با فتوشاپ – انجام پروژه 3d max – انجام پروژه ایتبسانجام پروژه سیفانجام پروژه لومیون – طراحی های دو بعدی و سه بعدی و مشاوره طراحی و انجام پروژه اتوکد – طراحی ساختمان های اداری، سالن ورزشی، آشپزخانه صنعتی رستوران – طراحی و تغییر کاربری کلیه فضاهای فروشگاهی – انجام پروژه رویت Rewitانجام پروژه راینو  Rhinoانجام پروژه فتوشاپ – انجام پروژه با راینو – پروژه با تری دی مکس (3dmax) – طراحی معماری داخلی – طراحی دستی – پروژه ایلوستریتور – رندرینگ – انجام پروژه اسکچاپ sketchupانجام پروژه Abaqusانجام پروژه طراحی صنعتی – دیزاین داخلی و نما – محوطه سازی و فضای سبز – معماری مدرسه موزه و خوابگاه – طراحی انواع پلان – ایده پردازی – انجام پروژه‌های EXCEL + ماکرونويسی در اکسل – انجام پروژه معماری

یک پاسخ بگذارید