انجام پروژه راینو Rhino

 

انجام پروژه راینو در سایت تخصصی انجام پروژه ماهان به دست بهترین مهندسین معماری با پشتیبانی سایت ماهان و مناسب ترین قیمت.

با کیفیت ترین پروژه های راینو را از ما بخواهید.

چرا انجام پروژه راینو ماهان؟!

گارانتی 7 روزه

پس از تحویل پروژه، تا 7 روز مهلت دارید که درصورت عدم رضایت به ما اطلاع دهید.

بررسی پروژه

بررسی صحت انجام پروژه راینو قبل از تحویل به کارفرما

محققان متخصص

استفاده از محققان متخصص و باتجربه که در حوزه تخصصی رشته خود تحصیل کرده اند.

پشتیبانی 24 ساعته

در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما در تماس باشید و هرگونه سوالی داشتید مطرح کنید.

مراحل ثبت سفارش انجام پروژه راینو

1 – سفارش انجام پروژه راینو

در مرحله اول با ثبت سفارش انجام پروژه در سایت و تکمیل فرم، اطلاعات خود را برای ما ارسال می کنید. در این بخش لازم است فایل مورد نظر را برای ما ارسال کنید. اگر چند فایل دارید می توانید از پسوند زیپ استفاده کنید. همچنین لازم است زبان مبداء و زبان مقصد را مشخص کنید.

2 – بررسی سفارش و تعیین قیمت

در مرحله دوم سفارشی که برای ما ارسال کرده اید مورد ارزیابی قرار میگیرد تا هزینه برآورد شود. برآورد هزینه متناسب با شرایطی که در سفارش برای ما ارسال کرده اید انجام خواهد شد و نتیجه در نهایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

انجام پروژه های دانشجویی

3 – واریز پیش پرداخت و شروع کار

در مرحله سوم قیمت برآورد شده به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق لازم است تا 50 درصد از مبلغ تعیین شده را واریز بفرمایید تا فرایند انجام روژه شما آغاز گردد. در این مرحله می توانید روند کار خود را از طریق پشتیبان سایت برررسی کنید.

4 – تحویل کار و رضایت مشتری

در آخرین مرحله کار شما پس از عبور از فیلتر کارشناسان سایت و بررسی سطح کیفی کار، فایل نهایی برای شما ارسال خواهد شد. هدف نهایی ما لبخند رضایت شما کاربران محترم است که تاکنون رضایت بیشتر از 97 درصد کاربران را به همراه داشته است.

انجام پروژه راینو

انجام پروژه های راینو

نرم افزار راینو یک نرم افزار طراحی حجم های سه بعدی با دقت بالا و امکانات بی نظیری می باشد. این نرم افزار بیشتر مورد استفاده مهندسان معماری و مکانیک قرار می گیرد که می توانند طرح های خود را به راحتی با این نرم افزار طراحی کنند.

اگر برای انجام پروژه راینو Rhino خود نیاز به کمک دارید یا می خواهید پروژه خود را برون سپاری کنید همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

انجام پروژه های راینو

انجام پروژه های راینو در گرایش های مختلف

باتوجه به توضیحاتی که در بالا دادیم این نرم افزار در زمینه های مختلف کاربرد خواهد داشت. در زمینه های رشته معماری جهت طراحی دکوراسیون داخلی یا طراحی نما ساختمان و همچنین طراحی دیوار و مبلمان داخل خانه کاربرد دارد. یا در زمینه طراحی های صنعتی جهت طراحی زیور آلات یا طراحی قطعات ماشین یا هواپیما کاربردی است.

باتوجه به محققین باتجربه بالا در زمینه نرم افزار رویت که هم در رشته های طراحی صنعتی و هم رشته معماری فعالیت می کنند، این تضمین را می دهیم تمام پروژه های راینو شما به خوبی پشتبانی خواهد شد.

جهت بهره مندی از خدمات بی نظیر سایت ماهان همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

انجام پروژه safe

پشتیبانی از پروژه های راینو

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه راینو همواره سعی کرده ایم از افرادی باتجربه بالا استفاده کنیم. استفاده از افراد با تجربه بالا باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های شما هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم.

اگر پروژه انجام شده مطابق نظر شما نبود! که به ندرت در سایت ماهان اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود.

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی قدرتمند با تیمی باتجربه در سایت ماهان.

انجام پروژه revit

هزینه انجام پروژه های راینو چقدر است؟

پروژه های راینو در زمینه های مختلفی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد. تعدد پروژه ها در فیلدهای متنوع باعث شده تا امر قیمت گذاری پروژه های راینو یک کار تخصصی باشد.

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید پروژه مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه ارسال کنید. پس از ارسال پروژه پشتیبان سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس مربوطه بررسی کرده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام قیمت، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

برای ثبت سفارش پروژه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه راینو چقدر زمان بر است؟

پروژه های راینو بسته به سختی و سادگی پروژه زمان متفاوتی برای انجام آن لازم است. اما پروژه های راینو به صورت معمول 5 تا 7 روز کاری زمان میبرد. البته اگر در زمان پیک کاری باشیم به دلیل حجم سفارشات زمان بیشتری خواهد برد.

اگر از کیفیت کار راضی نبودیم چه می شود؟

در این شرایط طبق توضیحاتی که در بالا دادیم ابتدا کار شما به محقق دیگری واگذار می شود تا مشکلات برطرف شود. اما اگر همچنان از کیفیت کار راضی نبودید کار کارشناسی خواهد شد و اگر مشخص شد همچنان ایرادات وارد است می توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید.

آیا پس از ثبت سفارش کار آغاز می شود؟

پس از اینکه سفارش خود را ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت با شما تماس خواهیم گرفت و قیمت و شرایط را به شما اطلاع خواهیم داد و در صورت توافق و واریز پیش پرداخت از سمت شما همان روز کار شما به محقق ارسال خواهد شد.

آیا برای انجام پروژه ها گارانتی هم دارید؟

پس از دریافت کار از ما کار شما تا مدت 7 روز گارانتی خواهد بود و در این مدت می توانید بررسی های لازم را انجام دهید و اگر چناچه از کیفیت کار راضی نبودید می توانید موضوع را اطلاع دهید تا کارشناسان ما بررسی کنند و مشکلات را برطرف کنند.

آیا می توانم قبل از شروع کار با محقق تماس داشته باشم؟

برای این مورد می توانید با هم اهنگی با پشتیبانی سایت درخواست خود را مبنی بر ارتباط با محقق مطرح کنید و در صورت توافق این شرایط برای شما محیا خواهد شد.

کاربردها و ویژگی های نرم افزار راینو

نرم افزار راینو Rhino یک نرم افزار طراحی و ترسیم ۳ بعدی بسیار قدرتمند است. راینو به شما کمک خواهد کرد در طراحی های ۳ بعدی خود یک سر و گردن از رقبا بالاتر باشید.

نرم افزار راینو مناسب طراحی های ۳ بعدی پیچیده و سخت می باشد از این رو هم مناسب برای طراحی های معماری و طراحی صنعتی می باشد. به صورت کلی دو مدل فرایند طراحی در نرم افزار های طراحی به کار می رود. یک مدلسازی نربز (NURBS modeling) دیگری مدلسازی سطوح (Mesh modeling) باید گفت مدلسازی نربز دقت بالاتری دقت چرا که بر مبنای خطوط ریاضی است. نرم افزار راینو از مدلسازی نربز بهره می برد و همین امر باعث می شود طراحی های شما بسیار به واقعیت نزدیک باشد.

نرم افزار های مانند اسکچاپ و تری دی مکس و اتوکد از مدلسازی مش یا سطوح استفاده می کنند که می توانیم بگوییم برای طراحی های ۳بعدی راینو مناسب تر خواهد بود. اما باید دقت کنید کار با نرم افزار راینو نیاز به مهارت بالا دارد تا بتوانید طرح با دقت بالا طراحی کنید. همچنین لایه های ۳ بعدی تولید شده در نرم افزار راینو سبک تر از نرم افزارهایی مانند تری دی مکس است.

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت ماهان در بخش پشتیبانی بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 4 ساعت در روند پیگیری قرار خواهد گرفت.

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین محقق مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد. هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از حیث قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد. این روند به صورت کلی بین 24 ساعت تا 48 ساعت اتفاق خواهد افتاد. البته لاتوجه به سرعت بالای ما در پیگیری ها غالبا ظرف مدت 24 ساعت و کمتر انجام می شود.

همواره در کنار شما هستیم تا پروژه خود را با بالاترین کیفیت ممکن تحویل بگیرید.

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه راینو

طراحی معماری – انجام پروژه راینو طراحی مبلمان – طراحی کارتون و کاریکاتور – طراحی صورت با راینو – انجام پروژه اسکچاپ – طراحی طلا و جواهرات – طراحی های دریایی – انجام پروژه اتوکدانجام پروژه فتوشاپ – انجام پروژه طراحی 3 بعدی با راینو – طراحی دکوراسیون داخلی – انجام پروژه طراحی صنعتی – طراحی موجودات و شخصیت ها – انجام پروژه تری دی مکس – انجام پروژه معماری – انجام پروژه راینو طراحی خودرو – انجام پروژه مکانیک با راینو – انجام پروژه رویتانجام پروژه لومیون انجام پروژه

یک پاسخ بگذارید