انجام پروژه گمز

 

انجام پروژه گمز توسط تیم حرفه ای ماهان در کمترین زمان با قیمتی توافقی و تضمین کیفیت

با کیفیت ترین پروژه های گمز را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه گمز ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه گمز قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه گمز

1 – سفارش انجام پروژه گمز

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه گمز

انجام پروژه گمز – GAMS

تیم ماهان در راستای اهداف خود از افراد متخصصی برای انجام پروژه گمز بهره می برد. گروه متخصصان مجرب و حرفه ای ماهان از مهندسان و دانش آموختگانی تشکیل شده اند که فارغ التحصیل از بهترین و سطح بالاترین دانشگاه های ایران می باشند.

تیم ماهان آمادگی کامل خود را برای پذیرش انجام پروژه GAMS در هر سطح پروژه کلاسی، پروژه پایان ترم و پروژه های اجرایی اعلام می کند. این پروژه ها مربوط به رشته های مهندسی صنایع، مهندسی برق، اقتصاد و مدیریت برای شما همراهان گرامی پیاده سازی می شود.

از آنجا که متخصصان پایه و کاربلد ماهان فعالیت خود را در زمینه انجام پروژه گمز طی زمان زیادی است که شروع کرده اند، شما دیگر نگران پایان کار نخواهید بود زیرا متخصصان ما از تجربه کافی برخوردار بوده و در تمام پروژه هایی که نام برده شد رزومه بسیار عالی دارند

انجام پروژه های گمز

کیفیت پروژه گمز

همانطور که گفته شد متخصصان و مهندسان ماهان از تجربه کافی در انجام پروژه گمز برخوردار است. به این ترتیب پروژه های شما در هر سطحی باشد و در رابطه با هر رشته ای متخصصان ما مشکلی در انجام آن نخواهند داشت.

تجربه همیشه کیفیت کار را تضمین می کند. اینکه شما با گروهی کار کنید که از همه نظر در سطح عالی باشند یعنی ضمانت. متخصصان ماهان با چندین سال تجربه در انجام پروژه GAMS و داشتن ده ها استاد و متخصص در هر زمینه بهترین پروژه را به شما تحویل خواهد داد.

کار حرفه ای و پشتیبانی همیشگی تیم ماهان، نتیجتا باعث شده شما دوستان و همراهان همیشگی تا اینجای کار پشتیبان و حمایت گر ما باشید. با پشتوانه شما عزیزان و متخصصان حرفه ای و کاربلد تیم ماهان حیطه کاری ما در حال افزایش است کنید.

انجام پروژه های گمز

مدت زمان انجام پروژه گمز

اول باید این نکته را ذکر کنیم که ارسال پروژه در ماهان کاملا رایگان است و شما برای ارزیابی آن توسط تخصصان ما هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و در صورت مشکل فنی یا تئوریک در پروژه متخصصان ما شما را راهنمایی کرده و به عنوان مشاور عمل خواهند کرد.

مرحله دوم این است که زمانی که پروژه شما توسط تیم ماهان ارزیابی شد و مورد تایید قرار گرفت، توسط تیم پشتیبانی به شما اطلاع رسانی خواهد شد و تیم ماهان آمادگی خود، مبلغ پرداختی و مدت زمان لازم را برای انجام پروژه گمز به شما اعلام می کنند.

در مرحله دوم نوبت شماست که با شرایط تیم ماهان اعم از هزینه و زمان مورد نیاز اعلام آمادگی کنید. اگر مبلغ پیشنهادی برای شما بالا بود می توانید پروژه را با قیمت کمتر در سطح پایین تری تحویل بگیرید که در بخش آموزش به آن اشاره خواهد شد

انجام پروژه گمز

پشتیبانی 24 ساعته

ماهان در راستای ارائه خدمات خود در رابطه با انجام پروژه GAMS به شما همراهان عزیز، واحدی را جهت پشتیبانی و مدیریت شما مشتریان عزیز راه اندازی کرده است. این واحد وظیفه پشتیبانی از پروژه های تحویل داد شده را دارد به این صورت که تا 48 ساعت پس از تحویل پروژه این واحد در خدمت شماست!

پس از تحویل پروژه شما هر اشکالی در پروژه مشاهده کردید، که احتمال آن بسیار ناچیز است، یا تغییر دلخواهی را در پروژه لازم دانستید می توانید به تیم پشتیبانی مراجعه کرده و کمک بگیرید. فرقی نمی کند پروژه در کدام سطح برای شما طراحی شده باشد.

سطوح پروژه دو نمونه هستند. در سطح اول پروژه شما توسط گروه متخصص انجام شده و جهت عیب یابی به گروه متخصص دیگر واگذار می شود و در صورت وجود مشکل، آن را رفع خواهد کرد. در سطح دوم، پس از انجام پروژه توسط گروه متخصص اول، پروژه به شما تحویل داده خواهد شد

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه گمز چقدر زمان بر است؟

پروژه های گمز بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های گمز به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

آموزش و مشاوره

همانطور که قبلا گفته شد تیم ماهان برای ارزیابی و انجام پروژه گمز و هر پروژه دیگری، از واحد ارزیابی استفاده می کند. این واحد ارزیابی علاوه بر این کار آموزش و مشاوره را نیز انجام می دهد. این مشاوره رایگان خواهد بود اما آموزش در صورت درخواست شما شامل هزینه می شود.

ادعای تیم ماهان این است که هر پروژه در هر سطحی در هر کجای ایران عزیز، قابل انجام نبود تیم متخصصان ماهان در انجام آن تردید نخواهند کرد. این ادعا مستلزم همکاری افراد خبره و باهوش در هر زمینه است که باعث تشکیل گروهی شکست ناپذیر می شود.

در انجام پروژه گمز متخصصان ما آمادگی مشاوره داده به پروژه هایی در سطح اجرایی و فنی را به شما دوستان عزیز دارند. این مشاوره کاملا رایگان است و در صورت نیاز آموزش های لازم جهت انجام پروژه گمز را به شما می دهند. ماهان آماده انجام پروژه های دانشجویی شماست.

با نرم افزار گمز – GAMS آشنا شوید

از نرم افزار گمز در رشته های مهندسی برای حل مدل های ریاضی در ابعاد وسیعی استفاده می شود، که به عنوان نرم افزاری قدرتمند به طور وسیعی مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از طراحی این نرم افزار، حل مسائل بهینه سازی خطی و غیر خطی بوده است که به عنوان بهترین نرم افزار در این حوزه شناخته می شود.

 

در برنامه گمز از یک کامپایلر استفاده شده که دارای کارایی بسیار بالایی است که در طراحی برنامه های بسیار پیچیده با قدرت بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار شبیه سایر نرم افزار های برنامه نویسی عادی است و برای کابران امکان ایجاد مدل های ریاضی با روش های شبیه به یکدیگر را فراهم می کند.

در نرم افزار GAMS کاربران می توانند بر روی مدل سازی متمرکز شده و رابط کاربری آن را که از سال 1990 است را توسعه ببخشند و استفاده آن را ساده و روان کنند. GAMS-IDE یک ویرایشگر ویندوز است و توانایی اجرای نرم افزار GAMS را نیز دارد.

خلاصه ساختار مدل سازی در GAMS

در ابتدای مدل سازی شما نیاز به یک تعریف دارید. در هر مدل ریاضی شما تعدادی پارامتر و شاخص دارید که از آن ها در تعریف پارامترهای دیگر می توانید کمک بگیرید. برای مثال با پارامترهای مسافت و زمان شما می توانید پارامتر سرعت را محاسبه و نتیجه گیری کنید.

در مرحله دوم شما باید یک تعریف از مدل سازی داشته باشید. متغیرهای مدل، محدودیت ها و توابع هدف در این بخش نگارش و معرفی می شوند. سرانجام به این مجموعه از محدودیت ها و توابع یک نام اختصاص داده خواهد شد که معرف مدل نوشته شده در نرم افزار باشد. بدنه اصلی کدنویسی این قسمت است.

مرحله سوم نوبت به حل مدل می رسد که به وسیله Solve این مدل را میتوان حل نمود و توسط تابع Display می توان مقدارها را در خروجی نمایش داد. در این بخش تعیین نوع مدل ریاضی از اهمیت زیادی برخوردار است.

انواع مدلهای ریاضی

برنامه ریزی خطی LP

برنامه ریزی درجه دوم QCP

برنامه ریزی غیر خطی NLP

برنامه ریزی عددی صحیح مختلط خطی MIP

برنامه ریزی عددی صحیح مختلط  آزاده شده RMIP

برنامه ریزی درجه دوم مختلط MIQCP

برنامه ریزی عدد صحیح مختلط غیر خطی MINLP

برنامه ریزی درجه دوم مختلط آزاد شده RMIQCP

برنامه ریزی عدد صحیح مختلط غیر خطی آزاد شده RMINLP

برنامه ریزی مکمل مختلط  MCP

مسائل ریاضی با محدودیت های تعادلی  MPEC

مدل های برنامه ریزی عدد صحیح  مختلط  مهمترین و پرکاربردترین مدل ریاضی به شمار می آید هم به صورت خطی و هم به صورت غیر خطی مل سازی می شوند. این مدل ها به جهان واقعی نزدیک تر هستند به این جهت که شامل متغیرهای عدد صحیح و نتغیرهای پیوسته است.

 

زمان حل نکته مهمی در مدل سازی ریاضی است که از اهمیت بالایی برخوردار است.این زمان حل با پیچیدگی مدل، بزرگی یا کوچکی مسئله مورد نظر و همچنین خطی یا غیرخطی بود آن مسئله وابستگی مستقیم دارد.

 

همچین مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری سیستمی که نرم افزار GAMS روی آن نصب است نیز در این موارد دخیل خواهد بود. به همین منظور الگوریتم های کاهش زمان حل شامل نگارش مدل های ریاضی بهینه، تبدیل های مدل خطی به غیر خطی، کوچک سازی مسئله های بزرگ و یا آزاد کردن برخی متغییرهای آن مسئله باشد.

 

کاربردهای مدل¬سازی ریاضی در آموزش گمز – GAMSدر صنایع

مدیریت حمل و نقل کالا و مواد در شبکه‌های ارتباطی جاده‌ای، دریایی، هوایی و لوله‌های انتقال

افزایش کیفیت خدمات در حوزه سلامت و بیمارستان ها

ارزیابی بهره‌وری، کارایی و اثربخشی

تخصیص بهینه

بودجه‌ریزی بهینه با هدف استفاده مؤثر از هزینه‌ها

طراحی ساختار کارخانه‌ها با هدف جریان بهینه مواد و کالاها

برنامه ریزی تولید

ایجاد شبکه‌های ارتباطی با کمترین هزینه و اطمینان از کیفیت خدمات

مدیریت ترافیک خیابانی و جاده‌ای

طراحی ساختار چیپ‌های کامپیوتری با هدف کاهش زمان تولید

مدیریت جریان مواد و کالا در زنجیره تأمین

زمان‌بندی:

کارکنان

مراحل تولید

مدیریت پروژه

انتقال داده‌ها در شبکه‌ها

با تشکر از شما دوستان همیشگی ماهان که در مقاله انجام پروژه گمز  همراه ما بودید

انجام پروژه گمز در گرایش های مختلف

انجام پروژه راهسازی – سیستم های غیرخطی محدود شده با گمز و لینگو – انجام پروژه phpانجام پروژه سیف – برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط – انجام پروژه ایتبس – برنامه ریزی خطی LP و غیرخطی – انجام پروژه برنامه نویسیانجام پروژه آباکوسانجام پروژه اتوکدانجام پروژه متره – مدل سازی مسائل بهینه سازی – انجام پروژه متلبانجام پروژه سی شارپ – همکاری انجام پروژه – مسائل ریاضی با محدودیت های موازی در گمز – برنامه ریزی با محدودیت های درجه دو با گمز – انجام پروژه فولادانجام پروژه flow-3d

یک پاسخ بگذارید