انجام پروژه کامسول

 

انجام پروژه کامسول توسط تیم فوق حرفه ای ماهان همراه با سه شرط کیفیت، پشتیبانی و تضمین قیمت.

با کیفیت ترین پروژه های کامسول را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه کامسول ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه کامسول قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه کامسول

1 – سفارش انجام پروژه کامسول

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه کامسول

انجام پروژه کامسول همراه با تیم ماهان

ما برای انجام پروژه کامسول تیمی را گرد هم آورده ایم که توانایی های آنها در درجه اول برای ما اثبات شده است و کار خود را بر پایه سه اصل کیفیت، پشتیبانی و تضمین قیمت بنا کرده ایم. از ابتدا که شما پروژه خود را به ما میسپارید هر کدام از سه اصل تیم ماهان نقض شود این مسئولیت بر عهده تیم ما خواهد بود.

حال میتوانید پروژه کامسول خود را با ثبت نام به تیم متخصص ماهان بسپارید تا در اولین و کوتاه ترین فرصت به شما ارائه دهیم.

انجام پروژه های کامسول

تضمین کیفیت پروژه کامسول

تیم ما تمام تلاش خود را به کار میگیرد تا انجام پروژه کامسول و سایر محصولات به بالاترین کیفیت انجام شود و تضمین کیفیت تا اینجای کار برای 99 درصد پروژه های تیم ماهان رقم خورده است. این درصد از تضمین کیفیت ابتدا تشکر ویژه دارد از شما همراهان گرامی که نتیجه اعتماد شما به تیم ما است و دوم تشکر از متخصصان ما که تمام مهارت خود در انجام این پروژه ها به کار میگیرند.

ما برای این تضمین کیفیت راهکاری را برای شما عزیزان سنجیده ایم تا بتوانیم اعتماد شما را به تیم ماهان جلب کنیم. به این صورت که اگر پس از انجام پروژه کامسول، خواسته شما برآروده نشده بود و تیم پشتیبانی ماهان این عدم تطابق را تایید کردند مبلغ پرداختی به شما بازدگردانده خواهد شد.

تیم ماهان تمام انرژی خود را صرف کرده است تا به بالاترین قله موفقیت برسد و امیدواریم تا ایجای کار توانسته باشیم اعتماد شما را تا حدودی جلب کرده باشیم.

انجام پروژه های کامسول

انتخاب بهترین متخصص برای انجام پروژه کامسول

از آنجایی انجام پروژه کامسول و هر پروژه ای با هر نرم افزاری کار ساده ای نبوده و نیازمند متخصص همان مبحث است، ما کسانی را انتخاب می کنیم که دارای مهارت بیش از حد انتظار ما و شما بوده و تسلط کامل به موضوع و نرم افزار را داشته باشد، به زبانه عامیانه یعنی “مبحث را قورت داده باشد”.

تیم ماهان در انتخاب بهترین متخصص های خود ظرافت بالایی را به خرج داده است، هر کدام از افراد تیم ماهان در معتبرترین دانشگاه های ایران تحصیل کرده اند و در انواع پروژه های دانشگاهی و خارج از دانشگاه و در محیط کار شرکت داشته اند و این شرکت در پرژوه های کاری اصلی مهم برای تیم ماهان است زیرا باعث می شود تا متخصص انتخابی ما محیطی جز فضای دانشگاه را درک کرده باشد.

انتخاب این متخصصان سخت ترین مرحله کار است. امروزه در اطراف ما هستند کسانی که مدرک دانشگاهی دارند اما نمی توان کاری را به آن ها سپرد زیرا اطلاعات آن ها فقط در حد تئوری بوده و هنوز فضای کاری را لمس نکرده اند و تعدادی از آن ها در دانشگاه های معتبری تحصیل کرده و نمره های عالی هم در کارنامه خود ثبت کرده اند اما آن ها هیچکدام به معنی تخصص آن ها نخواهد بود. پس در وهله اول انتخاب متخصص برای انجام پروژه کامسول و سایر پروژه ها تجربه آنها است.

انجام پروژه کامسول

قیمت ایده آل جهت اجرای پروژه کامسول

وقتی با تیم ماهان کار می کنید نیازی ندارید که نگران هزینه انجام پروژه کامسول یا سایر پروژه ها باشید. زیرا ما سعی می کنیم قیمت هایی را در نظر بگیریم که پرداخت آن ها برای شما دشوار نباشد اما از آنجایی که عده ای امکان پرداخت همین مبلغ را هم نداشته باشند ما دو راه کار برای شما ارائه داده ایم.

راه کار اول اینکه شما می توانید در هنگام ثبت پروژه تمام مبلغ را پرداخت نکنید. به عنوان مثال 50 درصد مبلغ را در ابتدا و 50 درصد مبلغ را بعد از اتمام پروژه بپردازید. این درصد میتواند متفاوت باید. ملا 70 درصد ابتدا و 30 در درصد در پایان. اما مبلغ پرداختی در ابتدا نمی تواند از 50 درصد کمتر باشد و این فقط برای زحمت است که متخصصان ما بابت انجام پروژه دارند.

و اما راهکار دوم این است که پروژه شما در سطحی انجام شود که توان پرداخت مبلغ آن را دارید. همانطور که قبلا گفته شد انجام پروژه شما در دو سطح انجام میشود. ابتدا توسط تیم متخصص در مرحله اول، پروژه کامسول شما انجام می شود و سپس برای تست به گروهی دیگر تحویل داده می شود. در مرحله تست اشکالات پروژه به تیم مرحله اول گفته می شود و پروژه شما مجددا مورد بررسی قرار می گیرد که پروژه در سطح عالی است. ولی پروژه در سطح معمولی مرحله تست را ندارد و پروژه بعد از انجام مستقیما به شما تحویل داده می شود. مرحله معمولی به این معنی نیست که محصول نهایی کیفیت لازم را ندارد بلکه فقط راهکاری برای ارائه خدمات بیشتر به شما عزیزان است. ما برای اثبات خود هیچگاه محصولی با کیفیت پایین به مشتریان ارائه نخواهیم داد.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه کامسول چقدر زمان بر است؟

پروژه های کامسول بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های کامسول به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

پشتیبانی بعد از تحویل

ما برای جلب اطمینان شما عزیزان و مشتریان گرامی واحدی را به نام پشتیبانی از محصولات ارائه شده قرار داده ایم. کار این واحد به این صورت است که بعد از انجام پروژه کامسول و تحویل به شما در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال در رابطه با این محصول شما را کمک می کنند. این پشتیبانی از پروژه ها تا 48 ساعت پایدار است و در صورت نیاز شما به زمان بیشتر واحد پشتیبانی این امکان را برای شما فراهم می کنند.

البته لازم به ذکر است که بروز مشکلات در انجام پروژه ها تقریبا صفر است زیرا پروژه شما توسط دو مرحله بررسی ی شود. مرحله اول متخصصان حرفه ای تیم ماهان اقدام به انجام پروژه کامسول شما می کنند و وقتی پروژه به پایان رسید جهت تست به گروهی دیگر واگذار می شود. در مرحله دوم که تست انجام شد اشکالات و کمی و کاستی های پروژه به تیم مرحله اول گزارش می شود و تیم متخصص ماهان آن ها رفع خواهند کرد. به این ترتیب وقتی پروژه به دست شما می رسد کاملا بی نقص خواهد بود.

اما تیم ماهان امکان این خطا را حتی به مقدار ناچیز و یک درصدی پیش بینی کرده و این واحد پشتیبانی را وظف کرده است تا از به وجود آمدن هر گونه خطا و اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری کند.

سایت ماهان برای رفاه حال شما عزیزان خدمات مشاوره تلفنی نیز برای شما در نظر گرفته تا تمام نیاز های شما پاسخ داده شود و هیچ مشکلی برای پروژه خود نداشته باشید.

تاریخچه نرم افزار کامسول

در سال 1986، یک دکتر به نام اسوانت لیت مارک که در زمینه علوم کامپیوتری و آنالیز عددی در موسسه ای سلطنتی به نام فناوری استکهلم سوئد بود، همراه با دو نفر از دوستان و هم دانشگاهی های خود به نام های سعید زهرایی و فرهاد سعیدی شروع به انجام پروژه ها و سفارش های برنامه نویسی کردند. پس از مدتی که کار آنها رونق گرفت تصمیم گرفتند تا شرکتی برای بازاریابی و فروش محصولات خود در زمینه آنالیز عددی تاسیس کنند. محصولات آنها باعث جلب توجه شرکتی آمریکایی به نام MathWork که دارای امتیاز MATLAB بود، شد و همین امر سبب رشد، توسعه و شکوفایی شرکت تازه تاسیس آنها گردید.

 

بعدها که سعید زهرایی از گروه جدا شد، سعیدی و اسوانت تصمیم گرفتند تا تمام سرمایه خود را برای توسعه محصولی نرم افزاری به نام FEMLAB به کار بگیرند. خوشبختانه سرمایه گذاری روی این طرح بسیار با موفقیت روبرو شد و توانست جایگاه ویژه ای در میان بقیه نرم افزارهای حل عددی پیدا کند. در حال حاضر شرکت اصلی آن ها در شهر استکهلم سوئد قرار دارد و در کشورهایی همچون هند و آمریکا دارای نمایندگی فروش فعال دارند و در حال توسعه سازی نیز هستند.

 

در سال 2005 تصمیم گرفته شد تا نام FEMLAB به COMSOL Multiphysics (کامسول) تغییر داده شود. امروزه کاربرد این نرم افزار به سرعت در حال افزایش است و همچنین در آزمایشگاه دانشگاه های معتبر دنیا مورد استفاد قرار میگیرد.

 

با نرم افزار کامسول مولتی فیزیکس آشنا شوید

این نرم افزار یک مجموعه کاملا شبیه سازی شده است که قادر است معادلات دیفرانسیل سیستم های غیرخطی را به وسیله مشتق های جزئی به روش FEM (روش اجزاء محدود) در فضاهای یک بعدی، دو بعدی و سه بعدی حل کند. شما همچنین می تواند از در حل مشکلات فرمول های ریاضی و فیزیک از این نرم افزار استفاده کنید.

نرم افزار کامسول مولتی فیزیکس میتواند شبیه سازی و طراحی پروژه های مهندسی مانند مکانیک، علوم زمین، برق، فیزیک، شیمی، کوانتوم و نجوم را انجام دهد. برای راحتی کار در عملیات شبیه سازی شما می توانید در حین شبیه سازی با نرم افزارهایی مانند اکسل، متلب، اتوکد، سالیدورک، رویت، کتیا، سالید اج و اینونتور ارتباط برقرار کنید که در ابتدای نصب نرم افزار ماژول ها و افزونه های مورد نیاز آنها بطور خودکار بارگذاری و نصب میشوند.

 

این نرم افزار شامل 6 ماژول مهم است که تقسیم می شوند به Electrical، Mechanical، Fluid، Chemical، Multipurpose و Interfacing. ما برای انجام پروژه کامسول از متخصصانی استفاده کرده ایم که مطمعن هستیم به این 6 ماژول تسلط کامل داشته و پروژه شما در هر سطح باشد آنها توانایی لازم برای انجام آن در بالاترین سطح ممکن را دارند.

قابلیت های نرم افزار کامسول

حل کردن معادلات دیفرانسیل سیستم های غیر خطی با استفاده از مشتق های جزدی

این نرم افزار را می توان بر روی سیستم عامل های ویندوز ، مک ، لینوکس و … نصب کرد.

مهمتریت قابلیتی که نرم افزار کامسول دارد قابلیت چند فیزیکی آن است که کاربر میتواند چند محیط کاری را با هم بررسی کند و بین آنها ارتباط بر قرار کند.

با استفاده از کامسول کاربر میتواند هندسه های ساده و پیچیده را طراحی کند.

ماژول های مختلفی وجود دارد که با ان می تان مدل سازی و شبیه سازی کرد.

آشنایی با محیط کامسول

این نرم افزار بسیار محیط قدرتمندی دارد و برای شاخه های مختلف فیزیک مثل فیزیک پزشکی ،هسته ای و فتونی، رشته های شیمی و برق مناسب می باشد.از اونجایی که اساس کار کردن با این نرم افزار المان محدود می باشد اما شما نیاز به تسلط داشتن به المان محدود را ندارید و روش های کار کردن بدون المان محدود هم موجود می باشد.به جرعت می توان گفت که برنامه کنسول تمام مباحث فیزیک را در بر دارد در این بخش با مختصر محیط کار برنامه کنسول آشنا می شوید.هنگامی که نرم افزار کامسول را اجرا می کنید با محیط آن روبرو می شوید که با کلیک کردن بر روی گزینه file   >  new  >  new project    را اجرا می کنیم در این صفحه شما می تونید بر اساس طرحی که می خواهید طراحی کنید یک بعدی باشد یا دو بعدی با … مدل طراحی خود را انتخاب کنید.بعد از انتخاب یک مدل  صفحه ای باز می شود که شما انواع فیزیک ها را دارید مانند قسمت شیمی، برق، مکانیک و انواع فیزیک های الکترونیک، مخابرات و…سپس از انتخاب مدل مورد نظر  down  را میزنیم وارد محیط  کامسول  می شویم.در این صفحه سر برگ های   home , definitionاین سربرگ شامل متغیرهای مختلفی می باشد که شما می توانید از این متغیرها انواع مختلفی را تعریف کنید و یا این که  movin mesh ها را برای آن طرحی که مد نظر دارید انجام دهید  . بعد به قسمت  geometry  می رویم که مهم ترین قسمت برای طراحی المان شما می باشد.در سر برگ دوم هم می توانیم انواع فانکشن ها را تعریف کنیم.

سربرگ سوم هم می توانیم تمام عبارت ها را هم از نوار ابزار بالا و هم از نوار ابزار پایین اضافه کنیم.

 

در سر برگ چهارم هنگامی که  add material  را بزنیم انواع مواد که در کتاب خانه کامسول موجود است را می توانید ببینید.

 

در اینجا به بخش مختصری از محیط کاربری کامسول اشاره کرده ایم برای مطالعه بیشتر می توانید فیلم اموزشی را از سایت های معتبر تهیه و استفاده کنید.

 

با تشکر از همراهی شما عزیزان. تیم ماهان سعی دارد تا بهترین محصول را در رابطه با انجام پروژه کامسول به شما ارائه دهد.

انجام پروژه کامسول در گرایش های مختلف

معادلات حاکم – خواص مغناطیسی مواد – سیستم های میکرومکانیکی – انجام پروژه راهسازیانجام پروژه phpانجام پروژه ایتبس – مدل سازی هیدرولیکی – انجام پروژه سیف – فرآیندهای لایه نشانی – انجام پروژه برنامه نویسیانجام پروژه گمزانجام پروژه اتوکدانجام پروژه متره – ماژول های اپتیک موجی – ماژول پلاسما – انجام پروژه متلبانجام پروژه سی شارپ – همکاری انجام پروژه – شبیه سازی هندسی در فلوتری دی – باتری ها و پیل های سوختی – ماژول نیمه هادی- اپتوالکترونیک – انجام پروژه فولادانجام پروژه شیمی

یک پاسخ بگذارید