انجام پروژه آباکوس Abaqus

 

تیم ماهان با انتخاب و گزینش افراد شایسته و متخصص در انجام پروژه آباکوس سعی دارد تا پروژه های تخصصی، عملی را با بالاترین سطح کیفیت و مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان انجام دهد. ما به تخصص نیروهای فعال ماهان ایمان داریم و کار خود را بر این مبنا شروع کرده ایم که هر پروژه ای در سطح ایران غیر قابل انجام بود، متخصصان ما قادر به انجام آن خواهند داد.

چرا انجام پروژه های آباکوس ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه آباکوس قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه دانشجویی آباکوس

1 – سفارش انجام پروژه آباکوس

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه آباکوس

متخصصان انجام پروژه های دانشجویی آباکوس

ما برای انجام پروژه دانشجویی آباکوس و سایر پروژه ها در رابطه با این نرم افزار در رشته های مکانیک، عمران و دیگر رشته ها که وابسته به این نرم افزار قدرتمند هستند از مهندسان متخصص، مجرب و کار بلدی استفاده کرده ایم که همگی دارای معتبرترین مدارک ارشد و دکترا از سطح بالاترین دانشگاه های کشور می باشند.

متخصصان فعال و با انگیزه ماهان سعی بر این دارند تا تمام فوت و فن کوزه گری خود را در انجام پروژه آباکوس به کار بگیرند. پس پروژه آباکوس خود را به ما بسپارید تا در زمان معین و با قیمتی توافقی به شما تحویل دهیم. همچنین شما در طول پروژه می توانید نظرات خود را آزادانه بیان کنید و از روند کار نیز مطلع باشید.

متخصصان ما برای انجام پروژه دانشجویی آباکوس در مرکز شبیه سازی ماهان گرد هم جمع می شوند. اعضای تیم در هر مرحله با هم مشورت می کنند. به صورت تخصصی روی هر پروژه تمرکز می کنند و همه تجربه و دانش خود را به کار می گیرند.

انجام پروژه abaqus

ارزیابی پروژه آباکوس و اعلام هزینه

انجام پروژه های دانشجویی آباکوس و تمامی پروژه ها در هر زمینه ای در سطوح مختلفی انجام می شود. هر پروژه بسته به حجم کار و مدت زمانی که برای انجام پروژه لازم است از قیمت متفاوتی برخوردار دارد. از همین رو تیم ماهان واحدی را به نام “ارزیابی پروژه” راه اندازی کرده است که پروژه شما را ارزیابی می کند.

انجام پروژه آباکوس و تمامی پروژه ها در هر زمینه ای در سطوح مختلفی انجام می شود. هر پروژه بسته به حجم کار و مدت زمانی که برای انجام پروژه لازم است از قیمت متفاوتی برخوردار دارد. از همین رو تیم ماهان واحدی را به نام “ارزیابی پروژه” راه اندازی کرده است که پروژه شما را ارزیابی می کند.

تیم ارزیابی پس از بررسی پروژه مدت زمان انجام و هزینه آن را به شما اعلام خواهند کرد. البته این هزینه برآورد حدودی تیم ارزیابی می باشد و قیمت کاملا توافقی خواهد بود. از آنجایی که اکثر پروژه های کلاسی هستند هزینه ها بسیار پایین تعیین می شود.

انجام پروژه های آباکوس

پشتیبانی بعد از تحویل انجام پروژه آباکوس

شاید برای شما سوال باشد اگر بعد از تحویل پروژه سوالی داشتیم چکار کنیم؟ یا در اجرا و روند پروژه مشکلی پیش بیاید چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ مجموعه ماهان فکر همه جای کار را کرده است. پس از تحویل پروژه واحد پشتیبانی در خدمت شما خواهد بود.

واحد پشتیبانی تشکیل شده از اعضای متخصصی که تجربه کافی در زمینه انجام پروژه دانشجویی آباکوس دارند. شما پس از تحویل پروژه 48 ساعت زمان دارید تا با تیم پشتیبانی تماس داشته باشید و مشکل خود را اطلاع دهید. این 48 ساعت پشتیبانی بدون هیچ هزینه ای انجام می شد.

واحد پشتیبانی در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. بعد از این 48 ساعت شما همچنان پشتیبانی فنی تیم را خواهید داشت اما باعث برآورد هزینه اندکی خواهد شد. البته درصد کمی امکان دارد که پروژه دارای مشکل فنی باشد و بیشتر سوالات معمولا برای آموزش و کار با پروژه است.

انجام پروژه های آباکوس

سطوح انجام پروژه آباکوس

مجموعه ماهان برای انجام پروژه آباکوس و سایر پروژه ها دو سطح را تعیین کرده است. این دو سطح از نظر کیفیت با هم هیچ تفاوتی ندارند، تنها تفاوت آن ها در عیب یابی پروژه توسط گروه متخصص دیگری است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

سطح اول به این صورت است که پروژه توسط تیم متخصص و کاربلدی انجام می شود و سپس برای عیب یابی، رفع اشکال و ارزیابی به گروه دوم سپرده می شود. گروه متخصص دوم در صورتی که احساس کنند باید تغییری در پروژه ایجاد شود و یا عبی دارد، آن را تصحیح می کنند و پروژه تحویل داده می شود.

در سطح دوم پروژه توسط تیم مهندسان حرفه ای با کیفیت عالی انجام شده و مستقیما به شما تحویل داده می شود. این سطح به این معنی نیست که پروژه کیفیت لازم را نداشته بلکه متخصصان تلاش خود را می کنند که پروژه درست پیاده سازی شود و نیازی به بررسی مجدد نخواهد داشت.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه اباکوس چقدر زمان بر است؟

پروژه های آباکوس بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه ها آباکوس به صورت معمول 8 تا 10 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

آشنایی اولیه با نرم‌افزار ABAQUS

با رشد بی نظیر و چشم گیر علوم مهندسی  در طول دهه های اخیر، استفاده از برنامه های آنالیز کامپیوتری را بیش از قبل ضروری کرده است. توسعه برنامه های شبیه سازی و تحلیل مبتنی بر حل عددی  و سبب شد که کاربران و مهندسان این اجازه و جسارت را به خودشان بدهند. تا ایده های ذهنی خودشان را با کمترین هزینه  پیاده سازی و اعتبار سنجی کنند.

اما انجام این کار جالب و در عین حال دشوار، تنها با استفاده از کمک گرفتن تئوری های سطح بالای علمی غیر ممکن بود که این کار را دانشمندان و محققان در اختیار جامعه و مهندسان قرار دادند. همان طور که می دانید نرم‌افزار ABAQUS(آباکوس) جز قدرتمندترین نرم‌افزارهایی است که ما به شما معرفی خواهیم کرد.

در این نرم افزار حل مسائل به روش اجزای محدود انجام می‌گیرد. آباکوس  به دلیل دسترسی آسان به کتابخانه ها سرشار از انواع المان های کاربردی  و فضایی که باب میل کاربران می باشد و دسترسی آسان به منو ها و زیر منوها  یکی از بهترین و جداب ترین نرم افزار های طراحی  موجود است. این نرم افزار به دلیل پوشش حجم وسیعی از المان ها قابلیت هندسه ای را به کاربر می دهد.

کاربرد نرم افزار آباکوس

از آباکوس می‌توان در حل مسائل مختلفی در حوزه‌های هوافضا، مکانیک، عمران و متالوژی استفاده کرد؛ هم‌چنین با استفاده از این نرم افزار علاوه بر مسائل مکانیک جامدات در تحلیل مسئله های انتقال حرارت انتقال جرم، اکوسیستم و …. نیز کاربرد دارد.

در ابتدا چون آباکوس برای تحلیل مدل‌های پیچیده‌ی غیرخطی طراحی شده، تحلیل‌های خطی مسائل ساده‌ای برای این نرم‌افزار محسوب می‌شوند. نرم افزار آباکوس نیز یک برنامه نویسی منبع باز است که با استفاده از زبان پایتون نوشته شده است و برنامه نویسان می توانند مطابق نیاز خود در آن تغییرات ایجاد کنند.

ساب اسکریپ ‌روتین‌نویسی به زبان برنامه‌نویسی فورترن (Fortran) نیز در فضای آباکوس امکان‌پذیر است. با استفاده از این امکان می‌توان مدل‌های رفتاری جدید، بارگذاری‌ های خاص و مواردی همانند را به آباکوس اضافه کرد.

زمینه های استفاده از نرم افزار آباکوس

از نرم افزار آباکوس در صنایع اتومبیل سازی، ساخت تجهیزات صنعتی و هوافضا به صورت بسیار گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار با زبان پایتون (Python) نوشته شده است به همین خاطر توانایی زیادی در ایجاد تغییرات و مدل سازی را به کاربر می دهد.

همچنین قابلیت سازگاری با سایر نرم افزارهای طراحی و علمی را دارد. ابتدا این نرم افزار با هدف تحلیل و بررسی رفتار فیزیکی غیرخطی مواد ارائه شد و در نتیجه اکنون با نرم افزاری با قابلیت بسیار زیادی در تحلیل بازه گسترده از مواد با رفتار غیرخطی مواجه هستیم.

سایر قابلیت های نرم افزار آباکوس

  • حل مسائل خطی و غیرخطی
  • دارا بودن مدل های رفتاری بسیار زیاد
  • مدل سازی انواع مواد با خواص و رفتار های گوناگون
  • ابزار مدل سازی عمومی و گسترده
  • پشتیبانی از برنامه نویسی منبع باز پایتون برای برنامه نویسی در داخل نرم‌افزار
  • مدل کردن انواع المان ها

ویژگی های مهم نرم افزار آباکوس

 1. محیط کاربرپسند و رابط کاربری زیباکدهای حل کننده دقیق غیرخطی و بسیار قدرتمندقابلیت ایجاد GUIامکان ایجاد کاربری ساب اسکریپ برنامه های زبان فرترن(FORTRAN)

محیطی کاملا قابل درک دوبعدی و سه بعدی

قابلی تحلیل به روش پردازش مجازی

مورد تایید بسیار بالا در جوامع دانشگاهی

قابلیت ارتقا به کمک نرم افزار پایتون (Pyton)

راهنمای نرم افزار

 1. همیشه شروع کار برای مهندسان و محققان و کاربران تازه کار و آکادمیک کمی دشوار بوده است و آن ها باید دسترسی سریع و آسان به اطلاعات، فرمول های حل مسائل و روابط حاکم بر آن ها داشته باشند. مسائل و مشکلات زیادی وجود دارد که این مهندسان نخستین بار در حل آن ها با مشکلاتی روبرو هستند از همین رو نیازمند راهنمایی های زیادی در مدل سازی، استفاده از حل کننده ها و سایر موارد می باشند.نرم افزار آباکوس دارای دیتابیس کاملی از روش های حل، معرفی گام های حل، مثال های متنوع و کاربردی و تئوری ها و روابط ریاضی است که قطعا یکی از بهترین و کامل ترین مرجع های راهنما در این نرم افزار است که به صورت گام به گام به شما آموزش می دهد. دسته بندی دقیق اطلاعات و مجموعه فوق العاده کم نظیر Help این موقعیت را فراهم کرده است تا مبتدیان در مورد نحوه مدل سازی، طریقه استفاده از دستورات و … همراه با افراد خبره و دانشگاهی آموزش ببینند و نیازهای خود را در هر زمینه رفع کنند.انجام پروژه آباکوس توسط افراد منحصر به فرد در این زمینه و با سابقه کاری درخشان صورت می گیرد و تا خبره شدن شما در انجام این سری از پروژه ها همراه شما خواهد بود. شاید روزی شما متخصص انجام پروژه آباکوس در تیم ماهان شدید.

چرا متخصصان ماهان برای انجام پروژه های آباکوس
انجام پروژه آباکوس

اگر به دنبال انجام پروژه آباکوس با کیفیت و حرفه‌ای هستید، تیم ماهان آماده است تا شما را در این زمینه بهترین خدمات را ارائه کند. با تجربه و تخصص ما در زمینه مهندسی عمران و استفاده از نرم‌افزار آباکوس، اطمینان حاصل کنید که پروژه‌ی شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

اگر می‌خواهید انجام پروژه آباکوس خود را به یک تیم متخصص و قابل اعتماد بسپارید، تیم ماهان آماده است تا شما را در این مسیر همراهی کند. با ما همراه شوید و از تخصص و تجربه ما در زمینه آباکوس بهره‌برداری کنید. با تیم ماهان، بهترین نتیجه در پروژه‌های آباکوس خود را تجربه کنید.

تیم ماهان با داشتن تیمی متخصص و با استفاده از آخرین نسخه نرم‌افزار آباکوس، قادر است با دقت و دانش فنی مورد نیاز، پروژه‌های آباکوس شما را به اتمام برساند. ما با استفاده از قابلیت‌ها و ابزارهای قدرتمند نرم‌افزار آباکوس، به شما کمک می‌کنیم تا به تحلیل و شبیه‌سازی دقیقی از سازه‌ها و سیستم‌های مختلف بپردازید.

تیم ماهان با تمرکز بر کیفیت و دقت، انجام پروژه دانشجویی آباکوس را با استفاده از روش‌های مهندسی پیشرفته و استانداردهای بین‌المللی انجام می‌دهد. ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای، همواره در صدد بهبود روش‌های کاری و به روز رسانی دانش ما در زمینه آباکوس هستیم تا بهترین نتیجه را برای پروژه‌های شما ارائه دهیم.

 

 

انجام پروژه های آباکوس

انجام پروژه های دانشجویی آباکوس

تیم ماهان با افتخار خدمات انجام پروژه‌های دانشجویی در حوزه آباکوس را ارائه می‌دهد. اگر شما دانشجویی هستید که نیاز به انجام پروژه‌های مربوط به آباکوس دارید، ما آماده همکاری با شما هستیم.

تیم ماهان در انجام پروژه‌های دانشجویی آباکوس، با توجه به نیازها و مشخصات پروژه شما، به شما راهنمایی و مشاوره می‌دهد. ما با توجه به هدف و محدودیت‌های پروژه، از روش‌های مهندسی مناسب استفاده می‌کنیم و به شما در انتخاب روش‌های صحیح و بهینه کمک می‌کنیم.

هزینه انجام پروژه آباکوس در ماهان چقدر است؟

هزینه انجام پروژه آباکوس در ماهان بستگی به موارد مختلفی دارد. هزینه انجام پروژه بر اساس مشخصات و پیچیدگی کار متغیر است. این موارد شامل ابعاد پروژه، نوع تحلیل مورد نیاز، سطح پیچیدگی مسئله، تعداد و نوع مدل‌ها و سازه‌های مورد بررسی، مدت زمان مورد نیاز برای انجام پروژه و سایر عوامل مرتبط است.

همچنین هزینه انجام پروژه های آباکوس معمولاً با توجه به زمان مورد نیاز برای انجام پروژه تعیین می‌شود. پروژه‌هایی که زمان انجام کوتاه‌تری دارند ممکن است هزینه بیشتری نیاز داشته باشند نسبت به پروژه‌هایی که زمان انجام بیشتری را در بر می‌گیرند.

علاوه بر این هزینه پروژه بر اساس تخصص و تجربه مورد نیاز برای انجام آن تعیین می‌شود. پروژه‌هایی که نیاز به تخصص و تجربه بیشتری در زمینه آباکوس دارند، ممکن است با هزینه بیشتری همراه باشند.

مزایای همکاری با ماهان در انجام پروژه های دانشجویی آباکوس

همکاری با تیم ماهان در انجام پروژه‌های دانشجویی آباکوس دارای مزایای زیادی است که شامل:

 • تخصص و تجربه
 • روش‌های مهندسی صحیح
 • دقت و کیفیت بالا
 • زمانبندی مناسب
 • پشتیبانی فنی
 • مشاوره رایگان
 • مهارت در ارتباط

این مزایا تنها چند مورد از مزایای همکاری با تیم ماهان در انجام پروژه‌های دانشجویی آباکوس هستند. با همکاری با تیم ماهان، می‌توانید از تخصص و تجربه ما بهره‌برداری کنید و پروژه‌های دانشجویی خود رابا کیفیت و بهره‌وری بیشتری انجام دهید.

سفارش و انجام پروژه آباکوس با آموزش کامل

اگر شما تمایل دارید پروژه‌ای در زمینه آباکوس با آموزش کامل سفارش دهید، می‌توانید از خدمات ما بهره‌برده و از تخصص و تجربه تیم ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

تیم ماهان می‌تواند به شما آموزش کاملی در زمینه استفاده از نرم‌افزار آباکوس بدهد. این آموزش شامل مباحث اصولی و پیشرفته آباکوس، استفاده از ابزارها و قابلیت‌های مختلف آباکوس، روش‌های تحلیل و شبیه‌سازی مورد نیاز برای تبلیغات و سایر موارد مرتبط است.

تیم ما هرآنچه که درباره پروژه و نکات الزامی نیاز دارید به شما آموزش می دهد تا با خیالی آسوده به ارائه پروژه‌تان بپردازید.

تضمین پشتیبانی پس از تحویل پروژه

تضمین پشتیبانی پس از تحویل و انجام پروژه آباکوس یکی از مهمترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود. تیم ماهان اهمیت بالایی را برای ارائه پشتیبانی مستمر و کیفیت بالای خدمات پس از تحویل پروژه قائل است و آمادگی خود را برای ارائه این پشتیبانی به شما اعلام می‌کند.

تضمین پشتیبانی پس از تحویل پروژه شامل موارد زیر است:

 • پاسخگویی سریع
 • رفع اشکالات و بهبودها
 • آموزش و راهنمایی
 • ارتقاء و به‌روزرسانی

تیم ماهان پاسخگویی به نیازها و درخواست‌های شما را با سرعت و کیفیت بالا در نظر گرفته و تلاش می‌کند تا اطمینان حاصل کند که پروژه شما با بهترین عملکرد و کیفیت تحویل داده شده و در صورت نیاز، همچنان مورد حمایت و پشتیبانی قرار می‌گیرد.

 

انجام پروژه آباکوس در گرایش های مختلف

یک پاسخ بگذارید