بدون نیاز به ثبت نام فقط با یک کلیک پروژه خود را برای ما ارسال کنید.

انجام پروژه رویت Revit

 

انجام پروژه رویت Revit در سایت ماهان به کمک محقیقن باتجربه در زمینه نرم افزار رویت با بالاترین کیفیت ممکن و مناسب ترین قیمت و همچنین تضمین پشتیبانی پروژه پس از تحویل کار

با کیفیت ترین پروژه های رویت را از ما بخواهید.

انجام پروژه رویت

چرا انجام پروژه رویت ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه رویت قبل از تحویل به کارفرما

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه رویت Revit

 

step-1

1 – سفارش انجام پروژه رویت

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

step-2

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

step-3

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

step-4

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه رویت

انجام پروژه های رویت

سایت انجام پروژه ماهان با تیمی قدرتمند آماده است تا پروژه های رویت شما را انجام دهند. در کنار استفاده از محقیقن باتجربه و توانمند در زمینه نرم افزار رویت قیمت های اعلام شده از سوی کاملا رقابتی خواهد بود و همچنین ارائه پشتیبانی 24 ساعته و بسیار قوی

انجام پروژه رویت خود را به ما بسپارید تا با خیالی آسوده هم از حیث کیفیت هم قیمت پروژه خود را از ما تحویل بگیرید.

انجام پروژه رویت revit

انجام پروژه رویت با تیمی متخصص

سایت ماهان برای انتخاب محققان خود موارد زیادی را در نظر میگیرند تا مطمئن باشند محققی که قرار است پروژه شما را انجام دهد از توانایی لازم برخوردار باشد.

همچنین برای انتخاب محققانی که قرار است در زمینه انجام پروژه رویت فعالیت کنند این سخت گیری ها لحاظ خواهد شد. و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که پروژه شما از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

ما برای انتخاب محقق در زمینه نرم افزار رویت ابتدا روزمه درخواست کننده را مورد بررسی قرار خواهیم داد و اگر در گام اول توانایی های لازم را داشته باشد. آزمونی از درخواست کننده به صورت آزمایشی خواهیم گرفت و اگر در آزمون نمره قبولی را دریافت کنند، می تواند همکاری خود را با سایت ما آغاز کند.

انجام پروژه revit

حدود قیمت پروژه های رویت چقدر است؟

تعیین قیمت پروژه های رویت تابع عوامل زیادی میباشد. پروژه هایی که در این حوزه انجام می شود دارای گستردگی و تنوع بسیار بالایی می باشد و این گستردگی ها باعث می شود تا روند تعیین قیمت را تابعی از سختی کار قرار دهیم. باتوجه به توضیحاتی ارائه شد تعیین قیمت زمانی مقدور خواهد بود که پروژه خود را با جزئیات برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی محققان و کارشناسان سایت ماهان قیمت پروژه شما تعیین گردد و به شما اعلام شود.

البته لازم به ذکر است که قیمت های اعلام شده در سایت ما به صورت رقابتی می باشد . درواقع زمانی که شما پروژه خود را برای ما ارسال کنید ما برای تعیین قیمت پروژه شما را به چندین محقق متناسب با شرایط پروژه شما ارسال می کنیم و مناسب ترین قیمت را از بین قیمت های اعلام شده به شما اطلاع خواهیم داد.

انجام پروژه رویت

تضمین پشتیبانی پروژه ها rewit

زمانی را تصور کنید که پروژه خود را به سایتی واگذار کرده اید و پس از اتمام کار و تسویه حساب پروژه خود را تحویل گرفته اید. اما زمانی که پروژه خود را بررسی می کنید متوجه میشوید بخشهایی طبق نظر شما نیست. یا پس از اینکه پروژه را برای استاد خود ارسال میکنید استاد از شما تغییراتی را میخواهد.

شما این زمان اولین کاری می کنید با سایت مربوطه تماس خواهید گرفت و درخواست پشتیبانی دارید. حالا تصور کنید پشتیبانی لازم برای پروژه شما صورت نگیرد؟

قطعا این موضوع بسیار ناراحت کننده است هم از جهت عدم پشتیبانی هم از جهت هزینه ای که پرداخت کرده اید. اما ما به شما این تضمین را خواهیم داد که پروژه های انجام شده در سایت ما دارای پشتیبانی خواهد بود و اگرچناچه نیاز باشد تغییرات در پروژه خود داشته باشید قطعا انجام خواهد شد. اگرچناچه تغییرات مد نظر شما تغییراتی باشد که در ابتدا ذکر نشده باشد به دلیل افزایش حجم کار با کمی افزایش قیمت قابل انجام خواهد بود.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت پروژه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که مبلغ پروژه زیاد باشد می توانید مبلغ را به صورت گام به گام پرداخت کنید. و اگر حجم پروژه شما زیاد بود و روند انجام آن زمان بر بود می توانید از طریق ارتباط با پشتیبان و دریافت تصاویر از مراحا انجام پروژه خود مطلع گردید.

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

پروژه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین محققین که تجربه زیادی در امر انجام پروژه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت کار بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست. اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد. البته برگشت وجه تحت نظر کارشناسی انجام خواهد شد.

ترجمه

تضمین تغییر محقق

در شرایطی که از کیفیت پروژه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار شما به دست محقق بررسی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد. اگر همچنان از کیفیت رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به محقق دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد.

انجام پروژه رویت چقدر زمان بر است؟

پروژه های رویت بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های رویت به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

کاربردهای نرم افزار رویت

نرم افزار رویت rewit یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای رشته معماری می باشد ، که برای ترسیم و طراحی اجزای داخلی ساختمان نظیر دیوارها، در و پنجره و حتی اجزایی مانند مبلمان و همچنین مناسب برای طراحی نمای ساختمان ها و محیط سازی کاربرد دارد.

از ویژگی های بارز این نرم افزار می توان به این موارد اشاره کرد که با نرم افزارهای این حوزه نظیر اتوکد، لومین، تری دی مکس و حتی راینو نیز هم آهنگ است و میتوانید طرح خود را به را به راحتی در این نرم افزار ها اجرا کنید.

چه پروژه هایی در زمینه نرم افزار رویت را پشتیبانی می کنید؟

سایت ماهان در زمینه انجام پروژه های رویت اجرایی و همچنین انجام پروژه رویت نیز فعالیت میکند. اگر هستید و می خواهید پروژه رویت خود را برون سپاری کنید می توانید همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید.

همچنین اگر در حوزه های رشته معماری و عمران فعالیت می کنید و نیاز به طرح هایی زیبا و منحصر به فرد برای جذب کارفرمای خود دارید به بهترین سایت مراجعه کرده اید. ما می توانیم در زمینه نرم افزار رویت به صورت کاملا تخصصی زیباترین طرح ها را برای شما اجرا کنیم.

برای دریافت بالاترین کیفیت و زیباترین طرح ها با رویت فقط کافی است درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

انجام پروژه رویت

انجام پروژه رویت

یکی از خدمات منحصر بفرد و ویژه سایت ماهان، انجام پروژه رویت است. یک تیم کاملا تخصصی و مجرب با بالاترین سطح از تجربه و مهارت در کنار هم به انجام پروژه های رویت پرداخته و تماما درخواست های شما را اجر می کنند.

تیم ما با استفاده از روش های مدیریت پروژه حرفه ای، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با اعتماد به تیم ما، پروژه دانشجویی شما با بهترین کیفیت و بدون هیچ گونه خطایی انجام خواهد شد.

اگر درخواست انجام پروژه های دانشجویی رویت را دارید، کافیست فرم ثبت پروژه را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

رویت یا Autodesk Revit چیست؟

رویت یاAutodesk Revit  یک نرم افزار مدل سازی سه بعدی و طراحی معماری است که توسط شرکت Autodesk توسعه داده شده است. این نرم افزار برای طراحی، مدل سازی، تحلیل و توسعه ساختمان‌ها استفاده می شود. با استفاده از Revit، می توانید ساختمان های پیچیده را با دقت بالا مدل کنید و از آن برای تحلیل های مختلف مانند تحلیل تأثیرات محیطی و انرژی استفاده کنید.

این نرم افزار به طور خاص برای معماران، مهندسان عمران و سازندگان ساختمان طراحی شده است. با استفاده از Revit، می توانید مدل های ساختمان را در یک فضای کاری یکپارچه و با هماهنگی بالا طراحی کنید. این نرم افزار قابلیت های بسیاری از جمله مدیریت اطلاعات ساختمان، تحلیل ساختمانی، طراحی ماشینی و ترسیم نقشه های ساختمانی را دارد.

Revit برای مدل سازی ساختمان های پیچیده و تحلیل آن‌ها بسیار مناسب است. با استفاده از این نرم افزار، می توانید به راحتی اطلاعات مربوط به ساختمان را در یک فضای کاری یکپارچه جمع آوری کنید و از آن برای تحلیل های مختلف استفاده کنید. این نرم افزار قابلیت های بسیاری دارد که به شما کمک می کند تا ساختمان های خود را با دقت بالا طراحی کنید و بهبود عملکرد آن‌ها را تضمین کنید.

انجام پروژه دانشجویی رویت در ماهان شامل موارد زیر است:

 • انجام پروژه های رویت
 • انجام پروژه های دانشجویی رویت
 • انجام پروژه آرشیتکچرال دسکتاپ
 • انجام پروژه دانشجویی رویت معماری
 • انجام پروژه های دانشجویی رویت کلاسی

سفارش پروژه های رویت با آموزش کامل

یکی دیگر از خدمات ارزنده ماهان در انجام پروژه های رویت و تمامی پروژه‌های دیگر آموزش است. پس از اتمام پروژه و تحویل آن در صورت درخواست کاربر آموزشی کامل به ایشان ارائه می شود.

آموزش پروژه برای افرادی که سفارش انجام پروژه های دانشجویی رویت به عنوان پایان نامه یا پروژه کلاسی داشته اند، مزیت بزرگی محسوب می شود، زیرا دانشجویان عزیز باید این پروژه را به عنوان ارائه در جلسه دفاعیه یا کلاس توضیح و تشریح کنند.

تضمین کیفیت پروژه های رویت در ماهان

در ماهان، ما به تضمین کیفیت پروژه های رویت اهمیت بسیاری می دهیم. با تیمی از متخصصین مجرب و با تجربه در حوزه سه بعدی و مدلسازی معماری، ما به شما تضمین می دهیم که پروژه های شما با دقت و کیفیت بالا انجام خواهند شد.

 

انجام پروژه دانشجویی رویت

مراحل انجام پروژه رویت

 1. ابتدا باید سفارش انجام پروژه رویت، انجام پروژه دانشجویی رویت را از طریق فرم ثبت سفارش یا یکی از شبکه های اجتماعی ثبت نمایید.
 2. سپس مجریان و کارشناسان ما به طور تخصصی به بررسی پروژه شما می پردازند.
 3. هزینه انجام پروژه های رویت توسط کارشناسان تعیین و به کاربر پس از موافقت باید مبلغی از آن را بپردازد.
 4. پس از موافقت طرفین، کارشناسان انجام پروژه های رویت را شروع کرده تا در زمان تعیین شده به اتمام برساند.
 5. در طی انجام پروژه رویت گزارش کار توسط متخصصان به کاربر ارسال خواهد شد تا خروجی کار را در قالب عکس مشاهده کنند.
 6. سپس کاربر باید مابقی هزینه انجام پروژه دانشجویی رویت را بپردازد.
 7. پروژه به صورت کامل برای ایشان ارسال خواهد شد و کاربر 72 ساعت زمان دارد تا پروژه را بررسی و اشکال یابی کند.
 8. در صورتی که کاربر درخواست کند، فیلم آموزشی از روش کار و توضیحاتی به ایشان ارائه خواهد شد.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر درباره انجام پروژه رویت هستید، با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. تیم ما با ارائه راهکارهای مناسب، به شما کمک خواهد کرد تا بهترین تصمیمات را در این مورد بگیرید و به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشید.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه رویت

فضاسازی و نماسازی با رویت – انجام پروژه رویت مکانیک – ساخت اپلیکیشن اندروید اختصاصیانجام پروژه طراحی صنعتی – طراحی و ترسیم اجزای داخلی ساختمان با رویت – طراحی ساختمان و سازه با نرم افزار رویت – انجام پروژه مکانیک – انجام پروژه های 3d max – انجام پروژه های اتوکدانجام پروژه عمران – انجام پروژه رویت – انجام پروژه معماریانجام پروژه فتوشاپ – انجام پروژه رویت معماری – ترسیم نقشه های فاز 1 و فاز 2 رشته معماری – انجام پروژه عمران و تاسیسات با رویت – انجام پروژه راینو

یک پاسخ بگذارید