انجام پروژه اکسل

 

انجام پروژه اکسل خود را به ما واگذار کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن باکیفیت ترین پروژه اکسل را از ما دریافت کنید .

با کیفیت ترین پروژه های اکسل را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه اکسل ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه اکسل قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه اکسل

1 – سفارش انجام پروژه اکسل

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه اکسل

متخصصان انجام پروژه اکسل

کادر مجرب سایت ماهان انجام اکسل را اعم از شیت بندی، فرمول نویسی، انجام محاسبات، ایجاد فرم جهت ورود اطلاعات و هرگونه سفارشی در زمینه کار انجام پروژه اکسل داشته باشید با کیفیت بسیار عالی و پشتیبانی پس از تحویل پروژه انجام میدهد . اگر می خواهید از خدمات ما بهره مند شوید هم اکنون روی کلید ثبت سفارش کلیک کنید.

ما در مجموعه ماهان با همکاری بهترین ها و باتجربه ترین ها دست به دست هم داده ایم تا رضایت و اعتماد شما عزیزان را در هر حوزه کسب کرده و بتوانیم فضایی مورد اطمینان را بسازیم. این که تیم ما توانسته در فضای اینترنت چنین سطح اعتمادی را از سوی شما عزیزان دریافت کند برای ما موفقیت خواهد بود.

انجام پروژه های اکسل

چرا انجام پروژه اکسل خود را به ماهان واگذار کنیم؟

سایت ماهان در زمینه انجام اکسل و پروژه های اکسل از محققانی با تجربه ای بیش از 10 سال استفاده میکند که این توانایی را دارند تا در کوتاهترین زمان ممکن پروژه اکسل شما را با بهترین کیفیت به سرانجام برسانند.

اما مهم ترین مسئله در انجام هر پروژه ای پشتیبانی پروژه پس از تحویل کار می باشد. ما در کنار ارائه مناسبترین قیمت پشتیبانی کامل پس از تحویل پروژه را به شما ارائه خواهیم کرد تا هیچ نگرانی از بابت کار نداشته باشید.

اگر می خواهید از خدمات حرفه ای سایت ما در زمینه انجام پروژه اکسل بهره مند شوید هم اکنون سفارش خود را برای ما ثبت کنید.

انجام اکسل

قیمت پروژه های اکسل در چه رنجی است؟

قیمت پروژه های اکسل تابعی از مشخصات پروژه شما و درخواست شما می باشد. برای تعیین قیمت عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار هستند از جمله حجم کار که قرار است چه تعداد داده در نرم افزار کار شود یا اینکه چه فرمول هایی در نرم افزار استفاده شود و بسیاری عوامل دیگر در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند.

برای تعیین قیمت پروژه خود ابتدا پروژه را از طریق فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان در خواست شما را بررسی کنند و قیمت را به شما اعلام کنند.

اگر می خواهید از قیمت انجام پروژه اکسل خود در کمتر از یک ساعت مطلع شوید همین الان در خواست خود را برای ما ثبت کنید.

انجام پروژه اکسل

ویژگی سایت ماهان در بخش پشتیبانی پروژه های اکسل

مهم ترین فاکتور انجام هر پروژه ای بحث پشتیبانی از پروژه ها می باشد. به دلایل مختلفی هر پروژه ممکن است نیازمند تغییراتی باشد از قبیل تغییراتی که استاد اعمال خواهد کرد یا اینکه کارفرما پس از اتمام کار تمایل دارد بخش هایی از پروژه را تغییر دهد.

در هر صورت به دلایل گوناگونی ممکن است هر پروژه ای نیازمند تغییرات باشد که این امر در سایت ما به خوب اتفاق می افتد و پس از تحویل پروژه تمام تغییراتی که مد نظر شما باشد اعمال خواهد شد تا رضایت شما حاصل گردد.

وجه تمایز ما پشتیبانی قوی از پروژه هاست.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه اکسل چقدر زمان بر است؟

پروژه های اکسل بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه ها اکسل به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

برخی از قابلیت های نرم افزار اکسل

اکسل از جمله کاربردی ترین مجموعه نرم افزارهای Microsoft Office می باشد، اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند، فرمول نویسی کند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد و یا محدودیت های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت های بیشمار نرم افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آنها، بکارگیری این نرم افزار را در حوزه ی کارهای مهندسی ، اداری ، مالی ، پروژه های آماری نظیر انجام پروژه maxqda و … به امری اجتناب ناپذیر تبدیل نموده است .

اکسل میتواند برای امور بسیار ساده مانند لیست کردن خرید های روزانه شخصی و یا اموری پیچیده مانند تهیه داشبوردهای مدیریتی مورد استفاده باشد که می تواند برای انجام پروژه مدیریت نیز بسیار کاربردی باشد . علاوه بر تمام قابلیت هایی که در اکسل قرارداده شده (مانند رسم نمودارها، فرمول نویسی، تهیه بانک داده، داشبوردها و….) اکسل میتواند با استفاده از کد نویسی VBA تبدیل به یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای تحیل داده ها و گزارش گیری شود .

کاربرد نرم افزار اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها مانند پروژه های آماری از قیبل انجام اکسس ، فرمول نویسی، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، ملموس است. به عنوان مثال در کارهای مهندسی می توان به کاربرد هایی از قبیل تهیه ی فرمول شیت ها، چک لیست ها و نوشتن نرم افزار های مختلف برای امور طراحی، تحلیل و گزارش گیری اشاره نمود .

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ داده شود؟

پس از اینکه در خواست پروژه خود را برای ما ثبت کنید در کمتر از یک ساعت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد و قیمت پروژه را به شما اعلام خواهیم کرد و می توانید از روند انجام پروژه اکسل خود مطلع شوید .

اگر برای پروژه خود عجله دارید قطعا به بهترین سایت مراجعه کردید و ما میتوانیم انجام اکسل شما را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهیم و با خیالی آسوده از حیث کیفیت و سرعت عمل پروژه را از ما تحویل بگیرید .

همین امروز باید پروژه اکسل خود را آماده کنید؟ نگران نباشید فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید و پروژه را کامل از ما تحویل بگیرید .

در ماهان با چه کسانی کار می کنید؟

ما در ماهان افرادی را انتخاب می کنیم که در کنار تخصص ویژه در این زمینه از تجربه کافی هم برخوردار باشند تا در شرایط غیر معقول از فوت کوزه گری خود بهره ببرند. متخصصان ما دانش آموختگان بهترین دانشگاه های سطح کشور هستند و همگی مدارک معتبر ارشد و دکترا را به دوش می کشند.

این مهندسان و متخصصان توانا در هر پروژه ای موظف اند با یکدیگر مشورت کنند . و تمامی مباحث نظر خود را اعلام کنند و در نهایت بهترین  مناسب ترین تصمیم را برای کار ارائه دهند. این کار به این دلیل است که افراد در موضوعات مختلف دیدگاه های متفاوتی دارند.

به مجموعه ماهان می توان به عنوان یک مجموعه کارآفرین نیز نگاه کرد. ما از جوانانی که تازه پا به عرصه کار گذاشته اند ، دعوت می کنیم تا در مجموعه ماهان همکاری کنند . تا به تجربه و تخصص لازم دست پیدا کنند. در هر پروژه افراد پایه تر به آن ها کمک می کنند تا به درجه ای برسند که بتواند یک پروژه را مدیریت کنند.

تضمین کیفیت به سبک ماهان

هر مجموعه ای در درجه اول نیاز به اعتماد مشتریان دارد مخصوصا اگر این مجموعه در فضای اینترنت کار کند . شما هیچ آدرس دقیقی از آن نخواهید داشت و اعتماد شما حالت صفر و یک دارد. ما در این مجموعه سعی داریم تا بهترین خدمات را برای به دست گرفتن اعتماد شما ارائه دهیم.

وقتی شما انجام پروژه اکسل خود را به مجموعه ماهان سپردید دیگران نگران نباشید. شما می توانید به صورت مداوم در هرمرحله از پروژه با کارشناسان و متخصصان ما در تماس باشید . و از مراحل انجام پروژه مطلع شوید. هرجا نیاز به تغییر داشت نظر خود را اعلام کنید.

پس از دریافت پروژه اگر رضایت کامل را از آن نداشتید ماهان موظف است پروژه را به گروه دیگری واگذار کند. پس از تلاش گروه دوم اگر باز هم رضایت شما حاصل نشد مبلغ پرداختی شما بدون کسری بازگردانده خواهد شد. ما اطمینان می دهیم که این اتفاق هیچگاه رخ نخواهد داد و فقط برای اعتماد و رضایت شما عزیزان است.

مشاوره و آموزش

از آنجایی که ما از تمام توان خود و متخصصان مجموعه برای ارائه خدمات استفاده می کنیم ، بخشی از وقت و هزینه خود را صرف مشاوره و آموزش کرده و قدمی تازه در این راستا برداشته ایم. به دلیل درجه یک بودن متخصصان تیم ، ما این فرصت را از دست نداده ایم و تصمیم شد تا از این تخصص و تجربه نهایت استفاده را ببریم.

در پروژه هایی که از حجم بالایی بخوردارند و باید چند نفر کنار هم با مشورت تصمیم بگیرند ، تیم ماهان آماده بوده تا به عنوان مشاور در کنار شما دوستان باشد. یا اگر نمی توانید موضوع یک پروژه را انتخاب کنید و سردر گم هستید ما در کنار شما خواهیم بود.

مجموعه ما آماده است تا در حوزه مربوط به انجام پروژه اکسل هر کدام از قسمت ها را اعم از فرمول نویسی ، ماکروها ، برنامه نویسی و … را به شما عزیزان آموزش دهد. این آموزش می تواند به صورت مجازی شکل بگیرد یا اینکه در صورت درخواست برای شما فیلم آموزشی تهیه کنیم.

چگونه ماهانی شویم

مجموعه ماهان از تمامی متخصصان در انجام پروژه اکسل و سایر رشته ها دعوت به همکاری در انجام پروژه می نماید. به این ترتیب که شما پس از ثبت نام در سایت به عنوان متخصص وارد مجموعه می شوید و می توانید با ما کار کنید .

پس از ثبت نام و ارسال رزومه و توضیحات شفاف باید منتظر بمانید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. پس از هماهنگی با پشتیبانی ماهان آزمونی در سطح رزومه ارسالیتان برای شما تهیه خواهد شد و شما باید از فیلتر سخت مدیران مجموعه گذر کنید.

کسی که از این فیلترها رد شود باید متخصص واقعی باشد پس مطمعنا مورد خوبی برای همکاری با مجموعه ما خواهد بود. در ضمن افرادی هستند که تخصص لازم را داشته اما تجربه کافی در زمینه انجام پروژه اکسل ندارند که باز هم این افراد مد نظر ما خواهد بود.

تخفیفات ماهان

در رابطه با هزینه های انجام پروژه اکسل و سایر پروژه ها باید بگوییم که اگر سایت ما را دنبال کنید از تخفیفاتی که ماهانه برای شما عزیزان قرار می هیم ، مطلع خواهید شد.

ما در پرداخت هزینه ها برای پروژه های با حجم بالا که زمان طولانی را احتیاج دارند ، پرداخت ها در چند نوبت قرار داده ایم و در صورت دلخواه می توانید از این فرصت استفاده کنید. برای سایر پروژه ها هم در صورت تماس با پشتیبانی و شرح احوال خود می توانید از خدمات ویژه و طلایی ما استفاده کنید.

خدمات ماهان در حوزه نرم افزار اکسل

در مجموع خدمات ماهان شامل واحد پشتیبانی و ارزیابی ، مشاوره و آموزش ، تخفیفات ، پرداخت هزینه ها در خدمات ترجمه و انجام انواع پروژه ها می شود. شما با توجه به نیاز خود می توانید از هر یک از این خدمات استفاه کنید.

ما برای پیشرفت روز به روز این مجموعه و برداشتن قدم های بزرگ تر و ساختن آینده ای پربار تر به اعتماد و اطمینان شما عزیزان و همچنین حمایت هر روز شما نیازمندیم.

پس با خاطری آسوده انجام پروژه اکسل خود را به مجموعه ماهان بسپارید. برای یکبار امتحان کنید تا ما در پاسخ اعتماد شما بهترین خدمات را ارائه دهیم.

سخن آخر

با سپاس که تا اینجا همراه ما بودید و بسیار خشنودیم که توانسته ایم قدمی در پیشرفت و آینده سازی کشور عزیزمان برداریم. ما با کارآفرینی در این مجموعه سعی داریم تا محیطی را فراهم آوریم که جوانان پرتلاش این مرز و بوم بتوانند با شرایطی عالی که لایق آن هستند به کار بپردازند و در راهی قدم بگذارند که برای آن تلاش کرده و زحمت کشیده اند.

انجام پروژه اکسل در گرایش های مختلف

یک پاسخ بگذارید